Şimdi Ara

linktekilerden hangisini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kesinlikle ilk ilan
  • vectraların bu kasaları için olumsuz duyumlarım var ama...

kronik sorunu var diyorlar ama sorun nedir hatırlamıyorum
  • hocam sorun cıkarmıyacak demıssınızde ılanlarda ılk ılan harıc elle tutulur bı lınk goremedım gercı onuda tercıh etmezdım motoru ve vergısı yuzunden tabıkı yakıt olayı...?13000 e reno clıo,palıo,hydaı accent ve albea 1,2 16 v harıcı arac bakmayın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 14 Eylül 2012; 22:50:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

hocam sorun cıkarmıyacak demıssınızde ılanlarda ılk ılan harıc elle tutulur bı lınk goremedım gercı onuda tercıh etmezdım motoru ve vergısı yuzunden tabıkı yakıt olayı...?13000 e reno clıo,palıo,hydaı accent ve albea 1,2 16 v harıcı arac bakmayın bence

Kesinlikle bu araçlar sorun çıkarabilir bunun yerine B sınıfı araçlar bakmanızda fayda var arıza çıkarsa bile fazla bir masraf olmaz mesela 2. el hyundai getz, fiat albea ,hyundai accent gibi araçlara bakmanız siizn için için hayırlı olur diye düşünüyorum
  • şu yuvarlak farlı corollalara baksanız onlar pek tutulmadı fiyatları bu seviyede olur, daha yeni olur, daha iyi olur sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

şu yuvarlak farlı corollalara baksanız onlar pek tutulmadı fiyatları bu seviyede olur, daha yeni olur, daha iyi olur sanki.

hocam o yuvarlak farlıların tutlmadı sı artık efsane oldu bı bakın sahıbınden.com da ılanlara arkadas 13000 e bulursa hıc kacırmasın tutulup tutulmamsına flan gerek yok o paraya buldugunda zaten
  • hocam bu fiyat arlığında en iyisi citroen xsara hem modeli yüksek hemde donanım var kendi favorilerimden bir örnek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-super-temiz-sitede-tek-97202427/detay/
  • hımm yuvarlak farlı yoksa chevrolet kalos var hocam o da bunlardan daha iyi yaf.
    artı şimdi baktım 99 model corolla bulunuyor bu fiyatlara yaf.
    http://www.sahibinden.com/toyota-corolla-1.3-eco?sorting=a5_asc

buyrun
  • hocam adam acıklamasında gunes yanıgından dolayı boya var demıs ama arac beyaz renk bılmıyorum benım aracımda beyaz renk ustelık 95 model ama tavan boyası hala orjınal , yanık manık yok yanı ustelık bırı toyota benım arac tıpo demek fıat daha kalıtelı boya kullanıyor yanlısım varsa duzeltın

kısaca demek ıstedıgım o fıyata elı ayagı duzgun bı coroolla bulunmaz hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 14 Eylül 2012; 23:23:25 >
  • golf nasıl peki beyaz olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.