Şimdi Ara

Limitless (2015) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
22
Favori
14.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümü izledim güzeldi fakat bana tutmayacak gibi geliyor.Belli süre sonra kendini tekrar edip sıkacak gibi...
  • İyi başladı bence,çizgisini bozmaz umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdilik güzel gibi

• dizi boyunca Bradley'i gorebilecek miyiz? Yoksa ilk bolume konuk oyuncu olarak mi katildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olgi kullanıcısına yanıt
    5 bölümde de olacağı yazıyor imdb.com sitesinde
  • açılış iyidi de bu tempoda gidebilecekler mi acaba. filmi de tekrar izlemek lazım ya

bradley'i ilk bölümde göstermekle iyi yaptılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm oynadımı, oynadıysa 2 bölüm ne zaman,,

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    hocam ilk bölüm 3 4 gün önce düştü normalde bugün yayınlanacaktı 2. bölüm haftaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam ilk bölüm 3 4 gün önce düştü normalde bugün yayınlanacaktı 2. bölüm haftaya.

720p sini indirim o zaman üstat,,

• Tyrion Reyiz kullanıcısına yanıt
    Filmin sonundaki zamanla dizinin zamanı aynı olmadığı içinde olabilir. Belki ilerleyen bölümlerde bu duruma şahit oluruz. Yüksek ihtimal limitless 2 gelecektir.
  • çok iyi başladı tek sıkıntı fbi kadın daha güzel olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

çok iyi başladı tek sıkıntı fbi kadın daha güzel olabilirdi

Hocam o kadın güzel değil kabul ama fit,sporcu bir yapısı var.Dexter da da çok güzel oynamıştı rolünü,gerek yok manken gibi fbı'a göz boyama onlar

• Çok sarmadı yav ilk bölüm beni,

• nzt ye bağışıklık kazanmış birinin böyle basit bir şekilde kullanılması saçma olur.eğer dizi polisiye olayları çözme şeklinde giderse hiç sarmaz

pilotu izledim ama büyük ihtimal devam etmem. 2-3 yıl sonra dizi tutarsa izlerim
  • Bende ilk bölümü beğendim ve evet 'tahmin edilebilir' bir senaryo var ama bu klişe ya'da kötü olucağı anlamına gelmez diye bir temennide bulunmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

nzt ye bağışıklık kazanmış birinin böyle basit bir şekilde kullanılması saçma olur.eğer dizi polisiye olayları çözme şeklinde giderse hiç sarmaz

pilotu izledim ama büyük ihtimal devam etmem. 2-3 yıl sonra dizi tutarsa izlerim

İlk cumlene katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sartikan

quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

çok iyi başladı tek sıkıntı fbi kadın daha güzel olabilirdi

Hocam o kadın güzel değil kabul ama fit,sporcu bir yapısı var.Dexter da da çok güzel oynamıştı rolünü,gerek yok manken gibi fbı'a göz boyama onlar

Hakikaten o kadar spor yapmaktan glindirliği çıkmış. :) Biraz daha kilo alması lazımdı aslında sadece şunu söyliyim oyunculuğu çok iyi bu konuda laf gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

nzt ye bağışıklık kazanmış birinin böyle basit bir şekilde kullanılması saçma olur.eğer dizi polisiye olayları çözme şeklinde giderse hiç sarmaz

Biraz abes kaçacak ama Lucifer dizisininde öyle bir senaryo var,gelmiş dünyaya polise yardım edecek. Farklı olayların olması gerek sıradan bir polisiye dizisi olursa sarmaz.

• İzlediğim en kötü pilotlardan biriydi. Bu kadar basit olamaz, olaylar acayip hızlı gelişiyor insanı hiç düşündürmüyor dümdüz bir pilot olmuş. 8.5 puan almış şaşırdım kaldım. En fazla 6 puanlık bir bölümdü. Filminin yanından bile geçemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MWhite -- 25 Eylül 2015; 1:58:39 >
  • Bence iyi başladı bu tempoyu kaybetmezler ise tutabilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.