Şimdi Ara

LİNEAGE2'YE NASIL GİRILİR BEDAVA SERVERLER(download linkleri) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
0
Favori
97.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TT_eXpReSs

ya beyler ya anlamadım şimdi bütün serverlerde paralımı c5 paralı diyosun peki c4 paralımı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TT_eXpReSs

ya beyler ya anlamadım şimdi bütün serverlerde paralımı c5 paralı diyosun peki c4 paralımı

orjinal server yaniwww.lineage2com haricindeki bütün serverler beleş yani parasız c4 -c5 olsun hepsi bedava

• arkadaslar ben daha taze olaraktan lineage e geciyorum.. oyunu nasıl yukluyecegımı dahi bılmıyorum cunku okadar farklı seyler okudum kı benım beynım sulandı.. ilk once Lineage 2 yı kurduktan sora mı C4 ü kurcam yoksa direk C4 ü kursam olurmu.. kurduktan sora neler yapcam. bide necrovirus arkadasım senın system dosyanı ındırdım bende senın baglandıgın yerden baglanıyım en azından sorun yoktur sende baglandıgına gore.. işlemleri kısaca biri söyleyebılırse cok minnettar kalırım . şimdiden teşekkür ederim.
  • bir de bu dragon networkten gırerken accountu nerden alcam sitesinide verirsen sevinirim necrovirüs.sanada iş çıkarıyorum ama kusura bakma.tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustDo1t

bir de bu dragon networkten gırerken accountu nerden alcam sitesinide verirsen sevinirim necrovirüs.sanada iş çıkarıyorum ama kusura bakma.tekrar teşekkür ederim.
    account işini buldum sitesinden aldım system dosyasını ındırmedım. necrovirüs senın system dosyanı ındırdım. şimdi bitek oyun kalıyo. L2 i kurduktan sora c4 ü kuruyorum update ettirmiyorum system dosyasını seninkiyle değiştirsem olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustDo1t

account işini buldum sitesinden aldım system dosyasını ındırmedım. necrovirüs senın system dosyanı ındırdım. şimdi bitek oyun kalıyo. L2 i kurduktan sora c4 ü kuruyorum update ettirmiyorum system dosyasını seninkiyle değiştirsem olur mu?

Alıntıları Göster
    l2 yi kurduktan sonra c4 filan demişsin zaten l2 direk c4-c5 vs olarak kurulur yani elindeki lineage sürümünü bilmen gerekli sonra indirdiğin system klasörünü kendi system klasörünle deiştir ve oyuna bu klasördeki l2.exe ile gir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

önemli degil

Alıntıları Göster
    kardeslerim bir kardeişimiz c5 serveri açmiş ve teste başlamiş su an biz oynuyoruz serverin ratesi 3500x yani high rate herkesi bekliyoruz sagda solda server aramak tan biktim bunda karar kilalim her kesdi bekliyoruz
    http://www.l2turkiye.com/forum/index.php?topic=42.msg120#msg120 burada detayli bilgi mevcut her kesi bekleriz

• ya ben oynu yükledikten sonra update ini yaptım ama c5 dosyasını yükledi.Naapçam şimdi tekrar c4 yüklemesiiçin.
  • l2 cr surverina girmiyo ne yapmaliyim
  • quote:

önemli degil

Alıntıları Göster
    Yawww.linage2.com a girdim arapça çıktı site Nerden dowland edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: EarhtSquare

Yawww.linage2.com a girdim arapça çıktı site Nerden dowland edicem

Alıntıları Göster
    lineage2 var bende fakat kurduğum halde oyuna giremiyorum

• C4 fileplanet den başka bi yer yokmu ya? ben FlahGet le yüklemek istiyorum..
  • quote:

önemli degil

Alıntıları Göster
    Güzel bir paylaşım , çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: KueRaKa

Güzel bir paylaşım , çok teşekkürler

Alıntıları Göster
    ha tüm linkler ölü burda 1 tane çalışan server buldum oda 1 gün sonra kapandı daha açılmadı nerde oyunuyosunuz anlamadımki şu site linklerini bi tazeleseniz ne güzel olur oynicak server bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devil_free

ha tüm linkler ölü burda 1 tane çalışan server buldum oda 1 gün sonra kapandı daha açılmadı nerde oyunuyosunuz anlamadımki şu site linklerini bi tazeleseniz ne güzel olur oynicak server bulamıyorum.

Alıntıları Göster
    www.es-l2.com ethernal sin serveri (c4) c5 serverlari hakkında pek bi bilgim yok o yuzden yardım edemeyebilirim ama bi kaç c4 serveri dahawww.dragon-network.net buda bi c4 serveri iyi bi server ama ethernal sin i tavsiye ederim ayrıca necro böyle bi topic açtıgın için tşkler kardeşim yeni başlayan arkadaşlara baya bi yardımı olucak

• quote:

suan bu forumdaki kişiler bir cok farkli serverde oynuyor en azindan oynadiginiz serverlere girişi nasil oldugunu yazarsaniz bazı arkadaslara yardimda bulunursunuz
    bir iş yapalim tam olsun her gelen aa nerden oyuna girecem turundeki yazilari yazmak zorunda kalmasin
    eger yazan olursa benim usteki mesaja devam ederek sizden alinti oldugunu belirterek eklemeler yapacagim
    şimdiden herkese tesekurler

Alıntıları Göster
    AnLatım için saqoL

• quote:

Orijinalden alıntı: _Nobody_

AnLatım için saqoL

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalFire

Alıntıları Göster
    aferim necro beni bile kandırdın xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalFire

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MetalFire

• quote:

Orijinalden alıntı: MurderJR

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MurderJR

• quote:

önemli degil

Alıntıları Göster
    merhaba ben siteye yeni üye oldum herkese selam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.