Teğmen
24 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar cs de T ye bastıgında kendi koydukları resimler cıkıoo onu nasıl yapıolar
ya sansa e250 aldım sarj ettim simdi sarkı atcam ama yapamıom eylem yok diom ama sonra bisey cıkmıyo cıkarılabilir disk olarak da göstermiyo bilgisayarımda nasıl atılıyo siz nasıl atıyonuz söylermisiniz
arkadaslar sansa e250de menüler türkcemi yani dil seceneklerinde türkcede warmı
bu ürünü kullananlar weya bilenler bilgilerini benle paylasırlarsa cok memnun olurum ses cıkısı nasıl video oynata biliyo yazıyo video oynatıyomu yani iyimi kötümü tavsiye edermisiniz etmezmisiniz yardımcı olursanız sewinirim
kullanan warmı hic bu alet i teknosada mp3 player alana weriyolar bunu kulaklık yerine takıpdamı dinliyon güzel ses weriyomuki 5 tane mp3 buyuklügünde alet acayibime gitti biraz görünce kullanan warsa yardımcı olursa sewinirim yanı nasıl bisey ii ses weriyomu
iki model arasında kaldım ama sanki sansa biraz agır basıyo ikisininde teknosada fiyatı aynı ama kafam karıstı sizce hangisi alınmalı
sadisk lityum lion batarya demis bu ne oluyo bunun sarj ı nasıl yapılıyo sadece bilgisayardan mı yoksa farklı yollarlada sarj edebilirmiyim
http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360545&CS_Category=_SBA_714_1662_649_2075&CS_Catalog=_MP3&T_Category=_MP3_CALAR714
bu aleti nasıl sarj edebiliyoz
izmirde mp3 leri ucuz fiyata nerde bulabilirim örnegin teknosadaki ürünün aynısını daha ucuz a nerde bulabilirim garantili bilenler yardımcı olursa cok memnn olurum tarih de ederseniz yerini cok ii olur
mazda 323 sedanım war 94 model we ön sağ farı kırık izmirde ben bunu nerde bulabilirm ve ac paradır
veya degisik türde mazda 323 e takılabilcek far nerde bulabilirm hani söle spor tarzi
ORITE EMP1500 bu model hosuam gitti teknosada we almayı düsünüyomda bu alet nasıldır bilenler warsa yardımcı olursanız sewinirim ORİTE nasıldır iyi bi markamıdır ses kalitesi nasıldır gibi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 112
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.941 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.