Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Türküdiyar

1600 e temiz olduğu söylenen cihaz alınır mı? Nelere dikkat etmek gerek?
    LG garantili olmasına, cihazın pil ömrüne, cihazın hangi amaçlarda kullanıldığına .bunlar ilk aklıma gelenler.

Bir de aksesuarlar bence önemli,mesela bir kulaklık almaya kalksan 100 liradan başlıyor LG destek sitesi sanırım satıyordu ama kutudan çıkan kadar orjinal olduğuna emin olamam.

Şarj aleti kablosu desen yine o civarlarda tutar.
    Demek istediğim aksesuarlar da ne kadar onemsenmese de ikinci elde önemli bir maliyeti arttıran unsur olabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 19 Aralık 2019; 21:27:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben spotifyda aile sistemini kullanıyorum, Tidal için de yapamaz mıyız? Toplansak buradan bir whatsapp grubu oluşturmak toplamda 5kisi yararlanıyor sanırım daha ucuza gelir, kişi başı aylık 6 lira olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 19 Aralık 2019; 21:29:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

LG garantili olmasına, cihazın pil ömrüne, cihazın hangi amaçlarda kullanıldığına .bunlar ilk aklıma gelenler.

Bir de aksesuarlar bence önemli,mesela bir kulaklık almaya kalksan 100 liradan başlıyor LG destek sitesi sanırım satıyordu ama kutudan çıkan kadar orjinal olduğuna emin olamam.

Şarj aleti kablosu desen yine o civarlarda tutar.
    Demek istediğim aksesuarlar da ne kadar onemsenmese de ikinci elde önemli bir maliyeti arttıran unsur olabiliyor

Alıntıları Göster
    Kulaklık var bende zaten. Önemli değil. Cihaz 5 ay önce değilimden gelmiş . yani 5 aylık cihaz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mfatih85

merhaba, dac kablolu kulaklık için diye biliyorum bende ama yazılımsal olarak nasıl etki eder bu programlar bluetooth'a bende bilmiyorum :)
    LDAC gibi ses codec leri oluyor yüksek kalitede ,sizin kulaklığın desteği nedir
    bt kulaklığa dijital olarak gider bence,codec çözülür kulaklık tarafından aptx ldac gibi
    kulaklık hece s101 , QCC3020 çipi ile aptx desteği var. tidak dinliyorum ve fena halde memnunum. telefonla QCC3020 çipi sayesinde iletişim kuruyor. fakat v30 üzerindeki dac es geçiliyormu onu bilemiyorum.
    yanlız şuda var , QCC3020 çipi dac çipi değil bildiğim kadarı ile. iletişim çipi. o zaman v30 üzerindeki dacta işlenen sinyal kulaklığa gider sanıyorum. yanlış ta olabilirim. eğer düşünüdüğüm gibi ise dac ile ilgili tüm app ler işe yarar. denemek lazım tabi.

• Ana ekrana dönmedeki kasmayı bir türlü çözemedim.
    soft reset, hard reset, lg brid deki düzeltme v.b.
    ses yüzünden vazgeçemiyorum da meretten.
    Tek bulabildiğim wifi açıkken daha sık yapması. Wifi kapalı iken en azından 10 da 1 e düşüyor kasma.
    Lazımsızken kapatıyorum wifiyi.

Bir kaç ta soru: yüksek empedans modu için kaç ohm luk kulaklık gerekiyor?
    Ve bu sadece daha yüksek ses çıkmasına mı yarıyor?
    Yüksek ohm lu kulaklığı kullanmak için ayrıca güç kaynağı v.b.gerekiyor mu?
    Varsa ucuz yüksek ohm lu kulak içi kulaklık tavsiyenizi alırım.
  • Beyler 2144 tl

https://www.istanbulbilisim.com/lg-v30-plus-128-gb-siyah-dist-cep-telefonu-fiyati-258729.html?gclid=EAIaIQobChMI3cLV9_HD5gIVkuR3Ch1VKQhzEAQYASABEgLfcfD_BwE

Ne dersiniz 2.el almaktansa alınır mı? Resmi garantili

• quote:

Orijinalden alıntı: Türküdiyar

Beyler 2144 tl

https://www.istanbulbilisim.com/lg-v30-plus-128-gb-siyah-dist-cep-telefonu-fiyati-258729.html?gclid=EAIaIQobChMI3cLV9_HD5gIVkuR3Ch1VKQhzEAQYASABEgLfcfD_BwE

Ne dersiniz 2.el almaktansa alınır mı? Resmi garantili
    İstanbul bilişim sıkıntılı bir site. Tonla şikayet mevcut hakkında.

• Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    bedava ciklet verseler kalsın derim o derece beterler..
  • Wireless şarj kullanan ve memnun olan var mı?

Wireless hızlı şarj özelliğini destekleyen bildiğiniz bir model var mı?( Her hızlı kablosuz cihaz LG ile uyumlu çalışmıyor diye okudum
    quote:

https://forum.xda-developers.com/lg-v30/help/successful-fast-wireless-charging-t3687478/page4

Xiaomi ve Samsung'un kendi içinde hem kablosuz şarj özelliği hem de powerbank olan modelleri var deneyimleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Link alabilir miyim hocam ?

Alıntıları Göster
    @vertas

Hocam bu kablonun tam olarak yaptığı iş nedir?

4 boğumlu olması sayesinde high impedance modunu mu açıyor?

Bu modda yüksek ses mı var yoksa detay sesleri daha iyi duymamiza mı yarıyor?

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Bu adaptör aux modunu aktif ediyor. Normal moda göre daha yüksek ses seviyesi alıyorsunuz. Bende bu aparatın kablolu olanı mevcut ve kulaklığa eklediğim zaman ses seviyesini oldukça yükseltiyor. Fakat kablolu olanın yerine bu tarz kablosuz bir uzatmanın daha pratik ve kalite anlamında kayıpsız olacağını düşünüyorum.
    Yüksek empedans modu için başka bir adatör var ama o adaptörün sadece yabancı sitelerde satıldığını gördüm.
  • Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    İstanbuldaysan git direkt istanbul bilişimin mağazasından kontrol ederek al.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Bu adaptör aux modunu aktif ediyor. Normal moda göre daha yüksek ses seviyesi alıyorsunuz. Bende bu aparatın kablolu olanı mevcut ve kulaklığa eklediğim zaman ses seviyesini oldukça yükseltiyor. Fakat kablolu olanın yerine bu tarz kablosuz bir uzatmanın daha pratik ve kalite anlamında kayıpsız olacağını düşünüyorum.
    Yüksek empedans modu için başka bir adatör var ama o adaptörün sadece yabancı sitelerde satıldığını gördüm.
    Yabancı sitelerde satılan hangisi linkini atabilir misin hocam?

• mobil data bölümünde uygulama internet kullanım geçmişini silmenin yolu var mıdır? iphone da olduğu gibi hücresel kullanım bilgilerini sıfırlayabiliyor muyuz..ben bulamadım
    Bir tane örnek atayım onu inceleyip farklı ohm, fiyat ve kalitedeki başka ürünlerde bulabilirsiniz araştırarak.
    Empedans adaptörü
    Bu arada bunu 50 ohm üstü bir kulaklıkla kullanmanız gerektiğini zaten biliyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 21 Aralık 2019; 17:21:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Bir tane örnek atayım onu inceleyip farklı ohm, fiyat ve kalitedeki başka ürünlerde bulabilirsiniz araştırarak.
    Empedans adaptörü
    Bu arada bunu 50 ohm üstü bir kulaklıkla kullanmanız gerektiğini zaten biliyorsunuzdur.
    Buradan gördüm hocam ben bu aparatı, arkadaşlar bendeki rza wesc premium kulaklık ile kullanırsam belki uygun olacağını söylemişlerdi 30 küsur ohm sanırım o.

50 ohm altı kulaklıkla kullanırsak kulaklığa ya da cihaza zarar mı veririz?

• KZ ZSX kullanıyorum, 24 ohm bir kulaklık olmasına rağmen sesi yarıdan fazla açamıyorum. Önceden 32 ohm Xiaomi Hybrid Pro vardı onda da fazla açamıyordum. Benim kulaklarda sorun var sanırım:)
    Hocam kulaklığa zarar verir mi bilmiyorum. Benim bu konularda fazla bilgim yok. Bu konuları bilen veya aparatı kullanan arkadaşlar varsa daha iyi cevap verebilirler.
    Ancak bildiğim kadarıyla bu aparatı kullanmaktaki amaç, elinizdeki 50 ohm üstü kulaklığı besleyebilmek için telefonda bu modu aktif edebilmek. Aparatı takıp yüksek empedans modu aktif olunca aparatı geri çıkarıp elinizdeki 50 ohm üstü kulaklığı takıp kullanıyorsunuz. Bu teknik özelliklere sahip bir kulaklık yoksa bu modu aktif etmenizin bir anlamı olmayacağını düşünüyorum.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kulaklar çok iyi duyuyo heralde. Bendede xiaomi pro hd olan kulaklıktan var sesi sonuna kadar açıp dinliyorum. B&o nun h3 ğde var ındada sonuna kadar açıyom

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kulaklarınız az duyuyor olabilir mi? Ben telefonun kulaklığını bile 40-50 de kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.