Şimdi Ara

LGx14 Notebook'a Pardus kurmalı mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz biraz eski sıfır almıştık fakat zamanla kasmaya başladı format vs. düzelmedi son çare win10 denedim yine kasıyor. Fazla bi beklentim yok sadece intertten bir şeye bakmak istediğimde sorunsuz bakabileyim. Biraz araştırdım Pardus yerli işletim sistemine rastladım. Sizce kurmalı mıyım aynı şekilde zorlar mı cihazı yoksa sorun düzelir mi?[simage]

LGx14 Notebook'a Pardus kurmalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluKartali42 -- 28 Ağustos 2016; 5:46:39 >

• Eski netbookumdur kendisi uzerinde win7 starter olmasi lazim ama chrome ve flash guncellemeriyle adam akilli film bile izlenemiyodu tarayicida. Xp stabil calisir eger istersen pardustan daha hafif os lar var. Remix os phonix os bu dediklerim tablet pcler icin ve android denedim hepsi calisiyo icinde office falan var

Bana sadece nete girsin yeter dersen slax ve damn small linux vardi en hafifi os lardan 2si diyebilirim 64 mb ram pclerde calisiyo.puppy linux var oda hafif ama dediklerim kadar degil 100 mb bir alan istiyo sadece. usbden kurabilirsin hepsini. Nette downloadlari var. Gelismeleri yaz burdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.