Şimdi Ara

Lineage 2 Türkçe ve bedava oluyor ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
19.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epyhon

Cehennem şövalyesi gerçekten çok abest yahu :D Bunu otobüse oturgaçlı götürgeç demek gibi düşünüyorum ben bu konuyu hadi onu geçtim titana ne denilecek :D Yeşil dev mi titan bi özel isim sonuçta mitolojideki bi terim yada periyoduk semboldeki bi element :D

Bende tam bunu anlatmaya çalışıyorum ama işte 3-5 .....'te nato kafa nato mermer :D
  • Hayırlısı olsun.Yıllarca orginal serverda neden Türkçe yok diye dert yanıyorduk.2.sınıf insan muamelesi gösteriyorlardı resmen.Artık bu bir milat sanırım.Türkçe oynamak istemeyende ingilizce oynamaya devam eder bu kadar büyütmeyin.Sanki oyunu Türkler satın almışta ingilizce yasaklanmış gibi davranıyorsunuz
  • 1 sene önce l2 yi bırakmakla ne kadarda dogru bi karar almışım.officialdeydim şimdi 12 years old çocuklar 5k pls diye dolaşır giranda
  • @ !RaMaZaN!

@ x264 bende çok bırakmaya çalıştım bi ara facebooktan ''Umaykut'' diye bir oyuna sardım 7 ay hiç L2 oynamadım ama gel gelelim sağlam bir mid-rate server açıldığında kendimi durduramıyorum olmuyor arkadaş
  • interlude olsun diyorum bombayı bırakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

interlude olsun diyorum bombayı bırakıyorum

IL oldu yaw :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: acark

Diğer başlığada yazdım burda da belirtiyorum.
    Tıpkı pek çok başka oyun gibi lineage2 de free to play oluyor.
    http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

SSS
  • Evet bu başlığı görmeden diğer başlıklara yazmışım.
  • quote:

Evet bu başlığı görmeden diğer başlıklara yazmışım.

• Chari ve itemleri gectimde rb jeweleri nasil yapacaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Chari ve itemleri gectimde rb jeweleri nasil yapacaz :D

€€€€€€€ konuşur onlara :D Yada büyük bi Clan sahibi olman gerekir :)
    time is money friend yani :)
  • Sadece şu forumdakiler birleşsek büyük klan oluruz zaten.
  • 1 clan oluşturur diyonda :D orjinalde bende oynadim bi kaç ay bi sagi +8 dfb +5 light set yapmişti 1 partiydik adam bizi doğradı :D yani orjinalde paran varsa adamsın yoksa madamsın ilk zamanlar cok uzun emek ve ugraş istiyo orjinal b grade valaha yaptım a grade robe set yaptim evde takla atiyodum babam haplandınmı diye dalga geciyodu :D
  • hahahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkRood

1 clan oluşturur diyonda :D orjinalde bende oynadim bi kaç ay bi sagi +8 dfb +5 light set yapmişti 1 partiydik adam bizi doğradı :D yani orjinalde paran varsa adamsın yoksa madamsın ilk zamanlar cok uzun emek ve ugraş istiyo orjinal b grade valaha yaptım a grade robe set yaptim evde takla atiyodum babam haplandınmı diye dalga geciyodu :D

hahaha :P baban hakli yaw
  • öyle ortağam :D adam pc yi kırıyodu :D
  • Abi Siz Baya Baya Ciddisiniz artık herkes Ücretsiz orjinalden mi oynucak _?_?
  • quote:

Sadece şu forumdakiler birleşsek büyük klan oluruz zaten.

Buna Katiliyorum işte kardeşim Türk'ler İstedikten sonra yapamayacaklari iş yoktur :)
  • wowww cidden orjinali free oynucaksak dünden hazırım
  • ya hala diyosunizki orjinalde clan kuralim free olursa :D bi clan vardi 400 tane daggeri vardi 100 tane support buffer charlari vardi itemleride olmuş bi clan :Dsen bunlari neyle kescen rblere 7 kişimi gitcen ? hadi sabah haplandın gittin 7 kişi rb ye orda var 5bin 6 bin player :D seni cerez diye yerler biliyonmu pvp server degil orasi orjinal server oyle herşey elinize gelmiyo oynadıgınız 5x 10 x serverada benzemez hani boşuna ümitlenmeyin ha kurarsınız clani kurmassınız demiyorum ama gidipte bi giran bi aden heine castlesini alamazsiniz gidip walakas baium felan kesemezsiniz kestirmezler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkRood -- 8 Kasım 2011; 12:27:01 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.