Şimdi Ara

lisanssız kullanımdan dolayı mail aldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: broklyn

bence sen bu mesajı dikkate al ve önlemini al aynısını bende yaşadım ve geldiler haberin olsun

ne dediler??
  • ne için geldiler. ve ne yaptın. yani sistemi formatlamak yettimi. haber verirsen sevinirim
  • ne oldu analtsana
    quote:

Orjinalden alıntı: SIEMENS

quote:

Orjinalden alıntı: broklyn

bence sen bu mesajı dikkate al ve önlemini al aynısını bende yaşadım ve geldiler haberin olsun

ne dediler??
  • usta,, ben olsam sakin ourdum. kesin bi arkadaşın sana geyik yapıyodur.
  • valla geyik falan değil. Keşke öyle olsa. türk telekomu aradım. hangi saatte hangi telefona hangi ip veriliyor kaydınız varmı dedim. adam bu soruya cevap veremem. şikayetiniz varsa ip numarasını savcılığa bildirin dedi. yani durum sakat. elde bir kayıt var.
  • IP numaralarını Telekom saklıyor yani hangi saatte hangi IP ile hangi Telefondan bağlanmış...

Bunun dışında mail hangi ardesten gelmiş ona bak sonu xxxxxx@acetools.biz 'mi?

Evine gelip kontrol hakları yok. zaten gelseler de anca program'ı satabilirler... Yani bu 250 milyar cezanın amacı cezayı almak... Yani küçüklerle uğraşmazlar 250 milyarı verebilecek büyük şirketlerle uğraşırlar genelde...

Bunun dışında Türkçe olarak sözleşme var mı programı kurarken neyi kabul ediyorsun? Zaten sözlük programı ben ingilizce bilmiyorum diye kendini savunabilirsin.
  • sağol. bende senin dediğin gibi düşünmeye başladım.
  • bu program ne programı, kı, maıl atsan artık kullanmıyorum sıldım desen
    baktın olmuyor mecburen 40 dolar verıp almak zorunda kalırsın
  • Bence seni asarlar :)

Şaka bi yana bu resmen bi saçmalık.Ne 250000ytl si ne 5 sene hapsi.Eğer öyle birşey yapsalar yeryüzünde doğru düzgün adam bulamazlar. Yani şu an da bilgisayarımda kaçak bişey yok diyen delikanlı var mı?

Korkma bişi olmaz
  • adamlar doları türkçeye bile çevirmiş.sonra 5 yıl cezayı kim,hangi mahkeme veriyor.1 ay olsa olmaz mı?kesinlikle 5 sene mi olacak.bence bu tür bi mail hapishane falandan da bahsetmez.
  • yapacak olsa microsoft kapı kapı gezerdi..sanmam bişey çıkacagını.
  • kocaman microsoft uğraşamazken korsanla crackle bu yazılım firmasımı gelecek kapına...gelirlerse 2 çay ısmarlar yollarsın.rahat ol bişiy olmaz bunlardan
  • içinizi ferah tutun. microsoft lisan doğrulama anahtarından sonra bizim burada birkaç kişiyi aramış lisansız ürün kulanıyorsun diye. adamda tlf açmış yok lisansı vardiye. yolla demişler. yoksa biz gelcez.
  • sallama o mesajları.onlar kayıtlı mesajlar otomatikman geliyor.

ben de 1 ay önce rapidshare ı şifre olarak kullanıyım dedim "kaçak kullanıldığınız tespit edildi hakkınızda yasal işlem başlatılacak" dedi.ben de s*** oradan dedim kapattım.hiçbişey olmadı.

onlar sırf tırsıtmak için yapılmış şeyler.sadece şirketlere ceza geliyor zaten
  • Korkma bişiy olmaz.
    Ama sen önlem olarak yine de bir format at.
    Microsoft gibi büyük firmalar korsanla uğraşmazlar çünkü; programlarının tüm kitlelerce kullanılıp standart olarak kullanılmasını istiyorlar. Senle uğraşan böyle küçük şirketler için aynı şeyi söyleyemeyiz.
    Boğulursan büyük denizde boğul demişler.
  • teşekkür ederim. içime su serptiniz. allah razı olsun.
  • genelde internete baglanma dışında bi sorun olmaz servis pack 2 yükle makinaya
  • Bunun sonucu ne oldu arkadaşlar bugün bana da gelmiş aynı mail. Bilen varsa yazarsa sevinirim.
  • Tamamen fake bir site ve insanları dolandırmaya yönelik sakın kanmayın böyle şeylere arkadaşlar.
  • bencede o mesaja fazla kafayı takma. bende gamegain diye saçma bir programı indirip cracklemiştim zamanında, otomatik sitesine bağlanıp ip numaramı gösterdi ve lisansın illegal olduğunu yasal bir lisans almazsam dava açacaklarını 250000 dolar cezası falan olduğunu yazdılar, önce biraz korktum sonra önemsemedim, zaten saçma sapan bir programdı kaldırdım bilgisayardan, birşey olmadı kimsede gelmedi :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.