Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.918
Cevap
35
Favori
209.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yağmurda falan ekran komple ıslanıyor tepki vermeye devam ediyor suyun içine atmadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. usb type c girişide epey içeride zaten.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Sudan her daim korumak gerek. Telefon çalışır haldeyken suya girerse kurtulam şanso pek yok. Benim kap:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

quote:

Orijinalden alıntı: basketci_46

v10o güncellemesi çıkmış, onu mu yüklediniz?

Aynen :/

Olumsuz bir durum var mı

Şarj harici olumsuz gmrdüğüm bir durum yok..şarj ise gözle görülür derecede azaldı ani düşmeler yapmaya başladı o biraz canımı sıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

Lityum pillerin şarjının mümkün olduğunca orta seviyelerde tutulması öneriliyor. Yani pil ömrünü uzatmak için %15e düşmeden şarja takın diyorlar.

Yedek pil kullanıyorsanız da tam şarj edip boşta bırakmayın, tam şarjda pilin kullanılmadan beklemesi de pil ömrünü kısaltıyormuş. Yedek pili her zaman %95 e kadar şarj edip çıkarıyorum. Ama kullandığım pil akşamdan sabaha şarjda kalıyor maalesef.

Hocam bu dediğinizi uzun bir süre yaptım ben %15 te şarja takıp %90 üzerine geldiğinde çekiyordum..bu seferde telefon uzunca bir süre açık kaldığı için yavaşlamalar meydana geldi..bu şekilde bir şarj koruma uygulansa bile günde 1 defa telefonu yeniden başlatmak ta sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

Lityum pillerin şarjının mümkün olduğunca orta seviyelerde tutulması öneriliyor. Yani pil ömrünü uzatmak için %15e düşmeden şarja takın diyorlar.

Yedek pil kullanıyorsanız da tam şarj edip boşta bırakmayın, tam şarjda pilin kullanılmadan beklemesi de pil ömrünü kısaltıyormuş. Yedek pili her zaman %95 e kadar şarj edip çıkarıyorum. Ama kullandığım pil akşamdan sabaha şarjda kalıyor maalesef.

Hocam bu dediğinizi uzun bir süre yaptım ben %15 te şarja takıp %90 üzerine geldiğinde çekiyordum..bu seferde telefon uzunca bir süre açık kaldığı için yavaşlamalar meydana geldi..bu şekilde bir şarj koruma uygulansa bile günde 1 defa telefonu yeniden başlatmak ta sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum

Kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazı suya sokmaya meraklı değilim ama şuan Samsung Galaxy S5 kullanıyorum. Su geçirmeyen ve pili değişen tek telefondur belki. 2 GB RAM'i yetersiz gelmeye başladı ki değiştirmek istiyorum bu yüzden. Ancak koşarken, bisiklet sürerken vs. çok terlediğim oluyor. Bu durumda telefon ter içinde kalıyor cebimde ya da arka cebimde. Bazen kulaklık girişinin içi terliyor ki kulaklık kafayı yemeye başlıyor. Ormanda MTB sürerken suya çamura düşme ihtimalimiz oluyor, yağmurda sürüp sırılsıklam olduğumuz oluyor. Hani bu şartlarda Galaxy S5'i rahat rahat kullanmaya alışmış durumdayım.
    Yerine alacağım telefonun da bunları sağlamasını istiyorum ama ne yazık ki hepsi bataryası değişmeyen cihazlar artık. Bu da benim kullanım biçimime uymuyor pek. Aşırı kullanıyorum çünkü, bir yılda öldürüyorum hani bir bataryayı diyebilirim. Bazen altı ayda. Bu sürede telefonu servise verip batarya değiştirtmek istemiyorum. Bu duruma karşı da aklımda şuan tek LG V20 var ama onun da su geçirmesi endişelendiriyor baya.

• sis651 kullanıcısına yanıt
    V20 temiz ofis telefonu, öyle çamurlu koşulu terli ortamlarda Spigen kap ile dahi o şartlarda zorlanır başına birşey gelebilir telefonun.

• forumdaşlar merhaba...2.el v20 almayı düşünüyorum ama kararsızım...1250 fiyat isteniyor ve 13 ay daha garantisi olduğu söyleniyor...tavsiye eder misiniz ?
  • sporcu42 S kullanıcısına yanıt
    2.elde tüm ürünlerde yaşanan sorun: Telefonu bi güzel kullanıolar örneğin cebine sıkıştırarak koyar, ekranında kılcal çizikler, köşelerde soyulmalar, sivri yüzeylere dokunmaktan kaynaklı ceşitli izler, vs. sonra buyrun alın 1250TL. Bu telefonun ekranı tam cam değil, sert lastik / plastik gibi birşey, kılcal çiziğe cok müsait, ilanlarda gördüm coğunda cizik dolu. Kimisinin şaftı kaymış ya yere düşmüş ya bir sekil zorlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

2.elde tüm ürünlerde yaşanan sorun: Telefonu bi güzel kullanıolar örneğin cebine sıkıştırarak koyar, ekranında kılcal çizikler, köşelerde soyulmalar, sivri yüzeylere dokunmaktan kaynaklı ceşitli izler, vs. sonra buyrun alın 1250TL. Bu telefonun ekranı tam cam değil, sert lastik / plastik gibi birşey, kılcal çiziğe cok müsait, ilanlarda gördüm coğunda cizik dolu. Kimisinin şaftı kaymış ya yere düşmüş ya bir sekil zorlanmış.

Ortalama bir fiyat hocam lakin çokca inceleyin..alttaki arkadaşa da katılmıyorum genelleme olmuş biraz..benim cihazım da ilanda 1550 ye veriyorum lakin tek bir kılcal çizik yok gövdede..ekran zaten daha mağazadan çıkarken cam takıldı kusursuz..şunu diyeceğim illaki sonuçta ikinci el fakat herkes paldır küldür kullanmıyor sonuçta hatırı sayılır bir para verilip alınan cihaz insan sakınıyor

Telefonu cebe sıkıştırarak koyuyorlar lafı da tebessüm ettirdi arkadaş ne şekilde nerede taşıyor merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esVed -- 12 Ocak 2018; 14:54:34 >

• Selam arkadaşlar
    ben galiba bu telefonu alıcam.. istediğim tüm özellikler var ama hem fiyatı hemde sorunlu olduğuna dair yorumlar kafamı karıştırıyor
    ikinci el modellere de bakıyorum çoğu ilan garantisi devam eden telefonlar 14-15 ay garantisi olan telefon satılıyor bu bile kafa karıştırmaya yeter
    almış bi kaç kullanmış memnun kalmamış satıyor izlenimi doğuyor

sizlerin bu konuda fikirleri neler ?
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan tüm modellerde 2.el piyasası da bir anda hareketlenir ama hocam, bu belli bir marka ve modele bağlı değil, arabada bile yeni model çıkınca 500km kullanılıp hemen satışa çıkan birçok ilan oluyor, yani olay ürünün sorunlu veya memnuniyetsiz olmasıyla ilgili değil bir de bazı kişiler var hep yeni çıkan şeyleri alıp hemen satıyorlar, öyle bir iki arkadaşım var, hayat tarzı yapmışlar, bir arkadaş vardı Mazda hastasıydı 1 sene dolmadan aracı satıp yeni 0 alıyordu.

LG V20'ye gelirsek: 2.el düşünüosan bence öncelikle nasıl kullanılmış ona dikkat etmen gerek, rasgele bir baktım 518881102 nolu ilan, 3 resim koymuş yakın cekim odaksız bulanık birşey görülmüo bir de kullanımdan kaynaklı deformeler vardır demiş, fiyat 1900TL! Üründen cok satıcı önemli, öyle bi satıcıdan peçete bile almam ben.

• sıfırı 2200 civarında
    ben bi tane 360 cam vb olan paket gördüm 1800 TL garantisi devam ediyormus

bu arada o ek paket işe yarar mı 360 cam hifi modul kulaklık ?
  • Merhaba arkadaşlar 1 yıllık v20 aldım ekran süresi 2-2.5 saat alıyorum mobil veri sürekli açık normal mi sizin kullanımlar nasıl ekran resmi atabilirseniz sevinirim. Yada şarj için öneriniz varsa şimdiden teşekkürler

• 1 senede batarya perfonmansı düşmüştür, özellikle batarya tam bitip şarj etiyse olumsuz etkiliyor, ben yedek batarya aldım arada bir dönüşümlü kullanıyorum

Fiyatlar uyguna düştü bir yeni batarya edinin mavcutu yedek kullanın

• yeni olan pilde ne kadar ekran süresi alıyorsunuz günü çıkarıyor mu misal ben sabah çekiyorum ikindin tekrar takıyorum.
  • Sabah %100 şarjdan akşam 20.00 ye kadar idare ediyor beni, haber okuyorum, clash of clans oynuyorum, ogame oynuyorum, wharsap, tinder idare ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cernobill -- 21 Ocak 2018; 11:19:31 >
  • Arkadaşlar hi-fi ses deneyimi için b&o dan ayrı kullandığınız marka model var mı ..çinden 10 dolara bir kulaklık aldım b&o kulaklıkla aynı performansı alıyorum

• ne aldınız acaba hocam linkini verebilir misiniz?

• Bir kulaklığa kesinlikle o kadar para verilmez derseniz anlarım ama sony mdr1ab.ce7 kulaklığı media markta giderseniz bir deneyin derim.. Acayip bir frekans aralığı var. Onun yarı fiyatına akg almak daha mantıklı tabii..

Ama kulaklıkla (serviste uyurken dinlediğim zamanlar hariç:)) pek müzik dinlemediğim için h3 bana yetiyor açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.