Şimdi Ara

LİG TV harbi bedava hemde 300k ile internette [:@] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
184.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bende ses var görüntü yok sesde 5 saniye sürüyo
  • bi akılllı yokmu bu hortlamış topic i kilitleyecek
    bir sene önceki topic i hortlatmışlar
    birileride diyo yok ling çalişmıyor yok ses var görüntü yok
  • arkadaslarrrrr bu aksamkı maçıı nın lınkı atarmsınıssssss bjknın konya ıleeee
  • lig tv yok diyoz anlamıyonuz bu nasıl iştir ya.böyle bişey yok adam manyak mı milyon dolarlık ihaleyi kazanıp.lig tv'yi illegal izletsin.ayrıca bu konu neden kilitlenmiyo anlamadım.ama benim mesajlarım siliniyo nedense.
  • ya biara int cafede kamerayi,macida yayinlayan intrnet cafenin buyuk ekrana dogru cevirip mssengerdan arkadasa fb macini izletmistim yokmu boyle bi hayirli vatandas evindeki kamerayi digiturkune cevirip bize izlettirebilecek
  • arkadaslar lınkk kıı atarmsınısss gss maçınınnnn ltfen beklıyommm
  • lig tv linkleri 1 haftalıktı artık hepsi kapandı
  • Arkadaşlar Lig Tv Nin 1 Hafta Netten Seyrettim Ancak Onlar Lig Tv nin Kampanyaları dır !!! İnanmayın Lig Tv İzlicekseniz Modül+Yazılımla Tüm DİGİTÜRK AÇIKTIR !!!! Daha Ne Tartışıyonuz Şuan Nette Lig Tv Yoktur !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFIRE -- 21 Kasım 2006; 19:05:28 >
  • forum editörleri böyle bir topice neden izin veriyorlar anlamıyorum .
    ben yasal yoldans seyretmeyi tercih ederim.
  • aynen ya orda burda izlemek izledim izliyemedim olayları yalan %99 reklamcılar ayda 29 veriyorum paşa paşa izliyorum ne dert ne net ne bağlantı sorunsuz bide onu vermeyende 2 3 verip bi cafeden izler bi yerden ortam olur arkadaş türkiye şartlarında star tv ntv gibi kanalları bile netten izliyemezken bu saçmalıklara inananlarada gülerim.
  • Arkadaşlar lütfen küfürlü mesajlardan alıntı yapmayınız ve gerekli olmadığı sürece font size 2'den fazla kullamayınız.

Ayrıca Lig TV'yi bedava izlemek için yanlış yerden bilgi istiyorsunuz. Konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.