Şimdi Ara

Limitimiz 350.000 Araç Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cümleten iyi günler umarım herkes hayallerine kavuşur.Başlıkta'da belirttiğim Gibi limit 350 Bin TL. 2. el bir 4x4 suv alacağım ama çok kararsızım yorumlarınız çok önemli benim için ona göre hareket edeceğim. aklımızda 2013 range rover sport porsche macan ve cayenne var. ama siz ne düşünürsünüz lütfen trol yapmayalım.Saygılar

• Alismisiz 30-40binlik araclara bakmaya 350deyince kaldim bi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TIME kullanıcısına yanıt
    ALLAH cümlemize nasip eder inşallah.Ama bi çılgınlık yapmaya karar verdik bu fiyatlarda benim de nasip olursa tabi ilk aracım olacak ama yardım edin banaa
  • Dediginiz araclar aşiri deger kaybeder hatta 10 sene sonra ustune para verirsiniz satmak icin bknz 1998 2002 range roverler

He ama derseniz ki parayi kolay kazaniyorum o zmn sorun yok

Son olarak tavsiyem mercedes g dir degerini kolay kolay kaybetmez ölüsüne 80 90 çekiyorlar( 86 modelinden bahsediyorum)

• Offff ne para be çek bi altına mersonun tanklarından hangisi olursa 350 bin gayme ha bende olsa o parayı çöpe atmam ev meve girerim biri çalar parçalar filan neyse porsche de olur umarım trol değildir bu arada

• 2013 range sport yada cayenne 350 nin üstüne çıkmanız gerekiyor temiz bir araç için

g serisi için kapılar leş gibi kalkmıyor , direksiyon aynı aşırı ağır ,

şehir içi günlük kullanım için mercedes g serisi kesinlikle tavsiye etmem

diğerleri içinde dediğim gibi bütçeyi biraz artırmanız gerekebilir

benim kişisel tavsiyem ikinci el kaygınız yok ise audi a6 all road (suvlara göre daha konforlu ) yada volvo xc90 yönelmeniz
  • Limitimiz 350.000 Araç Öneri

• dur 350 bine jip mi alinir.

50 bin tl yi 12 bin euroya cevir. makedonyaya git. 6 ay orda krallar gibi yasa. 6 ay sonunda almak istedigin rangeroveri 20 bin euroya al. yurtdisi yerlesik oldugun icin vergi verme. turkiyeye giris yap. yillarca gez dolas.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-porsche-akn-auto-2015-model-porsche-macan-2.0-chrono-bayi-cikisli-496637215/detay

anagarada sadece lpg satan istasyonda bu aracı lpg alırken gördüm

• Paket mi yapayım. Burada mı yersin....

• 0 A5 Sportback 2.0 TDI 190 PS S Tronic Dynamic

• dymmt D kullanıcısına yanıt
    temiz var aslında hatasız boyasız az km de ama kararsızlık mi deriz artik birine gidip de alamadim

• Öyle bir bütçeyi otomobile ayırmış olsaydım, 60-70 Bini ile şöyle ufak bir hot-hatch alır (208 GTi ideal), anaparayı 290'a düşürür, artık SUV mi tank mı ne alacaksam o parayla alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

Limitimiz 350.000 Araç Öneri

bu arada bunun amacı nedir bilmiyorum ben kararsız birisiyim ve burda tartışmadan araç almadım daha. a6 a7 mi konsunda a5 e karar verdik şimdide suv alıcaz 2. araç olarak v40 gitti eşime golf aldık. rahat ol alınca resmini paylaşırız kardesim

• powermoon kullanıcısına yanıt
    spor olarak artik hevesimi aldım diyelim corsa gsi arkasına 1 opc kullandık küçük aracı v40 ile sonlandirdim. şimdi bizi mutlu edicek suv istiyoruz allah herkeze nasip etsin inşallah

• dymmt D kullanıcısına yanıt
    xc90 ilk çıktığında dokusunu 350 bin civarına alınabiliyordu sıfırı. su an 2. elleri çok daha pahali 450 bin civarları vu limitin üzerinede çıkamıyorum. g serisi o bütçeye eski kasalar değmez bence biraz daha yenilikçi olmalı bence

• O bütçede araç alacak biri foruma mı sorar hocam.

Porsche Macan çok iyiymiş bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.