Yüzbaşı
26 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabahttps://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-54-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00r-p-HBV00000VPS6B

Bu cihaz için ne düşünüyorsunuz?
Burda ekran yenileme hızı kaç hz olduğu yazmıyor fakar acerin resmi sitesinde bu model için standart 120 hz olarak belirtilmiş.
Merhaba,
https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-54-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00r-p-HBV00000VPS6B
Burda ekran yenileme hızı kaç Hz yazmıyor fakat acerin resmi sitesinde bu model için standart 120 Hz olarak gözüküyor.
Merhabalar
https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-54-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00r-p-HBV00000VPS6B
Burda ekran yenileme hızı kaç Hz yazmıyor fakat bu ürün için acerin resmi sitesinde 120 standart olarak gözüküyor.
Merhaba arkadaşlar, Benim ciddi anlamda devamsızlık sorunum var, geçen sene 80-90 aldığım bir çok dersten devamsızlıktan kaldım bu senede aynı derslerden aynı notları alıp yine devamsızlıktan kaldm, ama o zaman devamsızlıktan kaldığım dersler ganomu etkilemişmiydi hatırlamıyorum. Bu konuda net bir bilgisi olan arkadaş aydınlatırsa sevinirim.
Merhaba arkadaşlar, klasik sorun ekran kartları arasında bir geçiş proplemi yaşıyorum, intel hd400 ve amd 7670m ekran kartı var, oynadığım bir oyun var oyunun dosyaları bilgisayardada bile olsa .exe si internetden giriş yapılarak oradan başlatılıyor ve bana oyunda intel hd yi kullanıyormuş gibime geliyor oyunun .exesini yüksek performanslı gpu seçmeme rağmen,O an için aktif olan ekran kartını nasıl görebilirim acaba bilen arkadaşlar söylerse memnun olurum, oyunun options bölümünde göstermiyor.
merhaba, 6 aylık vodem aldım fakat hiç memnun değilim. Alırken bulunduğum yerde 3g varmı diye baktılar ilçe merkezinda oturuyorum 3g notkasının aynı yerde olduğunu söylediler fakat internetim çok yavaş bazen hızlı oluyor ama hızı ne olursa olsun kopup duruyor ve işlerim yarım kalıyor ne yapstıysam ne denediysam olmadı farklı bi cihazla denedim farklı bi bilgisayarla denedim ama nafile artık lanet ettim resmen çile, bunu kapattırmanın bir yolu varmı yada başvurabileceğim bir yer?
Merhabalar, Sorum başlıkdada yazdığı gibi, bilgisayarımda intel hd paylaşımlı ekran kartı var bu paylaşımlı ekran kartının RAM'dende kullanmasını sağlayabilirmiyiz acaba?
Merhaba arkadaşlar, bir kaç gün önce 6 ay sözleşmeli 4gb kotalı vodem aldım açıkcası hiç memnun değilim, İnternet hızı güzel ama sürekli kopma yaşanıyor yani hızın önemi kalmıyor özellikle benim gibi online oyun oynuyorsanız, asıl soruma geleyim vodemi aldıkdan sonra sürekli olarak kotamı takip etmeye çalıştım, Size şu kadarını söyleyebilirim vodemi taktıkdan sonra bir kere dahi google sayfasını bile açmadım, sadece online oyun oynadım günde 2 saat kadar ve 2 günde kotam 200 mb oldu, yani günde 4-5 saat oynasam ne olacak kimbilir, ayrıca uptade'lerimizinde 4gblık kota içinde olduğunu söylememeleri çıldırtan cinsden, bende kota takip sayfasını açtım, microsoft güncellemeri kapalı, bilgisayarımda virüs olmadığını bilen biriyim ama sürekli olarak vodemi 1-3 kb/s olarak çalıştığını gördüm bu az gibi görüksede saatler geçtikde kotaya büyük bir yüklenme yapar, şimdi bu modem her şey kapalıyken neden sürekli bu şekilde çalışıyor? Sorun bendemidir?
Merhaba arkadaşlar, Laptobum biraz eski yenisini almak için biraz beklemem gerek bu yüzden hiç değilse ekran kartını değiştirmek istiyorum,
Bilgisayar dual core p6100 , ekran kartı paylaşımlı, harici bir ekran kartı takabilirmiyim bilmiyorum, her laptopda bunun mümkün olmadığını biliyorum,
Probook prbu15b20 için böyle bir şey mümkün mü?
Teşekkürler...
Merhabalar, bavul .com sitesinden uçak bileti aldım daha önce hiç aktarmalı olarak uçuş yapmadım, havaalanına indikden sonra napacağım konusunda bir bilgim yok bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim, ingilizcem var fakat tekrar check-in yapacakmıyım bileti belirttiğim siteden aldığım için anlaşmalı uçuşmu yoksa ayrı ayrı biletlendirmemi olacak, valizlerimi kendim mi aktarmam lazım vs gibi beni bilgilendirirseniz sevinirim, gidip orada elin çinlileri ile sıkıntı yaşamak istemiyorum :D
Hakkında
Forum İmzası:
ihtiyar çocuk.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 549
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 36.377 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.