Şimdi Ara

Lise takdir belge önemli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14
Cevap
2
Favori
10.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    8 devamsizligim olduğundan belge alamayacağım bu arada ingilzce öğretmeni olmayı düşünüyorum yani sanmıyorum ama yurtdisina gitme ihtimali olabilir
    Istersem bu devamsızlıkları sildirip belge alabilirim ama gerek varmı bu teşekkür belgesinin bir yararı var mı bi ise yarar mı

• .
  • takdir vs önemli değil sınıfı geç yeter 12.sınıfta sadece üni sınavına hazırlan gerisi lisede boştan ibarettir.
  • O kadarda boş değil lise ortalaması üni ye girişte önemi var
  • yok be ne herifler giriyor ünilere aklın durur.
  • belge hiiiiç bir işe yaramaz.sana sormaz kimse belge aldın mı diye. zaten değersiz birşey.
    ortalaman yüksek olsun üni sınavında puan ekleniyor. yoksa hiç belge alma önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 19 Aralık 2019; 0:15:13 >
  • Hiiiç önemli değil devamsızlık için de yönetimle görüş dilekçe kabul etmeleri hakkında ricada bulun böylece teşekkür alabilirsin. Belge dediğin boş kağıt dedeni falan memnun eder bir de ortalaman artar üni sınavında ucundan yardım eder
  • Reyiz kullanıcısına yanıt
    Belgenin önemi yoksa sildirmeye gerek yok.
    Eywallah
  • Spiderman sec ps4 arıyorum elinde olan pm gelsin
  • annen baban takmıyorsa gerek yok
  • Aldığın belgeler bir kağıt parçasıdır. Önemli olan ortalamaların. Diploma notunu etkiler, diploma notu da alacağın ünü girişi sınav notuna katkı sağlar.
  • Keşke o yıllara dönebilsem de tek derdim bunlar olsa..
    Diploma notu dışında başka birşeyi kaale alma,takdir teşekkür belgesi bi ilizyondan ibaret.
  • Lisede 2 cesit ogrenci var unutma TAKTIR ALANLAR ve digerleri...sanirim anlamissindir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.