Şimdi Ara

Lineage II Classic Offical

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler dilerim. Bu oyunu 2004-2005 senelerinde uzun süre Offical Devianne serverında oynamıştım. Sonrasında sanırım Moon Light diye bir Türk klanı kurulduğu için başka servera geçmiştik. Çok güzel günlerdi ne yalan söyleyeyim. Geçen gün baktığımda NC Soft'un kendisinin Lineage II Classic serverları açtığını gördüm ve arada takılırım diye Giran serverında yeni bir char açtım. Ancak meğer oyunu zevkli kılan şey kurulan dostluklarmış. Haliyle hiç tad alamadım. Demem o ki eğer Giran serverında böyle akşamları belli saatlerde oynamaya niyetli arkadaşlar varsa buradan haberleşelim istedim. Discord falan zevkli olur. Bu arada kimse istemezse ben healer buffer oynayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jdg06 -- 9 Şubat 2019; 16:48:20 >

• Bende bugün başladım açıkcası şaşırdım ücretsiz oluşuna ve sevindim girandayım en kalabalık server diye ama acaba diğer boş server larammı geçsem diye düşünüyorum çok bot var diyorlar
  • Merhaba arkadaşlar classic de oynamıyorum ama 1 ay sonra l2lion açılacak orada başlicam isterseniz gelebilirsiniz birlikte takılırız.
  • Ben de Giran serverına yeni başladım. Kendi halimde takılmayı planlıyorum öyle çok kasmıcam ama nick verirseniz oyundan size ulaşırım beraber oynayabiliriz denk geldiğimiz zamanlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hercul3s

Ben de Giran serverına yeni başladım. Kendi halimde takılmayı planlıyorum öyle çok kasmıcam ama nick verirseniz oyundan size ulaşırım beraber oynayabiliriz denk geldiğimiz zamanlarda.
    bu benim tanıdıgım herculesmi :)
  • xBraveHeartx kullanıcısına yanıt
    Evet ama ben başkasıyım :) Şahinin üyeliği kullanıyorum. (kardeşi sayılırım)
  • bir aralar beraber takıldıgımızı hatırlıyorum şahinle ama baya uzun oldu
  • ben oynarım ama sanırım 1 x bezdirir benden söylemesi
  • 19 lvl human fighter wardi birakmistim oynayan ark warsa nick yazarsa tekrardan gelebilirim giran server ts3 vardir
  • Lvl 29 buffer ve rogue kasıyorum. Giran server. Nick Chronics85 ve Buffer85

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.