Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

silivri biraz ısınsın öyle konuşalım
    V30 dan memnun musunuz? Bnm g6 bozuldu arayış içindeyim. 4gb ram yeterli mi? Mesela ben chrome da dolaşırkaen segmeler açınca takılmalar oluyor. Ya sd821 den kaynaklı ya da ram yetmiyor ya da yazışımın optimizasyonu sıkıntılı. V30 da 835 var ama 4 gb ram var. Yazılımsal şişmeler olursa takılmalar da başlar gibi. O yüzden almayı erteliyorum. Kamera olarak bence çok yeterli ve iyi. Hatta geçenlerde s10e ile kıyasladım çok fark yok arada g6 ile. V30 daha da iyidir g6dan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    ilk android cihazım olduğu için farklı bir cihazla karşılaştıramam ancak memnunum genel olarak hızından ve ses kalitesinden. donma vs olmadı hiç restart atmak durumunda kalmadım ancak cihazı maksimum 10 günde bir yeniden başlatmak daha sağlıklı çalışmasını sağlıyor. iphone'da olduğu gibi 6 ay kapatmadan kullanma olayı biraz zora sokar bu cihazı :) tam fiyat performans telefonu bence. iyi ki almışım diyorum.
  • Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    Ben iki telefonu da kullanıyorum. G6 eşimde şu anda. G6 da donma gibi bir durumla karşılaşmadık açıkçası. Eşim genelde, chrome da binlerce sekme açıp, hiçbirini kapatmaz. Buna rağmen bir sıkıntı yaşanmıyor. (Belki kullandığınız yazılımlarla ilgilidir. Ya da disk kapasitesinin azlığı da sebep oluyor olabilir. G6 ya 64gb sd kart takmıştım donmalar olunca.) Ben g6 dan v30 a geçmenizi tavsiye etmem. Ne kamera açısından ne genel açıdan (batarya hariç) çok da bir üstünlüğü yok. Ek olarak 6gb ram bence saçmalık. 4gb ram fazlasıyla yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türküdiyar

Cihazı satmaktan vaz mı geçtiniz???

Alıntıları Göster
    Bu arkadaş ne yapıyor anlayamadım ben de. Herkes cevap yazıyor dönüş yok.

• Cihaz gelince android 9 a direk guncellesem, sonrasında factory reset yapsam temiz kurulum oluyor mu?

Istersem sonrasında 8 e dönmek için daha kolay olsun diye yedek alma vs gibi bir şey yapmam gerekiyor mu?

8 e dönmek için ciddi zorluk çıkarıyor mu ? bootloader kilidi açıp 8 romu mu flaşlıyoruz? Bu kadarsa kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Cihaz gelince android 9 a direk guncellesem, sonrasında factory reset yapsam temiz kurulum oluyor mu?

Istersem sonrasında 8 e dönmek için daha kolay olsun diye yedek alma vs gibi bir şey yapmam gerekiyor mu?

8 e dönmek için ciddi zorluk çıkarıyor mu ? bootloader kilidi açıp 8 romu mu flaşlıyoruz? Bu kadarsa kolay
    Hiçbir şey açmadan direk kdz flashlıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Hiçbir şey açmadan direk kdz flashlıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Garanti ile herhangi bir sorun yaşamıyoruz değil mi hocam bu durumda.
    LG g5 kullanıyorum defalarca bootloader actim sorun olmamıştı, ama LG servisi biraz değişmiş olabilir.
    Nereden bu kanıya vardım, benim g5 parmak izi okuyucu ile sorundan servise girdi değişim yapıldı sıfırı aldım, ama burada bir arkadaş anakart değişimi yapılacak diye yanıt dönmüşler, eskiden LG her arızalı telefonu değiştirirken şimdi anakart değişimi için müşteriyi bekletmesi biraz işler değişmiş sanki dedirtti bana

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    UAPP bende aldım, ayar olarak hires ses den sürücü bayraklarından sadece MQA'yı seçtim.
    ve usb ve hires ses den bitperfect seçtim.MQA larda direct 192khz yazıyor.
    UAPP'da sizin kullandığınız ayarlar nedir?,
    ses kalitesi olarak, hifi ve mqa 'larda fark ediyormu diyorsunuz, tidal app'ine kıyasla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfatih85 -- 19 Aralık 2019; 14:16:22 >
  • quote:

Garanti ile herhangi bir sorun yaşamıyoruz değil mi hocam bu durumda.
    LG g5 kullanıyorum defalarca bootloader actim sorun olmamıştı, ama LG servisi biraz değişmiş olabilir.
    Nereden bu kanıya vardım, benim g5 parmak izi okuyucu ile sorundan servise girdi değişim yapıldı sıfırı aldım, ama burada bir arkadaş anakart değişimi yapılacak diye yanıt dönmüşler, eskiden LG her arızalı telefonu değiştirirken şimdi anakart değişimi için müşteriyi bekletmesi biraz işler değişmiş sanki dedirtti bana

Alıntıları Göster
    Garanti ile herhangi bir işim olmadığı için fikrim yok maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: mfatih85

UAPP bende aldım, ayar olarak hires ses den sürücü bayraklarından sadece MQA'yı seçtim.
    ve usb ve hires ses den bitperfect seçtim.MQA larda direct 192khz yazıyor.
    UAPP'da sizin kullandığınız ayarlar nedir?,
    ses kalitesi olarak, hifi ve mqa 'larda fark ediyormu diyorsunuz, tidal app'ine kıyasla?
    Kaç liraya aldınız usb audio player 34 lira yazıyor bana pahalı geldi

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    34,99'a aldım fakat MQA içinde 29,99 ödeme yaptım.

• yabancı bir forumda şöyle bir ifade var

Finally, reboot the phone if you have been switching back and forth between UAPP and other music apps, as gremlins can sometimes stay behind until flushed out.

nedemek istiyor acaba

• quote:

yabancı bir forumda şöyle bir ifade var

Finally, reboot the phone if you have been switching back and forth between UAPP and other music apps, as gremlins can sometimes stay behind until flushed out.

nedemek istiyor acaba
    Uapp ve diger müzik applikasyonları arasında devamlı geçiş yapıyorsanız telefonu tekrar başlatın, o uygulamanın arka tarafında çalışan bazı küçük şeyler yeniden başlatmaz iseniz hala çalışıyor (gremlini burada tanımlayamadığı küçük detaylar için mecazi anlamda kullanmış sanırım)

• quote:

34,99'a aldım fakat MQA içinde 29,99 ödeme yaptım.
    Mqa yi hiç bilmiyorum biraz bahseder misin hocam?

Peki değer mi 34+29 liraya?

• quote:

Mqa yi hiç bilmiyorum biraz bahseder misin hocam?

Peki değer mi 34+29 liraya?

Alıntıları Göster
    yabancı forumlarda uapp mqa eklentisi alınmadanda v30 larda mqa çalışabileceğinden bahsedilmiş.
    fakat first level encode ,second level encode gibi bazı tanımlar var.

MQA dediği hi res dediğimiz parçaların destekli cihaz tarafından çözülüp çalması fakat
    MQA yı tidal in kendi uygulaması zaten çözebiliyor.

benim uappda gördüğüm 48khz,96khz yada 192khz ,24bit,1500kbps gibi değerleri göstermesi

ses kalitesi olarak henüz ifade edebileceğim bir fark anlayamadım, o yüzden değermi onu cevaplayamıyorum.

• aslında MQA çok daha fazlası

https://stereomecmuasi.com/2019/04/yepyeni-bir-format-mqa.html

• 1600 e temiz olduğu söylenen cihaz alınır mı? Nelere dikkat etmek gerek?

• mfatih85 M kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de bayraklardan sadece mqa'yı seçtim bir perfect ayarı aktif bir de. Tidal hifi Üyeliğiniz varsa aslında bu şekilde kullanıyor olmalısınız uapp de mqa'yı. Ekstra bi ayar yapmadım. Ses olarak Android ses seçili olmasın ona dikkat edin

• quote:

yabancı forumlarda uapp mqa eklentisi alınmadanda v30 larda mqa çalışabileceğinden bahsedilmiş.
    fakat first level encode ,second level encode gibi bazı tanımlar var.

MQA dediği hi res dediğimiz parçaların destekli cihaz tarafından çözülüp çalması fakat
    MQA yı tidal in kendi uygulaması zaten çözebiliyor.

benim uappda gördüğüm 48khz,96khz yada 192khz ,24bit,1500kbps gibi değerleri göstermesi

ses kalitesi olarak henüz ifade edebileceğim bir fark anlayamadım, o yüzden değermi onu cevaplayamıyorum.

Alıntıları Göster
    dostum merhaba, bu tür programlar bt kulaklıklarda işe yarıyormu ?..
    v30 daki dac ve amp katı ayrımı. bildiğim kadarı ile dac digital veriyi sağ ve sol analog sese , amp katıda onu yükseltmeye yarıyor. v30plus ta ve bazı cep tellerinde power amp , smartamp tabir edilen akıllı amp katı mevcut. bt kulaklık olunca dac'tan mı bt kulaklığa veri gönderilir. yoksa bt kulaklığa digital veri olarak giderde oradamı ses işlenir.

• gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    merhaba, dac kablolu kulaklık için diye biliyorum bende ama yazılımsal olarak nasıl etki eder bu programlar bluetooth'a bende bilmiyorum :)
    LDAC gibi ses codec leri oluyor yüksek kalitede ,sizin kulaklığın desteği nedir
    bt kulaklığa dijital olarak gider bence,codec çözülür kulaklık tarafından aptx ldac gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfatih85 -- 19 Aralık 2019; 21:8:47 >
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.