Şimdi Ara

Limit Yok -- NZT-48 Gercekte Varmı Dersiniz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
8
Favori
62.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NZT-47 var ama 48 cikmadi daha. İste insanlari hep meraklandiriyolar boyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meryemekinci

quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

quote:

Orijinalden alıntı: meryemekinci

aa eğer öyle birşey varsa neden hala piyasada en iyisi ben doktoruma danışayım ya iki adımlık yerden üşenip öbür tarafa kestirme gitmim :)

Ne zamandan beri insan kendi kendisini arayabiliyor?

Şu meryemekinci nickli kişi, yagmuraydogan34 adlı kişi ile aynı kişidir. Hatta yukarıdaki mesajımda da gorebilirsiniz, silmeden alıntı yapabilmiştim Daha sonra bu kişi nickini cemalsuzer adlı nicke çevirdi. Şimdi de başka başka kullanıcı adları ile geliyor, aklınca kendi ürününü pazarlayacak. Gerçi bizim insanımızda kabahat hemen kanıyorlar böyle şeylere

+1

ben bu msjdann hiç bişiii anlamadım. daha detaylı açıklama yap.

"yav he he"

• Biraz önce facebook ta reklamını gördüm. Şikayet ettim aldatıcı diye ne işe yarayacaksa. Bizim insanımız bu kadar saf olabilirmi? Facebookta aynı reklam köşesinde 399 tl ye Samsung S3 vs yalanlarıda yayınlanıyor. Para kazanmak için her ürüne reklam izni veriyor facebook. Yakında cennetten arsa satacaklar, isteyenede ücretsiz öbür tarafa gidiş sağlarlarsa dolandırıcılıkta son nokta olur.
  • Bildiğiniz multivitamin,içerisinde piyasadaki pek çok multivitaminden üstün bir şey yok.. Bu fiyata, Hele ki Türkiye'de zekayı ucuracak bir hap da yok. Zekaya doping yaptıran çeşitli maddeler ve haplar mevcut ama filmin etkisinde kalmayın, tamamen abartı ötesi bir şey bu..
  • ne saflar var ya:)
  • Ben bu hapı kullandım arkadaşlar, iş yerinde çaycıydım şimdi patron benim zekamı fark edince kendisi şirketi bana devretti. Ben batırırım ama sen batırmazsın, al sana fabrikanın anahtarı dedi. Şimdi kendisi tatil yapıyor ben fabrikayı şirket işlerini döndürüyorum.

Yakında borsa işine de gireceğim. Maaşımı alayım 1000 lirayı 2000 liraya sonra onu 4000 liraya böyle böyle 1 ayda 40000 liraya falan çıkartmayı düşünüyorum.

Sizce kaç milyara kadar katlatayım bu parayı?

Not: Hapın gerçek formülü bende arkadaşlar, filmi yapan yönetmen amca oğlum olur, o bana verdi ama kimseye verme başına iş açarsın dedi. Biterse yine gel sen ben sana veririm dedi. Yani benim kullandığım bu 50 liralıklardan değil haberiniz olsun, siz bu 50 liralıklardan alırsanız bi işe yaramaz aslı bende
  • aynı etkiyi ritalin veriyor bende var ahaahah.

• Para tuzagindan baska birsey degil

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josemor.

Herkes ayrı kafada arkadaş ya

katılıyorum

beyler bu ılacın etkısı var dedıklerı gıbı zihni aktif ve dinç tutuyor fakat begindeki hucreler buna karsılık bagısıklık kazandıkca kullanmazsan olmaz durumuna gelebılırsınız,bu her ılac ıcın gecerlıdır.Aklı basında her ınsan buna ıhtıyac duymadan da bı cok seyı basarabılır zaten.Benden size tavsiyeuzak durun.faydasını gormezsınız de demıyorum ama sonrasi iç açıcı bi durum degil.

Zihninizin açılmasını istiyorsanız bizim koca karıların okunmuş pirincini deneyin :) parayada gerek yok 1-2 pirinci kimden isteseniz verirler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Key

Beyler limit yok filmini bilirsiniz..bu hap gercekten varmı dersiniz..?bileşimini bir sitede okudum snairim ama

sence, o derece mükemmel bir ilaç piyasaya sürülür mü ?

• http://nzt48.com.tr/?referrer=Adwordsugur

beyler 1 ade içtim vitamin ilacı ama adını nzt 48 koyup satiyorlar yani gercek nzt sanmayn boşuna arkadasim almiş bende içtim birtane...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 14 Aralık 2012; 0:20:45 >

• yok la bunlar hep tuzakları para
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnline

yok la bunlar hep tuzakları para

ben içtim arkadastan alip denemek için.. bunlara tanimadiklariniz firmalara boşa para akıtıp ömer coskun gibi kaplumbaga kanı içirip öldürmüştü saniim cocugu...onun yerine bunlardan degilde bence eczanaden alin vitamin sonra sizde kaplumbaga kanı içen cocuk gibi olmayin ....arkadasimdan ben denemek için içtim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 14 Aralık 2012; 0:38:05 >

• arkadaşlar geçen dedim ya müdür beni müdür yaptı diye borsa oynadım büyük oynadım ama 600.000 tl kadar param oldu dehşet zekam var yani gözlerimle kaşık bükmeyi falan geçtim artık gözlerimle bakınca arabaları yerinden oynatabiliyorum.

sonuçta beynimi %100 kullanabilir oldum artık. yakında uçmayı deneyeceğim. sonuçları gene yazarım selametle kalın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSur_TurK

var hocam 5 kutu NZT-48 sadece 100 lira ayrıca kargo bizden

Ben bu arkadaşa kefilim cidden işe yarıyor %100 doğal,size de aynştayn denmesini istiyorsanız kullanın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifci

quote:

Orijinalden alıntı: CeSur_TurK

var hocam 5 kutu NZT-48 sadece 100 lira ayrıca kargo bizden

Ben bu arkadaşa kefilim cidden işe yarıyor %100 doğal,size de aynştayn denmesini istiyorsanız kullanın bence

ben niye anştayn olamadim ozamn..? bi tek sen oldun sanirim...
  • 1 kutu NZT bitirdim şimdi işsizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: semblance

var kullanıyorum bir haftada 7 cm büyüdü beynim.

• herkes doktor avukat muhendiz felan olur heralde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.