Şimdi Ara

Li-on Pilli Akülü Vidalama 12V 1.3Ah Çantalı 99 TL// Çekle 80 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
16
Favori
25.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 volt daha güçlü tabi ki hocam. Belki ağır işlerde ya da uzun yıllar kullanamayabilirsiniz ama bu fiyata başka alternatif yok sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    zaten her kademede aynı hızda sıkıyor eğer sen laptop vidası sıkıorsan düşüge getiriyorsun o vida girdiğinde daha çok zorlamıyor ve sıkmayı bırakıyor. ama duvara işlem yapıyorsun kendisini franlemeden sürekli döndürmeye devam ediyor. o ayar aslında güç ayarı değil bir nevi fren ayarı.
  • çeki nereden temin ediyoruz?
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • Pilli degil normal alin. Pilin omru belli. Yilda 3-5 defa zten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu metal çit demirkerinen akıllı vida atabilirmi acaba ve sürekli kullanımda şarjı kaç saat gider çift akülü için bilgi verebilirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Bu metal çit demirkerinen akıllı vida atabilirmi acaba ve sürekli kullanımda şarjı kaç saat gider çift akülü için bilgi verebilirseniz sevinirim

Bunu bende merak ediyorum alüminyum yada demire akıllı vida atılır mı eğer atarsa alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: gence0088

quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Bu metal çit demirkerinen akıllı vida atabilirmi acaba ve sürekli kullanımda şarjı kaç saat gider çift akülü için bilgi verebilirseniz sevinirim

Bunu bende merak ediyorum alüminyum yada demire akıllı vida atılır mı eğer atarsa alalım

tampon yada ince alüminyum vidalarda. Demirden kasıt nasıl bir demir. ayrıca kılavuz açmadan sac da olsa demiri vidalayacağını sanmıyorum
  • Benim urun kargoda gelince bilgi veririm

• 22Nm düşük bir değer temel basit vidalama işlemlerinde iş görür
  • markayı ilk defa duydum ben alınır mı? değerleri benim için iyi aslında.
  • Dün matkap ucu taktım, 20 mm lik mdf yi zorlanmadan deldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Dün matkap ucu taktım, 20 mm lik mdf yi zorlanmadan deldim.

içinden çıkan kendi uçları nasıl hocam vidalamna için sağlam mı hocam hiç deneyebildiniz mi. benim dbk dsan çıkanlar 2 3 sıkım sonra eridi hep
    Matkap yaninda verilen hicbir ucun kaliteli oldugunu dusunmuyorum hocam. Simdilik sorun yok ama zorlayinca erir ufaktan.

Matkap iyi, çantası hoş 2 yıl garanti yanında cabası

Yanlız yanında gelen uclar kalitesiz bir kaç vidalama işleminden sonra yıldız ucunda yalama yapmaya başladı

Matkapile her türlü vidalama işlemi yapılabilir üzerinde güç ayarı yapılabiliyor ve ayarlanabilir madren ucu güzel bir özellik kısa sürede şarj olması güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Matkap yaninda verilen hicbir ucun kaliteli oldugunu dusunmuyorum hocam. Simdilik sorun yok ama zorlayinca erir ufaktan.

evet sanırım onlar eşantiyon niyetine çıkıyor. iyi bir marka uç almak gerek sanırım
  • albati kullanıcısına yanıt
    yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Dbk yıda sizin aldığınız dönemde metro marketten aldım kullanıyorum, bu ürünün tek akülü olanından aldım dbk nın yüzüne bakmam artık. Pilin ömrü dbk kadar uzun süreli olurmu bilemiyorum. Kaliteli uç kullanmak şart. Sizde düşünüyorsanız alabilirsiniz.

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Tek akülü mü çift akülü mü olanı aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Tek aldim ben ama aradaki fiyat farki sizin icin onemsizse cift almaniz daha iyi olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.