Şimdi Ara

Linea üretimi sona erdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tofaş çalışanlarından biri paylaşmış Linea üretimi 27 Aralık itibari ile sona ermiş.Aracın bir sonraki neslinin üretimi Güney Amerika’da devam edecekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lineaya herkes çamur atıyorlar (kendileri mercesdesten inmedigi için) kötü araba diyorlar. Üstte bir arkadaşın dediği gibi Alt gelir grubuna göre yakıtı parçası bagajı sorunsuzluğu göz önüne alındığında ülke şartlarında ( maalesef ki) en ideal araçtı.

Instagram da yorumları okudum insanlar sacmalamis yok şöyle kötüydü böyle kötüydü diye, bu fiyat bandında d sınıfı araç satılıyor da Fiat mi bu arabayı kötü yaptı onu düşünmüyorlar.
    lineayı kötüleyenler mercedes bmw audi gibi araçlara binen kişiler değil ki. premium araca binen kişiler zaten böyle boş beleş yorum yapmaz.

linea gibi f-p ürünü olan aracı kötüleyen kişiler rapid, elyse, polo vb. araçlara gereğinden çok para bayılan sonrada çekememezlik yapan boş adamlardır. bu yüzden takmayın :)
    Linea çok beğendiğim bir araçtı. Clio,301 gibi araçları çok kullandım. Hepsi kağıt gibi geliyordu bana fakat linea daha tok ve daha güvenli araç hissiyatı veriyordu. Yakıtı olsun tatmin edici performansı olsun gayet güzel bir araçtı. Özellikle memleketimdeki bozuk yollarda bile alt takımlarından ses gelmezdi. Burada linea kötüleyenler hangi araçlara biniyorlar merak ediyorum.
  • Piyasadakileri de toplasalar keşke.

• gene orta bütçeli aileler tercih edebiliyordu. herhalde yeni model için üretim departmanlarını boşa çıkarıyorlar.
  • aracın uretiminin durucağı belliydi egeadan sonra uretimini azaltmislardır egea ya ağırlık verilcek demekki yeni nesil linea gelcekmi yoksa onceki albea gibi gelmicek mi

• fiat yerli üretimde her aracın ömrü var, bazı markalar gibi 8 nesil sürdürmüyor.
    egea varken bunun üretiminin devam etmesi anlamsızdı.
  • üretimleri durdu ama hala punto satıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

fiat yerli üretimde her aracın ömrü var, bazı markalar gibi 8 nesil sürdürmüyor.
    egea varken bunun üretiminin devam etmesi anlamsızdı.

aynen meksikalı jetta da bi bitmedı
  • Ne alaka bence linea alt gelir için fiyat-konfor-sorunsuzluk bakımından en ideal seçimdi. en azından akranları elysee lerden 301 lerden sanderolardan daha konforlu, daha pratik bi araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavercanturk

Ne alaka bence linea alt gelir için fiyat-konfor-sorunsuzluk bakımından en ideal seçimdi. en azından akranları elysee lerden 301 lerden sanderolardan daha konforlu, daha pratik bi araba.

Artik 3 5 daha koyup egea alicak aileler.

Dacia 301 celize accentden daha iyi bir aracti ama yapcak bisi yok artik daha iyisini yaptilar.

Nedense lineanin uretimin bitmesine sevindim.

Edit: onceden lineam vardi severdim, dusmanligimdan sevinmedim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 28 Aralık 2017; 12:54:33 >
  • Allah yapandan yaptiranlardan razi olsun..

Harika bir aile ve filo araciydi...Tofas in belki en basarili uretimi..burda elestirenler Dogustan passat audi golf ve lexus kullanicilari muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E75606366 -- 28 Aralık 2017; 15:36:9 >
  • Allah rahmet eylesin badem gözlü farları ile özleyeceğiz, kendisini çok sevdirmişti iç gıcıklayan motor sesini fırtına sesi akustiği hele hele bastıkça ayağını geri iten gaz pedalını hiç unutmuyacağız. (Gaz pedalının izi ayakkabılarımın altından hala kaybolmadı.)
  • Lineaya herkes çamur atıyorlar (kendileri mercesdesten inmedigi için) kötü araba diyorlar. Üstte bir arkadaşın dediği gibi Alt gelir grubuna göre yakıtı parçası bagajı sorunsuzluğu göz önüne alındığında ülke şartlarında ( maalesef ki) en ideal araçtı.

Instagram da yorumları okudum insanlar sacmalamis yok şöyle kötüydü böyle kötüydü diye, bu fiyat bandında d sınıfı araç satılıyor da Fiat mi bu arabayı kötü yaptı onu düşünmüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa estetiği, kalite ve güvenlik olarak rezil bir arabaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Lineaya herkes çamur atıyorlar (kendileri mercesdesten inmedigi için) kötü araba diyorlar. Üstte bir arkadaşın dediği gibi Alt gelir grubuna göre yakıtı parçası bagajı sorunsuzluğu göz önüne alındığında ülke şartlarında ( maalesef ki) en ideal araçtı.

forumca herkes mercedes g klasse yada cayman a bindiği için.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

Orijinalden alıntı: yavercanturk

Ne alaka bence linea alt gelir için fiyat-konfor-sorunsuzluk bakımından en ideal seçimdi. en azından akranları elysee lerden 301 lerden sanderolardan daha konforlu, daha pratik bi araba.

Artik 3 5 daha koyup egea alicak aileler.

Dacia 301 celize accentden daha iyi bir aracti ama yapcak bisi yok artik daha iyisini yaptilar.

Nedense lineanin uretimin bitmesine sevindim.

Edit: onceden lineam vardi severdim, dusmanligimdan sevinmedim yani.

linea dizel urban 75900 egea dizel urban 86400 üç beş daha koyacak olan adamın en az 10 bin küsür daha koyması lazım. E madem öyle 10 bin rahat rahat koyulabilen bi rakamsada 10 bin daha koysun egea yerine jetta alsın, beğenmedi mi bi on bin daha koyar superb bakar, hadi o da olmadı bi on bin daha koyar passata zıplar. Basit işler bunlar haklısın aslında.

• Kurtulduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Kurtulduk.

Keske vag grubu da kepenk kapatsa da ondan

@kucukbulut ben 2. El fiyatlarindan bahsetmistim 5bin gibi bi fark vardi en son baktigimda.
    Ve egea uzerine bi 5 koyunca hicbisey alinmiyo dizel manuel. 2017 Corolla focus astra civic alicam desen uzerine bi 10 20 filan koymak gerekiyo.

Edit: 2017 dizel manuel astra focus 80bin tl
    2017 dizel manuel egea 60bin tl
    2017 dizel manuel linea 55bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 28 Aralık 2017; 16:15:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

Allah rahmet eylesin badem gözlü farları ile özleyeceğiz, kendisini çok sevdirmişti iç gıcıklayan motor sesini fırtına sesi akustiği hele hele bastıkça ayağını geri iten gaz pedalını hiç unutmuyacağız. (Gaz pedalının izi ayakkabılarımın altından hala kaybolmadı.)

• quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Lineaya herkes çamur atıyorlar (kendileri mercesdesten inmedigi için) kötü araba diyorlar. Üstte bir arkadaşın dediği gibi Alt gelir grubuna göre yakıtı parçası bagajı sorunsuzluğu göz önüne alındığında ülke şartlarında ( maalesef ki) en ideal araçtı.

forumca herkes mercedes g klasse yada cayman a bindiği için.....

hocam vw varken bu forumda kimse egea ya binmez ama gel gör ki hayatlar ile hayaller meselesi.
    teoriyle pratik birbirini tutmaz.
    2016 yılında olduğu gibi 2017 yılının da satış lideri yine egea.

• lineayı kötüleyenler mercedes bmw audi gibi araçlara binen kişiler değil ki. premium araca binen kişiler zaten böyle boş beleş yorum yapmaz.

linea gibi f-p ürünü olan aracı kötüleyen kişiler rapid, elyse, polo vb. araçlara gereğinden çok para bayılan sonrada çekememezlik yapan boş adamlardır. bu yüzden takmayın :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.