Şimdi Ara

LGS SOSYAL MESAFE (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
8.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GonuŞmayın La GahPe vaDan hainleri. Dış Minnaglara Ders veridik. ZoRuna giDenin BoruSuna gidsin

Selam ve dua ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atmaca. kullanıcısına yanıt
    aklı olan ve evi yakın olanlar
  • güçlü devlet olmak zor şartlarda sınavın yapılmasını gerektirir beyler sakin olun

reisin vardır bi bildiği
  • bi siz akıllısınız koskoca adamlar düşünemiyor yani bunları
    https://tr.qwe.wiki/wiki/Herd_immunity
    alın az okuyun kültürlenin beyler
  • İnşallah trollsündür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandın Güzel İnsan Y kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=y2FfHf_uGn0&feature=youtu.be&t=81
  • Burakhn1 B kullanıcısına yanıt
    https://twitter.com/NtvEgitim/status/1274267777545666561?s=20 ntv şaşırttı beni
  • Yarın bakan çıkar daha dikkatli olucaz der geçiştirir. Haftaya da yksde daha kmtüsü yaşanır.

• LGS SOSYAL MESAFE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mchunchu

Türkiye simülasyonunda sıradan bir gün.
  • phosphophyllite kullanıcısına yanıt
    https://www.aa.com.tr/tr/egitim/milli-egitim-bakani-selcuk-lgs-kapsamindaki-merkezi-sinav-huzur-ve-guvenle-tamamlandi/1883824

• Hocam bizim burada bahçede sosyal mesafe kuralları uygulandı ancak oturma diziliminde bir büyü yoktu. Sınıf sayısı arttı falan hikaye. Bizim girdiğimiz sınıf tıklım tıklım doluydu ve hemen arka arkaya oturduk.
  • Kesinlikle haberlere çıkması lazım genç nüfus zaten neyin ne olduğunun farkında ama haberlere çıkmazsa sadece ana akım medya takip eden 40 50 yaş üstü yine gençlere suç atıcak kötü bir durum

• MEB:Sınav huzur ve güvenle tamamlandı
  • Yaptıkları akıl kârı bir iş değildi girelim kurtulalım düşüncesi yerine herkesin ortak bir fikirde buluşup ertelenmesi gerektiğini dile getirmemiz gerekiyordu hiçbirimizin garantisi yok eğer sınavda virüs kaparsak bunu dile getirebileceğimiz herhangi bir yer de yok bakalım nolacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Burakhn1

Yaptıkları akıl kârı bir iş değildi girelim kurtulalım düşüncesi yerine herkesin ortak bir fikirde buluşup ertelenmesi gerektiğini dile getirmemiz gerekiyordu hiçbirimizin garantisi yok eğer sınavda virüs kaparsak bunu dile getirebileceğimiz herhangi bir yer de yok bakalım nolacak
    Evet hocam dediğinize katılıyorum. Bu ortamda sınava girmek çok riskli. Hükümetin zaten bizi düşündüğü yok. Yani bugün veya yarın gerçekçi bir açıklama gelmesi lazım. Yks de 2.5 milyon kişi bir arada olacak ve mesafe 0. Bunun bide köyden ilçeden gelenleri hesaba katarsak iyice bu süreç/olay b*ka sardı. Sonuçta olan yine bize olacak

• sürü bağışıklığı dediğin şey böyle bodoslama yapılmaz yalnız. araştırmadan etmeden bodoslama yapmaya çalışan ülkeler sıçtı sıvadı şu an:D bu ne kendinden eminlik.

• Açıkçası insanlar da suç yani ne kadar tedbir alınsa da sosyal mesafeye isteyen uyar birbirinin dibine girmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Captainmagic25

MSÜ ve lgs yksnin fragmanı gibi bir şey oldu. Asıl bomba yks de gelecek. 20 kişilik sınıfta 20 kişi en az 2 oturum... Yani anlamıyorum iyi önlemlerini al her sınıfta 5 kişi olsun ülkenin her okulunda sınava sok. Tetbirleri iyi al. Yok Bi tane kebabçılarda verilen borel ıslak mendil verip geçiştirecekler. Ayıp ya bu kadar adamı böyle ortamda sınava sokmak hangi mantıkta var. Olmadı sınavı iptal et ne olacak yani. Zaten üniversitelerinden büyük bir kısmının işlevi işsizliği 4 yıl ertelemek. Abi ülkede insan hayatının ucuz olduğu biliyordum ama bu kadarınıda beklemiyordum. Son olarak birşey daha söylemek istiyorum. Hangi üniversite /bölüme gidersem gideyim 1. Hedefim bu ülkeden çıkmak olacak. Bu ülkeden tüm umudumu kaybettim. Yazık ya
    Kardeş her sınıfta nasıl 5 kişi sınava girsin? Bi okulda 50 sınıf var diyelim, 250 öğrenci eder. 2,5 milyon öğrenciyi sokacak okul nerden bulsunlar, ki çoğu okulda 50 sınıf yok bile.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.