Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cx 300 2 uzun süre kullandım. Kutudan çıkan kulaklıktan kat kat iyidir bass konusunda tatmin eder. Detay konusunda fazla beklentin olmasın zaten farkındasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Böyle bir hata almaya başladım. Yeniden başlatınca kısa bir süre ayarlar uygulaması çalışıyor sonra yine çökmeye başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 18 Aralık 2018; 11:29:57 >
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç sayfa önce yazmıştım, konuya atılan ve iki kamerada da çalışan night sight sürümünden kaynaklı bu hata. O sürümü telefonunuzdan kaldırırsanız çözülüyor

• deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Kaldırınca düzeldi.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam.
  • ses arttırma ya da azaltma tuşuyla fotoğraf çekiliyor mu?
  • Az önce amazondan 2660₺ ye sipariş verdim. İlk aldığımda neler kontrol edilmeli tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

ses arttırma ya da azaltma tuşuyla fotoğraf çekiliyor mu?
    Çekiliyor kardeşim.

• Donanımhaber değilde hd film izle full izle nolur izle hatırım kalır takılmadan izle sitelerine girmiş gibiyim. Reklam olayını baya abartmışlar. Her yerde bir reklam çıkıyor. Kalite düşüyor gittikçe.

• cansermo C kullanıcısına yanıt
    Ölü piksel testi yapılmalı şayet ölü piksel varsa ve günlük kullanımda göze batmıyorsa iade edilmesini şahsen mantıksız buluyorum, imei kontrolü yapılmalı, garanti distribitör mü ithalatçı mı kontrol edilmeli.

• zkdln Z kullanıcısına yanıt
    O fiyata 1 tık daha koyarsan beyerdynamic byron ve ya soundmagic e10 düşünebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yurt dışında yayınlanan Kasım Ayı Güvenlik güncellemesiyle ön kameraya portre modu gelmiş.Umarım LG Türkiye bizim içinde yayınlar güncellemeyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kusura bakmayın geç oldu. Kulakiçi kulaklıklara pek ilgim yok açıkçası.

Bazen lazım oluyor diye Beoplay H3 aldım ve memnunum. Dengeli ve kaliteli bir kulaklık.

Kulaklığın kullanıcılar tarafından ne kadar beğenildiği kadar, sizin müzik zevkinize uyup uymadığı da önemli.

Mesela tizleri ön planda olan binlerce dolarlık kulaklıklar var ve tiz seven kişiler için dünyanın en iyi kulaklıkları ama bazı kişiler dinlenemez seviyede olabilir. Diğer frekanslar için de geçerli bu durum.
    bende acaba telefon a virüs mü girdi diyordum bir ara çarpı filan da gözükmedi forumu göremedim

inşallah tıklayınca video abonelik siteleri de eklenmez

bu arada hızlı şarj çokta hızlı değil diyenler vardı ama baya hızlı %15 den 100 e 1saat

sürdü..

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam sizin yorumlarınız benim için değerli. Çok fazla dışarıda olduğum için kulakici tercih ediyorum. Bass +tiz seviyorum. Yorumlar tiz konusunda 10 / 10 bass konusunda 10/7 civarında. Acaba çift sürücülü bir model mi almalıydım diyede düşünmüyor değilim. E80c gelsin yorumlarım.

• tazıtahsin T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.
  • killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Şarj adaptörü kaç amperlik?
    E80 amazonda 49 dolar doları 5.5 dan hesaplasak yinede 2 kat pahalı trde vallahi zoruma gidiyor
    Amazondan getiremezmiyiz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 18 Aralık 2018; 22:10:43 >
  • Telefon bugun geldi. Guncellemeyi yaptım ve su an 2.6 gb ram kullanıyor yani yuzde 70 i. Bu cok fazla degil mi?

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.