Şimdi Ara

LİG TV harbi bedava hemde 300k ile internette [:@] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
184.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa gidin kaavede izleyin öle link ten izlenmiyoo....
  • bi 512 olsakta bir de o zaman denesek
  • eski konulari tekrar guncellemeyin lütfen !!! lig tv felan yok.
    adamlar 2 haftalik bi site tanititmina girdiler hepsi bundan ibaret sonrada havayi bastilar.

boyle yayın devam ediyomu diye sorarsaniz ? ewt devam ediyo ama PARANİZ varsa devam ediyo. him bide Türkiye dısında oturmaniz şart.
  • ya arkadaşlar bedava lig tv yok murnez.com kendi webcamları ile çekip siteye koyuyorlar o da iğrenç oluyor
  • benim bi arkadaşın arkadaşının kuzeni izliyodurmuşmudurmuş!!:.. yok öle bişi
  • dün fener malatya macı izlenmiş sitenin birinde ben aradım bulamadım acaba izleyen varmı yada sitenin adını bilen
  • yaa arkadaslar ne alaka dünyada kac insanlar böle sifreli kanallar izleyebiliyorlar örgnegi premiere cok var ama bilen olmadigi icin zor bulunuyor lig tvde izlenir bedava ama iste arastirmak gerek bunlar böle kolay is degil ama mutlaka kessinlikle bedava izleme sansi vardir cok böle kisiler bedava bakaan var.
  • al opos kart izle..ama turk sitelerinde yasak böle seyler bana msj atin anlatirim.50 ytl bişey..gitti gidiyorda opos yazin bulurusunuz
  • hiç ugrasmayin böle netten filan 300 kps ile izlemye..salonlar bile acik daha ne ister insan..dogrusu pek iyi filmler yok ama olsun..moviemax te crash var
  • ben gerçek ringi veriyorum babalar yalan değil gerçek
    http://www.ligtvizle.net.tc
  • Futbol bölümüne bakarsanız, orada da bir link verilmiş arkadaşlar....
  • Topic hortlamış ya

Evet arkadaşlar, Futbol bölümünde verilen bir linkte vardı
  • İşte kilitlenmesi gereken bir topic!
    Kardeşlerim neden yerli kanalları yasadışı seyretmeyle ilgili konu açıyorsunuz. Konu açmak değil, hortlatmışınız. Böyle şeyler yapmayın, etmeyin. Bu forumda sadece yerli kanallar değil yabancı şifreli kanalların şifrelerinin kırılarak seyredilmesi bile yasak. Ben yabancı kanalların şifrelerinin kırılması forumda serbest bırakılsın derken, siz eşeğin genital organına su kaçırıyorsunuz
  • ya bu akşam şu maçı öyle ayaklarımı uzatıp beleş beleş izlesem dt ne kaybeder ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadraj

ya bu akşam şu maçı öyle ayaklarımı uzatıp beleş beleş izlesem dt ne kaybeder ki

İster ayağını uzatarak izle, istersen yatarak izle ama forumda yerli şifreli kanalların yasa dışı seyredilmesinden bahsetme!!!
  • tamam didaha olmaz yasa dışı lig tv'ye

• quote:

Orjinalden alıntı: kadraj

tamam didaha olmaz yasa dışı lig tv'ye

İşte prensibiniz budur! Seni tebrik ederim çabuk kavrıyorsun.

• LİG bitti Hepimize geçmiş olsun Ayda 29.99 ytl verıp yatarak bı yandan cayını içerek istediği gibi küfür ederek izlemek ben ce en mantıklısı.
    Bu bemim kişisel görüşümdür Herkesin fikrine ve zevkine saygı duyarım....
  • bi kere seyredemedim çıktıgından beri bu olay fake millet
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.