Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.300
Cevap
40
Favori
720.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Ama soyle
    Geldi yazi bana alisveristen sonra 7tl hediye ceki kazandiniz ve kargonuz ucretsiz diye sorun orda kafama takildi ? Kargojunda dusmesi gerekmiyormu

arada "ve" kullanmıyor herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Ama soyle
    Geldi yazi bana alisveristen sonra 7tl hediye ceki kazandiniz ve kargonuz ucretsiz diye sorun orda kafama takildi ? Kargojunda dusmesi gerekmiyormu

KARGO ÜCRETSİZ demelerinden kasıt ; kargo ücretinin 6.95 olması sana verilen çekte 7 tl olunca çekle kargo ücretini ödemiş oluyorsun.
  • D'Obour By Barbour 'da kargo bedava!
  • Şu saçma tartışmaları bırakıp lehimize olan şeylerden birbirimizi haberdar etsek daha iyi değil mi?Kim ne yaparsa yapsın biri mezarcıdır,öbürü dilencidir,diğeri tehdit eder ama önemli olan AVANTAJIMIZA olan şeylerden birbirimizi haberdar etmek...

Şu an itibari ile;
    1-D'Obour By Barbour ve Pierre Cardin reyonlarında kargo bedava
    2-Dün bi kısım hesaplara 10'luk SMS çeki yüklendi ve bugün devam edebilir.
    3-Basics reyonundaki ürünlerin avantajlı olanları stoklarda yok.
    4-Bi Hediye ve Vacco/Lux sitedeki en ucuz ürünlerin bulunduğu reyonlar.
    5-Bu ara alınan ürünlerin kargoları bayram nedeniyle epeyce gecikecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 5 Kasım 2011; 11:27:37 >
  • şu disko topu kült oldu resmen.
    alanlar iyi saklasın ilerde çok değerli olacak.
  • polo diye aldığım botlar geldi ama poloyla alakası yok. best club yazıyor hem de cok adi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

şu disko topu kült oldu resmen.
    alanlar iyi saklasın ilerde çok değerli olacak.

15-20 tane var sakladım değerlenince ortaya çıkaracağım
  • arkadaşlar diesel cüzdan almak istiyorum..fiyatları 49.90 bu fiyatlar için geçerli çeki olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

arkadaşlar diesel cüzdan almak istiyorum..fiyatları 49.90 bu fiyatlar için geçerli çeki olan var mı acaba?

Forumdaşlarımın elinde olan çekler 7,10,15 ve 25 lira değerinde ama herkes bedava kargo için pusuda.7lik çek hariç kimsenin vereceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

arkadaşlar diesel cüzdan almak istiyorum..fiyatları 49.90 bu fiyatlar için geçerli çeki olan var mı acaba?

Forumdaşlarımın elinde olan çekler 7,10,15 ve 25 lira değerinde ama herkes bedava kargo için pusuda.7lik çek hariç kimsenin vereceğini sanmıyorum

bu çekler nasıl elde ediliyor?site tarafından karambol mü yapıyorlar?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

bu çekler nasıl elde ediliyor?site tarafından karambol mü yapıyorlar?

zamanında çek veren linkler vardı.Kullanım süresi uzun olan çekler onlar ama artık yok o linkler galiba.Site anlık çek dağıtıyor bazen 1 günlük.Mesala dün sms çeki gelmişti herkese ama kargo bedava olmadığı için çok kullanan olmadı.Ayrıca diesel cüzdanların nesini beğendin yav.O fiyata cat cüzdan aldım ben sana da öneririm.
    http://www.deristil.com/Cat-Brown33-Deri-Cuzdan-Modeli-84085-,PR-320.html

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

sürekli verilen 10tl.'lik çekle (10-6.95=3.05/6.95-3.05= 3.90tl. kargo ücreti ödemiş olursun,

Burasını anlamadım bi an 40 yapar diyesim geldi

koptum yaaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ukisa

polo diye aldığım botlar geldi ama poloyla alakası yok. best club yazıyor hem de cok adi duruyor

D'Obour By Barbour spor ayakkabılar çakmaydı firme kendi sitesinde yazmış bizim spor ayakkabımız yok o ürünler sahte diye, senin pololarda çakma olabilir. Limangoya güven azalıyor...
  • Bugune ozel limango kargo bedava çekim var, isteyen pm atsın...
  • çek takas konusu açılmayacak mı? Takaslarımızı o konuda yapıyorduk ve herkes kazanıyordu neden silindi?
  • Bedava kargo ceki ilk pm atan HmB_SaL'a gonderildi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

çek takas konusu açılmayacak mı? Takaslarımızı o konuda yapıyorduk ve herkes kazanıyordu neden silindi?

Henüz bir açıklama yok. Ben ajanhakan ile iletişime geçtim ama bir cevap gelmedi henüz. Sizler de kendisi ile iletişime geçip neden silindiğini sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

çek takas konusu açılmayacak mı? Takaslarımızı o konuda yapıyorduk ve herkes kazanıyordu neden silindi?

Henüz bir açıklama yok. Ben ajanhakan ile iletişime geçtim ama bir cevap gelmedi henüz. Sizler de kendisi ile iletişime geçip neden silindiğini sorabilirsiniz.

tamam bende yazıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

tamam bende yazıyorum.

Ben de yazıyorum...

Edit: Yazdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 5 Kasım 2011; 18:48:57 >
  • Konu ile ilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Umarım yakın zamanda bir cevap alırız.
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.