Şimdi Ara

Limit Yok -- NZT-48 Gercekte Varmı Dersiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
8
Favori
62.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekte böyle bir şey bulunmuş olsa bile sizce üreten kişi bunu başkalarıyla paylaşır mı?Ben olsam paylaşmam.En azından uzun bir süre
  • çeşitli marketlerden ve manavlardan temin edebilirsin
  •  Limit Yok -- NZT-48 Gercekte Varmı Dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

NZT filan bilmemde, eğer düzenli egzersiz yaparsanız düzenli beslenme yaparsanız; sağlıklı ürünler tüketmek bitkiler vitaminler mineraller( bunlara girersek çıkamayız ) vs... Bunlar hayat kalitenizi artırır stresten arınırsınız. Konuşmanız kendinize güveniniz psikolojiniz üst seviyede olur ve daha çok dikkat çekici olursunuz, aynı zamanda öğrenmek kitap okumak da cabası size çok şey katar.... o filmdeki adam gibi tam olarak demesekte yakın biri olursunuz

Filmi izledin mi sen? İzlemediysen 'Ben nerdeyim sen nerde''.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Truman Show

quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

NZT filan bilmemde, eğer düzenli egzersiz yaparsanız düzenli beslenme yaparsanız; sağlıklı ürünler tüketmek bitkiler vitaminler mineraller( bunlara girersek çıkamayız ) vs... Bunlar hayat kalitenizi artırır stresten arınırsınız. Konuşmanız kendinize güveniniz psikolojiniz üst seviyede olur ve daha çok dikkat çekici olursunuz, aynı zamanda öğrenmek kitap okumak da cabası size çok şey katar.... o filmdeki adam gibi tam olarak demesekte yakın biri olursunuz

Filmi izledin mi sen? İzlemediysen 'Ben nerdeyim sen nerde''.

3 kere izledim kardes...
    Rüyalar aleminde degiliz en yakin sonuc almak istiyosan nzt denilen fantastik hap icerek degil, ben sana mantikli olarak soyledim. Ben aslinda bizzat somut ornek verdim sana iskembeden sallamiyorum. Hayat kaliteni artirirsan cabalarsan iste o filmdeki olaylari soyledim daa. Kendine guven ve dikkat cekici olmak aranan insan olmak(burdan sadece seksilik anlamak yersiz)
    icin egzersiz iyi beslenme egitim almak bilgilenmek akabinde sosyallesmek. Baska ne olsun he sen tvde kungfu filmini izleyip hareketleri kapmak istiyosan fantastik bir durum :)) ama okudugunu hafizasinda tutmak. Yabanci dil vs icinde gerekli egitimler var hizli okuma teknikleri,ezberleme vs... Ama sen simdi ne istiyosunki ?
    Bakarsan en mantikli dusunce bu yani ama durum fantastikse bosuna konustum sonucta sanal alem olay makaraysa baska bi yorumda
    yaparim. Sonucta mumkun olmayan birsey. Bu insanlar bosuna cabalayip egitim aliyolar vs. Cak bi nzt hersey sana gelsin. En iyi dövuscu, en ideal erkek veya bayan, en iyi is adami, en iyi borsaci en en enler sende olsun :)) bi filmin etkisinde bu kadar kalmayin aslinda fantastikte olsa imkansiz degil cogu. Cabalarsan sende en olabilirsin. Yoksa bi nzt cak herrsey sende yok oyle bi dünya. Filmin etkiside gecmistir hadi simdi uyanin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmaz olur mu bizim mahalle bakkalı satıyo
  • Filmin ismi ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

Filmin ismi ne

şakamısın ?
  • quote:

Filmin ismi ne

ayrıca, bknz. amfetamin
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0yaL

quote:

Filmin ismi ne

şakamısın ?

şakayım kardeş.

Ekleme: İngilizcesi ne anlamında çok bilmiş arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromer -- 10 Temmuz 2012; 13:06:42 >
  • Öyle bir hap yok. Fakat ayık tutan ve zihinsel aktiviteyi hızlandıran dikkati toplayan ilaçlar var. Genelde hiperaktivite tedavisinde kullanılan ilaçlar o yönde oluyor. Hiperaktif insanı normale normal insanıda aşırı sakin ve dikkatli birine çeviriyor. Tıp okuyan arkadaşlarımla konuşmuştum bu hapı kullanan iki arkadaşım vardı sınav öncesinde. Kırmızı reçeteyle heyet onayıyla satılıyordu ilaç adını hatırlamıyorum.

Ayrıca Amfetamin adındaki uyuşturucu maddeninde bu işe yaradığını fakat mesela %20 kapasiteyle çalışıyorsanız etki geçtikten sonra %10 kapasiteye düştüğünü söylemişlerdi.
  • olmazmı kutusu 50 lira http://www. nzt48 .com. tr/
  • tabi ki var. bilim bu kadar ilerledi beynin sınırlarını zorlayan bir ilaç mı yapamayacaklar sanıyorsunuz. bu ilacı yapsalar tabi ki toplumla paylaşmazlar. tüm araştırmalar gizli tutulur. sadece gerektiği zaman gerekli kişilere verilir bu ilaç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystic-X

Şeytanın en büyük hilesi, dünyayı var olmadığına inandırmakmış

Zor değil, zor değil seni seviyorum derken bana özür dileme.
  • Filmin adı ne ?
  • Ben geçen bulgar gümrüğünde kaptırdım geçirebilseydim gönderirdim
  • Burda var sakın almayın dolandırıcıdır muhtemeln
    http://nzt48.com.tr/
  •  Limit Yok -- NZT-48 Gercekte Varmı Dersiniz?
  • "türk yapımı nzt :
    yemeklerden önce günde üç defa alınacak dozlar
    400 ug levotiroksin sodyum
    kalp krizi geçirmenizi önlemek için propranolol hci 40 mg
    yağ yakımını tetiklemek için 2000 mg l – karnitin
    ginkgo biloba ekstresi 240 mg
    başdönmesi ve denge bozukluklarını kesmek için trimetazidin dihidroklorür 20mg

yemeklerde ızgara et ve yeşillik salata (yağsız)

200 kilo olmanıza rağmen pokemon gibi zıp zıp zıplıyorsunuz. konsantrasyonunuz tepede inanılmaz enerjiksiniz. içinizden bir ses ankara'dan istanbula yürüyerek gidebilirsin diyor.
    bol su tütekeceksiniz. alkol almayacaksınız. sigara içmeyeceksiniz.

hızlı konuşuyor, hızlı düşünüyor, hızlı sevişiyor, hızlı hareket ediyorsunuz. konsantrasyonunuz tepede oluyor. 10 günde yapacağınız işi 2 gecede bitiriyorsunuz. hiç uykunuz gelmiyor.
    hızlı bir şekilde kilo veriyorsunuz, götünüz kalkıyor kimseyi beğenmemeye başlıyorsunuz. ukala bir insan oluyorsunuz. kendinize güveniniz geliyor. azıcık megaloman oluyorsunuz.

ama uyarmadı demeyin. sonu çok kötü..."

MALUM ÇOK BİLEN BİR SİTEDE BUNU GÖRDÜM ACEBA DENEYEN OLDUMU ETKİSİ NEDİR BİLMİYORUM DENEMEK İSTEYEN ECZANELERDEN BU İLAÇLARI TEMİN EDİP KULLLANABİLİR. KULLANANLAR BURDA DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIRSA HERKESE YARARLI OLUR.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.