Şimdi Ara

LİNEAGE2'YE NASIL GİRILİR BEDAVA SERVERLER(download linkleri) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
0
Favori
97.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ala ala delircem yine haya veriyor:S ilk baş verdin systemi attim direk tam log in ekrani geliyo sonra otomatik kapaniyo daha öncede girmeye çaliştim bu servere giremedim şimdide giremiyorum:S sonra c4 u en baştan kurdum verdin systmi attim l2 ye şimdide:
    General protection fault!

History: FL2GameData::HairAcceLocDataLoad <- FL2GameData::Load() <- UGameEngine::Init <- InitEngine
    böyle bir hata veriyor
  • bana böyle bir hata vermiyor ama herhangi bir servere girerken bir hata ile karşılasırsam o serveri hçbir sekilde giremiyorum
    bu forumda critic hatalar ve diger hatalar için bir çok topic açildi yazılanların hepsini denemiştim hiç biri işe yaramamıştı
    o hatayi nasil düzeltirsin bir bilgin yok kusura bakma
  • harika bir yardım,harika bir paylaşım,teşekkürler üstad
  • R_A_P_İ_D_S_H_A_R_E den l2 C5 indirme

http://forum.ragezone.com/lineage-2-l2j/lineage-2-c5-client-download-rapidshare-175868.html
    adresinde linkler verili ****** li yere R_A_P_İ_D_S_H_A_R_E
  • ya bu paradise turk serverimi bide rateleri kac x
  • yaw bu dragon network nıe hep faıled veriyo acılmıoooooooooooo uhuuuuuuuu full screen demeden oncekı bolumde hep failed veriyo biri yardim etsin
  • failed demesini boşver sen fuullscreen e tikla oyuna normal girdigin gibi gir
    bendede öyle oluyor sonra servere girebiliyorum
  • ya hiç bi servere ulasılamıyo ya
  • ne bu ya biri yokmu??
  • Dikkat Önemli Değişilik hakkında bılgı vermek ıstıyorum.

Mix.gen.tr L2 sunucusunda uyelık ıcın daha once ıstenen tc kımlık bılgılerı artık kullanımdan kaldırılmıstır

uyelık sahıbı olabılmek ıcın tek yapmanız gereken eposta adresınızle uyelıgınızı ıstemek ve gonderılecek onay lınkı ıle uyelıgınızı aktıve etmektır

uyelik almak icin kayıt adresi >>http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Your_Account&op=new_user

sonrasında l2 gırıs rehberı adresi >>http://www.mix.gen.tr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11470

Not : Rate degerlerı hakkında site ıcerısınde bır anket yapılmakta katılarak oyunuzu atabılırsınız

baglantı gırıs sırasında sorun yasayanlar canlı destek hızmetınden yararlanabılırler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxSEPHIROTH -- 19 Kasım 2006; 18:31:45 >

• yukarda
  • ya bana güzel bi serwer lazım ya cok ex li olsun ya bide host lu olmasın benim bilgisayarda bi sorun war heralde kabul etmiooo bilen warsa güzel bi serwer lütfen göndersin
  • necro kardeşim kusura bakma ben infinity serverini tanıtmak amacı ile yeni bi topic actım buraya yazmadığım için öncelikle senden özür diliyorum

ama neden açmadım : çünkü diğer serverların arasında kaynayabilirdi veya gelecek sorular cok olabilirdi
  • yok yaw önemli degil
    ben bu topici bir düzenleyecegimde (3-4 sayfa geriye giderek bakacam)bu sıralar biraz yogunum oldan fırssatım olmuyor
    sende haklısın diger serverlerin arasında kaybolabilirdi
  • bilgi için sağol
  • BAZİ ARKADAŞLARDAN ALINTILAR YAPTIM EGER SİLİNMESİNİ İSTEYEN OLURSA BURAYA YAZMASİ YETERLİ OLACAKTİR TEŞŞEKÜRLER
    OFF SERVERLER AÇILMAYA BAŞLARSA TEKRAR ELDEN GEÇİRECEM
  • yakInda hepsI kapanIr merak etmetIn
  • hala calısıormu peki
  • listedeki serverler çalısıyor oolmasi lazim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.