Şimdi Ara

Li-on Pilli Akülü Vidalama 12V 1.3Ah Çantalı 99 TL// Çekle 80 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
16
Favori
25.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende çift akülü aldım pazartesi gelir deneme yaparım nasıl yapılır bilmiyorum ama varsa bir test şekliniz deneyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün geldi kalite olarak beğendim dün 10 tane sineklik taktım menteşeleriyle birlikte yani bir sinekliğe 12 vida desek 120 vida attım batarya hala bitmedi gücü vs iyi matkap dönmeye bşlamadan led yanmıyor dewalt ta ise hafif basmada önce led yanıyor. Fiyatına göre çok iyi

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya ben zaten uğraşırsam 12mm mdf ile uğraşacağımdan hiç gerek yok gibi. Babadan gelen cimrilik genleri de var tabi :).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bunu almıştım 99 TL'ye

RTRMAX Hobby RTH137 hafif li-on pilli ikeadan aldığım bütün evi söküp taktım tık demedi bir şarjla hallettim.

Ama bu cihaz gerçekten f/p a benziyor şimdiki aklım olsa ve bu ürün olsa bunu alirdim

• üründen edindim
    imkanım olsa geri veririm
    en fazla 80 lira eder bu ürüne 100 lira cok fazla
  • hippandra H kullanıcısına yanıt
    Tam olarak neresini beğenmediniz hocam

• ürün gayet güzel. evde 3 adet şarjlı matkap olmasa (bir tanesi lion pilli einhell ) kesin alırdım. bunu kardeşim aldı . keşke çift akulu olanını alsaydı...

pili bitmeye doğru zınk diye duruyor. sona kadar yavaş yavaş çalışıp pilin canına okumuyor . bu özelliğini sevdim. einhell gibi mandreni sokulseydi daha iyi olurdu. einhell in akusunu servisinden sordum. 180 tl demişlerdi. kendisi 230 tl civarı varın siz düşünün.

bu zamanda bu fiyata bu özellikte bir şey kaçmaz fırsat bence..
    Geri iade etme hakkiniz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Dün matkap ucu taktım, 20 mm lik mdf yi zorlanmadan deldim.

içinden çıkan kendi uçları nasıl hocam vidalamna için sağlam mı hocam hiç deneyebildiniz mi. benim dbk dsan çıkanlar 2 3 sıkım sonra eridi hep

Dbk matkap kullandim. Uclar tirt. Gecen cantaya bakiyorum tum uclar sonradan alinma :)

• Pilli almayın.Ev kullanıcısı senede 3-5 sefer kullanıyor onda da şarjı yok..Doldurana kadar bekle işin yoksa.Bir de batarya 2-3 senede ölüyor.Ben iki tane pilli matkabı toplamda 10 lez kullanmadan çöp oldular Skill marka kablolu aldım sonunda kafam rahat.Çok güçlü darbeli özelliği de var.Her zaman göreve hazır

• Ürün geldi canavar. Fabrikada bakım işleri yapan arkadaşa gösterdim baya övdü cihazı denedi falan gayet canavar cihaz.AMa uçlar dediğniz gibi ise nasıl uç alınmalı nerden alınmalı bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

quote:

quote:

içinden çıkan kendi uçları nasıl hocam vidalamna için sağlam mı hocam hiç deneyebildiniz mi. benim dbk dsan çıkanlar 2 3 sıkım sonra eridi hep

Dbk matkap kullandim. Uclar tirt. Gecen cantaya bakiyorum tum uclar sonradan alinma :)

uç olarak ne önerirsiniz fiyat performasn olarak
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Bence elinizdeki uclar yalama olana kadar kullanin. Ben uzerinde gelen uclari kullaniyorum halen. Iyi kotu isimi goruyor suanlik

Tam almaya niyetlendim yorumunuzu okuyunca işkillendim. Nedenini öğrenebilirmiyim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

quote:

quote:

uç olarak ne önerirsiniz fiyat performasn olarak

Marka veremiyorum ki :( mahalle naburundan tehdit ederek aldigim uclar :)

• Matkap kullanırken uçların aşınıp bozulması matkap yüzünden olmaz. Kaliteli bir uçtakımı alırsanız sorun yaşamazsınız.

• Arkadaşlar çift akülü olandan bi arkadaşıma birde kendime toplam iki tane almayı düşünüyorum.
    kullanıcı yorumlarını rica ediyorum, uçlar öenmli degil, ürünün kendi kullanım performansı nasıl?
    firmanın sadece iki tane ürünü var ve piyasa hiç yorum bulamadım.
  • by_nisay B kullanıcısına yanıt
    daha önce eşdeğer bişi kullanmış olsam veya direk böyle bi cihaz kullanmış olsam yorum yaparım ama hep tek tük sağdan soldan alrak kullanmıştım. Mobilya vs kurmak için kullanacağım duvar delme vs niyetim yok onada gayet yetiyor. Atlastan kat kat kaliteli bir de onu söyleyebilirim.
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Ürünüm geldi. Arkadaşa black decker aldık 380 tl. çift akülü. yarısı kadar olsa yine kardayız. Her eve lazım. Ürün fiyatına göre kaliteli. Çok fazla iş yapmayanlar 2 akülü almasına gerek yok. Bende einhell 18v vardı. epeydirde kullanıyorum akülerin gücü azalmaya başlayınca aldım ürün einhellden kuvvetli. kalitesinide zaman ggösterecek. bu fiyata dandik atlass ları vermiyorlar. düşünmeden alın. beğenmeyen bosch yada black decker alsın.
  • Arkadaşlar, Çift akülü olanlardan iki adet için nasıl bi kombo yapılabilir?

Kredi kartı garanti bonus.

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.