Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.256
Cevap
96
Favori
838.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran orijinalse devam edin. Çünkü ortalamanın biraz üstünde kısmen iyi denebilecek bir telefon için bile en az 17-18 bini gözden çıkarmanız gerek. S20 FE bile kaç yıllık telefon 15’ten aşağı satılmıyor. Yalnız şöyle bir risk de var şimdi yeni bir telefon almazsanız ileride aynı fiyata çok daha kötü telefon almak zorunda kalabilirsiniz. Belki de yeni bir telefon daha mantıklı olabilir bu bakımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 8 Aralık 2023; 0:42:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • katakulli_35 K kullanıcısına yanıt

Araçta dsp ayarlarıyla saatlerce uğraştım v30+ ı elimden geldiğince iyi çaldırdım şu anda varya samsung xiomi iphone amiral gemileri dap playerler pioneer teypler vesayre neler denedik hiçbirisi v30 u ezemiyor kombinasyon müthiş oldu kablosuz v30+ 24 bit 48 khz veriyor eleştirdiğim bluetooth cihazda optik kablo ile 24bit 48 khz dsp ye bağlı üç cihazda 24 48 hayatımdan teybi kabloyu söktüm attım biniyorum aracıma otomatik bağlanıp en sevdiğim şarkıyı çalmaya başlıyor telefonu okadar hor kullanıyorumki üstüne bagaj kapağı dahi kapattım denize düşürdüm balkondan düşürdüm saymakla bitmez yıllar sonra en sonunda merdivenlerde düşürünce kılcal çatlak oldu ondada düştüğünde merdiven iniyordum kırıl artık diye tekmeyle vurunca aşa uçtu gitti yine bozulmadı kılcal çatlak var kullanırken belli olmuyor çok sıkıldım ama artık hayatımda kullandığım en uzun süreli telefon amiral gemisi htc 10 8 ay falandı😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• koray_a K kullanıcısına yanıt
    efsane ötesi telefon yapmış adamlar gerçekten böylesi bir daha gelmez güle güle kullanın 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • koray_a K kullanıcısına yanıt

V30+ bozuldu, yedek telefonu kullanıyorum. Araçta ses çöp oldu resmen. Ne alacağımı da bilmiyorum şu an.

• ugarb kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Sanırım kablolu bağlıyordunuz. Kablosuzda o kadar bozulmaz ama kabloluda DAC yüzünden ciddi kalite farkı olur. Bir de AUX modunda bağlanıyor ve normal Hi-Fi modunda %25 civarı daha yüksek çıkış veriyordu.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Evet kablolu kullanıyordum, android auto ile birlikte. Kötü oldu.

Hocam ses konusunda sizi tatmin edebilecek bir cihaz var ama alıp almamak size kalmış. Asus ROG Phone 5/5s serisi. İçersinde ESS Sabre ES9280AC Pro kullanılmış. Head-Fi’da okumuştum V60 ile aynı kalitede ses veriyor denmişti. Odyofil telefonları konusunda ismi geçiyordu.

• V35’i aldım şimdi de ekran koruyucu arayışına girdim. Temperliler maalesef eğimli kenarlar yüzünden tam oturmuyor. UV cam tavsiyesi olan var mı?

• V30 ile V35 arasında YouTube’da HDR videolarda işlemciden kaynaklanan performans farkı var. V30 1080p HDR videolarda fps drop yiyor. 720p’ye düşürünce sorunsuz oynatıyor. V35’te ise 4K60 HDR videolarda bile sorunsuz oynatılıyor ve fps drop sorunu yok.

• 5gün önce orjinal bataryamı dejinin sitesinden aldığım batarya ile değiştirdim. Açmışken termal macunu da yeniledim. Telefon yenilenmiş gibi hissediyorum. Telefonun çerçeveleri ısınmıyordu artık cayır cayır. Bataryanın performansı da gayet iyi. Accubattery ile ölçüm alıyorum; 10 gün sonra belli olur kapasite.

• hopeyoung H kullanıcısına yanıt

Hocam video izleyerek mi açtınız telefonu? Bir de geri yapıştırma olayı falan nasıl oluyor yapıştırıcı mı alıyorsunuz?

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    İzlemekte yarar var. Fakat elektronikle uğraşırken son derece sabırlı olmak lazım. Özellikle dikkat edilmesi gereken bir şey: kolayca olmuyorsa kesinlikle zorlama. Yapıştırıcı alabilirsiniz. Ne alırsanız alın su geçirimsizliği kaybedersiniz. Bende çift taraflı bant vardı , ince kesip onunla yapıştırdım.

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt

Ekran yapıştırıcıları var, t7000 b7000 gibi, sanırım bunula yapıştırıyorlar. Ayrıca su geçimezlik için için ince siyah fiyil gibi malzeme kullanılıyor. Tek sorun, telefon arkasını ısıtıcı ve bir solüsyon yardımıyla söküp çıkarmak. Zor değil bana göre...

Telefon dokunmatiği bozulmasaydı pil alıp kendim değiştirecektim. Gitti güzelim cihaz.

Bu söyledikleriniz ön cam ve lcd arasına sürülenler mi yoksa çerçeveyi de yapıştırabilir miyiz? Arka kapak için ısıtmaya gerek bile yok bu arada. Vantuzu yapıştırıp yavaşça ve sabırla çekerseniz açılacaktır.

Dokunmatik gittiyse anakart arizalanmistir muhtemelen

• baymirza kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum, ekran dediler. Telefonun dokunmatiği haricinde herşeyi sorunsuz çalışıyor. "Dokunmatik entegresi" diye bişey okuyorum ama ne olduğunu bilmiyorum.

Birde ekran kablosunda bazı yollar kopuyormuş, öyle olsa söküp tamir edebilirim. Yedek telefon kullanıyorum, henüz cihaz seçemedim.

Aynı yapıştırıcı sanırım.

merakla takip ediyorum sizi,benimde batarya 2 saat ekran süresini zor görüyor.Batarya arıyorum,sizin memnuniyetinize göre bende deji alacağım.

• coolman33 C kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum 10 gün kadar oldu. Batarya kapasitesini, accubatteryden söylüyorum, 2900-3000 civarı. Telefon kullanımım pek tahmin edilebilir değil, %50 ile eve gittiğim de oluyor 15 ile de. Ama eski bataryama göre gayet iyi.

Şarj dan şarja ekran süresi ve bekleme süresini paylaşmanız yeterli olur.1 ay sonra paylaşırsanız sevinirim,batarya oturmuş olur bu zaman zarfında.

• 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.