Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Türküdiyar

Beyler lg v30+ satan bi satıcı var sahibindende. 1399 tl sıfır orjinal demiş. Nedir bıiunun aslı? Alınır mı?

Ekleme: firmayı aradım diyor ki cihaz bize doğrudan lg fabrikasından geliyor imei orjinal kayıtlı o yüzden bu fiyata satabiliyoruz.... ??? Var mı istanbulda olan bilen?
    Yok Crysis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler lg v30+ satan bi satıcı var sahibindende. 1399 tl sıfır orjinal demiş. Nedir bıiunun aslı? Alınır mı?

Ekleme: firmayı aradım diyor ki cihaz bize doğrudan lg fabrikasından geliyor imei orjinal kayıtlı o yüzden bu fiyata satabiliyoruz.... ??? Var mı istanbulda olan bilen?
    hiç tavsiye etmem o şekilde firmalara bulaşmanı zaten kutusu açık 2. el toplama cihaz onlar yok lg den direk geliyor falan hepsi hikaye onnların.
  • Arkadaslar 2 ci el Lg b30 plous alinirmi simdi.Birde ekran süresi nekadar kac saat. Batarya pefonmnsi. Tesekurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam yer bağcılar diyor bir de aman diyeyim..bulaşma..al hb'den bitsin gitsin
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    benim düşüncem pie sonrası oldu gibi geldi ben servise verdim anakart değişimi gerek dediler...6 aylık olmadı onun için ürün değişimi istedim cvp bekliyorum...yani başka yerlerdede bu şikayetleri duydum ama toplasan 10 kişi anca vardır...servis cvp verdiğinde sizede yazarım...
  • arkadaşlar servis sonrası ürün değişimi olursa ürün garantisi yenileniyormu yoksa eski garantiden mi devam ediyor kesin bilgisi olan varsa cvp larsa sevinirim kolay gelsin herkese....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

hocam yer bağcılar diyor bir de aman diyeyim..bulaşma..al hb'den bitsin gitsin

Alıntıları Göster
    Zaten 1399 tlye normal v30+ mümkün olamaz şu şartlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: droguzhan

arkadaşlar servis sonrası ürün değişimi olursa ürün garantisi yenileniyormu yoksa eski garantiden mi devam ediyor kesin bilgisi olan varsa cvp larsa sevinirim kolay gelsin herkese....
    eski garantiden devam eder
  • Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    başka yerlere Endonezya üzerinden mi geliyormuş hocam o ne saçma tezmiş öyle.t
    var bi bit yeniği işte bizim gibi işi bilen insanlar atlamaz ama kanan çok olur malesef..
  • quote:

var bi bit yeniği işte bizim gibi işi bilen insanlar atlamaz ama kanan çok olur malesef..
    Telde sorsum plakalı mı cihaz o yüzden mi ucuz diye. Yok orjinal tak simi çalıştır direkt fabrikadan gelme dedi. Nasıl ucuz yenileme falan mı dedim hayır orjinal farikadan gelme dedi. Aslında o fiyat da normalde. Alibabada bile daha ucuz ama normal şartlarda piyasaya ters

Ben güvenemem hocam çalıntıdır birşeydir ne gerek var riske girmeye. İlanı bildirsem mi diye düşünüyorum aldatmaya yönelik diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Lg v30 + cihazimiz satiliktir
    İlgilenenler yazabilir
    https://forum.donanimhaber.com/lg-v30-satilik--141107951
    Cihazı satmaktan vaz mı geçtiniz???

• Telefonu son sürüme güncelledim bence çok daha iyi şu an ki durumu iyi ki aldığım ender cihazlardan oldu V30+. (hard format attım sonrasında)

• hakan0725 kullanıcısına yanıt
    Ben en fazla 6-7 saat ekran süresi alıyorum 2 haftadır bende telefon. Pil tasarrufunuz mu açık nu süreyi nasıl alıyorsunuz ?

• Oğuzhan vural O kullanıcısına yanıt
    100 oldukdan sonra telefon düşük akım cekerek 1 2 saat daha doluyor. Ben onu yapıyorum doldukdan somra 1 2saat daha sarjda bırakıyorum. Hatta testini yaptim onceki sayfalar da görmüşsünüzdür belki. Telefonun sarji 100 oldukdan sonra akım cekmeye devam ediyo 1 2 saat sonda 0 oluyor. Bende öyle yani. Onun dışında sosyal medya uygulamar falan hep siyah mod.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen. Geceden bırakıp dolunca, sabahtan aksama daha uzun gidiyor. Ama 1.30 saatte %100 dolup çıkarınca daha kısa sürüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    al işte..ilanı sahibinden'e bildirdim..ve akabinde attıkları cevap..resmen dolandırıcılığa üçkağıtçılığa biz karışmayız sizin bileceğiniz iş diyorlar..

Değerli Üyemiz;
    Sahibinden.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu değildir

Saygılarımızla
  • quote:

al işte..ilanı sahibinden'e bildirdim..ve akabinde attıkları cevap..resmen dolandırıcılığa üçkağıtçılığa biz karışmayız sizin bileceğiniz iş diyorlar..

Değerli Üyemiz;
    Sahibinden.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu değildir

Saygılarımızla
    diyecek çooo şey var da işte.

silivri biraz ısınsın öyle konuşalım
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.