Şimdi Ara

Limit Yok -- NZT-48 Gercekte Varmı Dersiniz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
8
Favori
62.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bradley Cooper bu adam süper ya bu filmi izlediğimde yaklaşık 48 saat hayata küsmüştüm hele o ilk aldığı anda herşeyin rengi açılıyo ya

Neyse izlemeyen izlesin
  • benim
    1- uyku problemim
    2- unutkanlık (cok daha fazla)
    3-dalgınlık
    gibi problemlerim var. Tabi bunun birazda sorunlarımdan kaynaklandığını düşünüyorum. nzt 48 ile tamamen örtüşüyor. ama bir hapın böyle etkiler göstermesinede inanmakta güçlük çekiyorum. herkes ayrı bir hap söylüyor. nzt 48 siparişi vericem arkadaşımla ortak alıcaz 15 15 paylaşcaz. denemek için. Tek korkum etkisini beklerken yan etkisiyle karşılaşmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meryemekinci -- 5 Kasım 2012; 12:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meryemekinci

benim
    1- uyku problemim
    3-dalgınlık
    gibi problemlerim var. Tabi bunun birazda sorunlarımdan kaynaklandığını düşünüyorum. nzt 48 ile tamamen örtüşüyor. ama bir hapın böyle etkiler göstermesinede inanmakta güçlük çekiyorum. herkes ayrı bir hap söylüyor. nzt 48 siparişi vericem arkadaşımla ortak alıcaz 15 15 paylaşcaz. denemek için. Tek korkum etkisini beklerken yan etkisiyle karşılaşmak.

incelemesini bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gencler kendimizi kandirmayalim, boyle birsey var olsa bile dandik domainli sitelerde ucuza mi alinir...aman kalici bir etkisi falan olur yapmayin. Ha illaki degisik bisey istiyorsania lsd alin o zaman ayri bi dunyaya gidersiniz, hem ne oldugu belli hem cok para da degil

• Hakkatten buna inanan var mı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: trytobelove

quote:

benim
    1- uyku problemim
    3-dalgınlık

incelemesini bekliyoruz

Kusura bakmayın anlamadım??

• birde alakasız olacak ama er lerin fotoları gözükmüyor mu Allah aşkına..
  • Bu tür hapları içip geberen çok oldu sizde gitmeyin bakalım öbür tarafa..

• aa eğer öyle birşey varsa neden hala piyasada en iyisi ben doktoruma danışayım ya iki adımlık yerden üşenip öbür tarafa kestirme gitmim :)
  • korkuttunuz beni aradım bayan çıktı birşey olmaz hiç bir etkisi yok bitkisel dedi bende bir düşünim geri dönerim dedim :)
  • quote:

korkuttunuz beni aradım bayan çıktı birşey olmaz hiç bir etkisi yok bitkisel dedi bende bir düşünim geri dönerim dedim :)

Satıcı malını kötüleyecek değil ya
  • quote:

aa eğer öyle birşey varsa neden hala piyasada en iyisi ben doktoruma danışayım ya iki adımlık yerden üşenip öbür tarafa kestirme gitmim :)

Ne zamandan beri insan kendi kendisini arayabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

quote:

aa eğer öyle birşey varsa neden hala piyasada en iyisi ben doktoruma danışayım ya iki adımlık yerden üşenip öbür tarafa kestirme gitmim :)

Şu meryemekinci nickli kişi, yagmuraydogan34 adlı kişi ile aynı kişidir. Hatta yukarıdaki mesajımda da gorebilirsiniz, silmeden alıntı yapabilmiştim Daha sonra bu kişi nickini cemalsuzer adlı nicke çevirdi. Şimdi de başka başka kullanıcı adları ile geliyor, aklınca kendi ürününü pazarlayacak. Gerçi bizim insanımızda kabahat hemen kanıyorlar böyle şeylere

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

quote:

Şu meryemekinci nickli kişi, yagmuraydogan34 adlı kişi ile aynı kişidir. Hatta yukarıdaki mesajımda da gorebilirsiniz, silmeden alıntı yapabilmiştim Daha sonra bu kişi nickini cemalsuzer adlı nicke çevirdi. Şimdi de başka başka kullanıcı adları ile geliyor, aklınca kendi ürününü pazarlayacak. Gerçi bizim insanımızda kabahat hemen kanıyorlar böyle şeylere

+1

• Satılık sağlık bakanlığı onaylı nzt-48 100 kapsüldür fiyat için pm atın

• Güzel filmdir
  • ne alakaaaa ya o msjdan onu nasıl cıkardınn? ya bi git!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

Hap ne ise yariyor filmi izlemedim de

insanda cinsiyet değiştiriyor fitile bağımlılık gibi bişey bosver
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRReT81

quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

quote:

+1

ben bu msjdann hiç bişiii anlamadım. daha detaylı açıklama yap.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.