Şimdi Ara

LGA1150 4790K Destekli Anakart Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LGA1150 4790K Destekli Anakart Tavsiye eder misiniz? Max bütçe 180TL
    Diğer Bileşenler:
    Ram 2x4GB
    Bu arada MSI H81M P33 düşünüyorum.

LGA1150 4790K Destekli Anakart Tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHeyLoan -- 25 Ocak 2016; 23:06:57 >

• "k" bir işlemci alıyorsanız tam kapasite kullanmak için z97 çipsetli bir anakart almak gerekir.

asus z97-a veya bunun ayarında gigabyte ya da msi alınabilir.
  • CHeyLoan kullanıcısına yanıt
    Çok saçma karman çorman bir sistem amacı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 26 Ocak 2016; 15:41:48 >
  • power çok düşük olmadı mı ?
  • cemer1997 C kullanıcısına yanıt
    -Teşekkürler zaten bunu düşünüyorum.
  • ancakveancak kullanıcısına yanıt
    Hepsi aynı, makyajlılar pahalı
    Ayrıca Z97-A'nın tanıtım sayfasına bak, hiç işlemci performansını artırdık daha güçlü kullandırıyoruz yada tam kapasite çalışır gibi bir ifade var mı? ben mi görmedim. Taş çatlasa kayalar patlasa işlemci hızında %3-5 lik bir değişim belki olablir. Sadece yazdığı şu:

kolay OC
    Hızlı SATA
    1'den fazla GPU desteği
    Optimizasyon (ne işe yarar ki?)
    Ayrıntılı BİOS
    Ses kalitesi ve hızlı ağ (2 tane 50 şerden 100 liraya aynı kaliteyi belki fazlasını yakalayacak kart alırım :D Hatta haricileri bile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHeyLoan -- 27 Ocak 2016; 8:07:27 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yüksek güç, az maliyet amacı ile, parasızlık bir araya gelmiş
  • CHeyLoan kullanıcısına yanıt
    en azından bu anakartı almalısın 4790k gibi işlemciye bunun altı yakışık almaz hocam
  • Ihtiyac varsa front usb3 olan bi h81 yoksan en ucuz h81 alinip gecilir. 4770+780 kullaniyorum h81 kartla hic sorun yasamadim. Anakartin performans etkisi EN FAZLA %3-5 dir. Eger almadiysaniz k olmayan bi i7 dusunebilirsiniz farkla ram ve psu yukseltilir. H81anakartla oc cok limitli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturk9027 -- 27 Ocak 2016; 10:04:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basturk9027 kullanıcısına yanıt
    İşte kafadar biri OC amacım şu an yok zaten :) front usb3 meselesini anlamadım usta
  • Bazi h81 kartlarda kasanin on panelindeki usb3 ler icin jak var bazisinda yok onu kastetmistim.
    Bu arada rami tek slot gb dusunun derim. Cunku h81 lerde genelde 2 slot war ram icin ikisinide kullanipda ileriki yukseltmelerin onunu kapatmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturk9027 -- 28 Ocak 2016; 17:33:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basturk9027 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle 8gb tek modül
  • ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.