Şimdi Ara

lifecelde çıkmak ceza uygulanırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu bi akıllı insan fikir verebilecek

• Forumda gezen arkadaslar bir yardımcı olun

• Herhangi bir kanalda MH'ye sorabilirsiniz cayma bedelim ne kadar diye.
  • Peki bisey daha sorcam bu turkcelde 3 ayda cihaz almam mumkunmu platinum bir paket kullansam yada faturami kendim yukseltsem bilginiz varmidir simdiden tesekkur ederim

• Başka paketlere geçebilirsin. Lifecell paketler arası geçiş yaparsan sözleşme uzatmadan olur. Lifecell dışı Farklı pakete geçmek istersen yeni sözleşeme yapmak zorunda kalırsın. Operatör değişikliği veya hat iptalinde 2018 Kalan telsiz kullanım ücreti + Kullanılan ay*Paket iptal ücreti + Son faturanın aylık fiyatı son faturana yansır.
    Paket değişikliğini fatura kesiminde yapar veya sözleşme yenilersen 1 kuruş bile fazla para ödemezsin. Yeni sözleşme ile hat iptali veya taşıma yaparsan diğer paketin kullanım faydaları son faturana eklenir.
  • Peki kardesim guzel açıklamıssın onlar sorun degil ben kullandıgım suan lifcel bunu kullnmya devam edersem faturalar zaten gunu gelmeden oncede yatar ben 3 ayda cihaz almam mumkunmu yoksa platinum pakete gecip oylemi yapsam sadece bunun cevabini istiyorum ona gore planim var

• Mh yi arasana

• quote:

Orijinalden alıntı: Bysnbad

Peki kardesim guzel açıklamıssın onlar sorun degil ben kullandıgım suan lifcel bunu kullnmya devam edersem faturalar zaten gunu gelmeden oncede yatar ben 3 ayda cihaz almam mumkunmu yoksa platinum pakete gecip oylemi yapsam sadece bunun cevabini istiyorum ona gore planim var
    3 - 6 ay geçtikten sonra kredin artar. Her ayın başı ile 15 inde hesabım uygulamasından cihazlara bak ordan kredi sorgula var basarsan kredin mesaj olarak gelir. 2000 TL üstü olduğunda zaten müşteri hizmetleri seni arar cihaz sunar.

Sen gününde faturanı ödemeye devam et. 50 tL ve üzeri faturalarda kredi fazla yükseliyor. 1000 TL bayinin koyma hakkı varmış aynı zamanda müşteri hizmetleri cihaz sunmak için aradığında kredinin düşük olduğunu söylersin onlarda biraz yükseltir rahat alırsın. üü

Aylık düzenli ödemeye bakıyorlar. Fiyatı yüksek tarifelerde kredi diğerlerine göre fazla artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 6 Nisan 2018; 23:57:41 >

• Anladım tesekkut ederim sagol

• Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    önemli olan kredi notun yüksekse eğer alırsın geçen sene numara taşıdıktan 15 gün sonra cihaz almıştım turkcell den, geçen ay hanıma turktelekomdan aldım, şimdi baktım turkcell 6500₺ cihaz veriyor tarifelerim 35-40₺ arası

• Kardes operatorden cihaz almicam pesin yada baska alternatif dusundum ay sonu tasiyorum neti cabuk tuketti turkcell ben yapamiyom boyle yardimlariniz icin saolun var olun

• Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Valla video izleye izleye bitiremiyorum üstelik gece hariç 4g Veri sürekli açık. Bence senin telefonunda sorun var.
  • Ne alaka eski telefon kullandim baska operatorde sorun yokta 5 yillik turkceli. Neyi yiyor diyemi sorun bence kisi kendi soylenlerini kendine bakması lazım senin netin kendine gore oyleyse banada boyle okey

• Bas istasyonu alakalı olabilir mi acaba Vodafone kullanırken benimde aşırı bitiyordu.

• Bilmiyorum valla artık ne dusunecegimi bilmiyom bundan sonra care yok eski operatore gecicem en uygunu o bana gore iyi geceler

• Birde turkcell finansman kredi yukselmesi duzenli sadece odemeyemi bakıyor yada banka kredi notunada bakıyormu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.