Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kulaklığı forumda bir arkadaş aldı çok memnundu ve tavsiye etti hesaudio sitesinde daha uygun ve güvenli alabilirsiniz bende bunu almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 17 Aralık 2018; 19:12:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

750 misafir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Bu kulaklığı forumda bir arkadaş aldı çok memnundu ve tavsiye etti hesaudio sitesinde daha uygun ve güvenli alabilirsiniz bende bunu almayı düşünüyorum
    Aklıma takılan tek şey 60 ohm olduğu için sesi 75 den 100 e çekebilecek miyim. Büyük ihtimal alacağım. Memnun kalırsam bilgi veririm. Türkçe hiç doküman yok maalesef. Yabancı forumlar var onuda çeviri yapıp okumaya çalışacağım.

• Çin Aliexpress'inden aldığım Xiaomi HD pro kulaklık bugün geldi. Kulaklıklar bariz çakma ama ses kalitesi oldukça iyi. Bu adamlar Xiaomi ile aynı sürücüleri alıp çakma imalat yapıyor olabilir mi? Dispute açtım ve kısmi para iadesi istedim bakalım ne olacak.
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Seste 75 baremi sadece bir yazıdan ibaret. Yüksek empedans modunun 75'i ile normal modun 75'i arasında ciddi desibel farkı var. Ama yazı olarak hiçbir modda 75'i aşamıyorsun. 3 modu da aktifleştirerek denedim 100 diye bir şeyle karşılaşmadım.

Soundmagic e80'e gelince ben de çok düşündüm ama yapılan incelemelerde istediğim ses karakterinden farklı olduğunu gördüm. Kulaklık mid'lerin çok arkaplanda, bass'ların bir tık arkaplanda olduğu, tizlerin ağır bastığı ince bir ses karakterine sahip. Sevenler için yüksek empedans modunu aktifleştirebiliyor olmasıyla mükemmel bir tercih. Benim gibi mid, bass tonlarını sevenler vr tiz'leri geri planda arayanlar için kötü bir tercih. Yine de kullanan arkadaşların yorumları benimkisinden daha önemli.

https://www.hesaudio.com/kulakici-kulakliklar/44-soundmagic-e80-gun-black-6949379001109.html
    Altta çok değerli yorumlar var
    Yüksek empedans modunda 75 den 100 olmuyor yine son ses 75 ama bariz fark oluyor
    Dunu adaptörüyle cihazı kandırıp uygun olmayan kulaklıklarla cızırtılı parırtılı müzik dinleneceğine kesinkikle böyle bir kulaklık alınmalı bence hatta telefonun kendi daq ı bile yetersiz kalabilir bu kulaklıkta amfi ile daha iyi sonuç alınabilir
    Alırsanız kesinlikle yorum atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 17 Aralık 2018; 20:0:56 >
  • Daha çok pop elektronik ve bass ağırlıklı müzik dinlediğim için sanırım bu kulaklık yanlış tercih. Hali hazırda birkaç ay kullanıp köşeye attığım audio technica cks1000 kulaklığın tizleri çok rahatsız edici ve basslarin yetersiz olduğunu söyleyebilirim. E80 de hayal kırıklığı olacak sanırım.

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Biraz daha araştırıp döneceğim size hocam. Kafam karşıtı :)

• Bi akrabamın çocuğu alttaki kulaklığı satıyor

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Benim de geçen hafta benzer şekilde kafam karıştı ve sonunda yüksek empedans modundan vazgeçtim. 50ohm üstü mid ve bass'larla öne çıkan bir kulaklık bulamadım.

Tek dikkatimi çeken şu oldu headfi gibi sitelerde v30 kullananlar ''one more triple'' önermişlerdi.

Bu arada telefonum v30 olmasaydı ibasso it01 alıp geçerdim.

• Siparişi az önce verdim. Esra hanım beni ikna etti. Gelsin bakalım artık. Üzmeyecegine eminim ama çok mutlu eder mi gelince göreceğiz :) Daha önce v30 kullanan 2 kişiye satmış e80c yi. Olumlu geri dönüş aldığını söylüyor. Yüksek empedans kulaklık olduğu için v30 dac ı rahatlıkla süreceğini belirtiyor.

Teşekkürler ilgilendiğiniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 17 Aralık 2018; 22:24:52 >
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    Kılıfsız kullanılır ama ekran koruyucu olmadan macera olur.tam kapatanı kullanacaksan kılıf kullanmamam gerekiyor çünkü kılıf kenarlardan koruyucuyu kaldırıyor.kılıf kullanacaksan bizimde kullandığımız gibi tam kapatmayan tercih etmelisin.ekran gorilla 5 olmasına rağmen çok çabuk çiziliyor şikayetleri alıyor dikkat etmek lazım.

• KZ AS10 Kulaklıklar 5 Dengeli Armatür Sürücü Ile Kulak Kulaklık HIFI Bas Monitör Kulaklık Kulaklık 2pin Kablosu KZ ZS10 KZ BA10
    https://s.click.aliexpress.com/e/0nyVBDA
    Siz ibasso deyince şu geldi aklıma yorumlar çok iyi vergisiz alışveriş yapıştırsammı diye düşünüyorum

Edit: bayadır radarımda sanki beni çok mutlu edecek gibi duruyor kulak üstü bluedio ufo 2 kullanıyorum mütiş diyebilirim çin mallarına ön yargım yok o yüzden

Edit: 60 tlye orjinal aparatla bluetooth a çevriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 17 Aralık 2018; 23:38:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gagavuzz

Kılıfsız kullanılır ama ekran koruyucu olmadan macera olur.tam kapatanı kullanacaksan kılıf kullanmamam gerekiyor çünkü kılıf kenarlardan koruyucuyu kaldırıyor.kılıf kullanacaksan bizimde kullandığımız gibi tam kapatmayan tercih etmelisin.ekran gorilla 5 olmasına rağmen çok çabuk çiziliyor şikayetleri alıyor dikkat etmek lazım.
    Çok ince kılcal çizikler oluşmuş. Dikkatli bakınca gözüküyor malesef.

• Bas mid ağırlıklı sevenler soundmagic e50 tercih edebilirler.
    E80 kullanıyorum 30 saate yakın burn in oldu.
    Önceden sennheiser hd 4.40 kullanıyordum.
    E80nin basları tam yumruk değil doğru ama 30 saat sonrası dac bass modunda gövdeli oluyor.
    Vokaller çok temiz.
    Jazz R&B klasik dinleyenler kaçırmasın.
    Bass sevenler e50 tercihinde bulunabilir.
    Ama bütçeniz varsa e80 alın vokaller gerçekten çok temiz.
    Belli bir süre sonra bası size tatlı geliyor.
    Tidal da 96 khz ve yukarısı parçalarda baslar yumruk ve gövdeli ama hifi lerde bass moduna almak zorunda kalabilirsiniz.
    Burn in bitene ya da alışana kadar.
    Satılık iki sennheiserım var.
    Birisi hd 4.40 1 yıl garantili.
    Diğeri cx 300-ii hiç kullanılmadı.
    Düşük bütçeli yüksek empedans arıyor ve bas seviyorsanız soundmagic e50 düşünebilirsiniz.51 ohm

• tazıtahsin T kullanıcısına yanıt
    Hocam sence Sennheiser CX 300-II mi yoksa Sony Mdr-Xb50AP mi. Fiyatları hemen hemen aynı. Üst düzey bir beklentim yok ama bass tercihim biraz önde.
  • arkadaşlar merhaba, daha önce de sordum ama cevap alamadım. 1 ay kadar önce amazon.com.tr sitesinden v30+ satın aldım.telefonla alakalı büyük bir sorunum var. turkcell hat kullanıyorum. hatla ilgili bir problem yok sorun telefonda.

sorunum şu: aramalarda sesim karşı tarafa gitmiyor. sık sık oluyor bu durum.

bazen telefon açıldığı andan itibaren böyle bazen de 1 dk falan sonra sesim karşı tarafa gitmemeye başlıyor. karşı tarafın sesini ise sorunsuzca alabiliyorum.

bu telefon mu arızalı mı?

• Kapıcizzet kullanıcısına yanıt
    instagtramdan sürekli yazıyorum ben bunlara lg v30 için üretim olacak mı diye, şuan için düşünmüyoruz diye cevaplıyorlar. note fe kullanırken de aynı cevabı veriyorlardı. black friday zamanı dbrand den alacaktım fakat kredi kartı müsaade etmedi bir türlü.
  • soundmagic e50 nin bir tık üstü olarak klipsch r6i modelini önermiş whathifi. deneyen oldu mu acaba forumda?
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.