Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akg aslında harman kordon un alt markası jbl aslında en tanıdık isim.

yakın zamanda samsung tarafından satın alındı ancak s8 yanında verilen kulaklık venüsün kulaklığından bile kötüymüş yani kalite düşmüş sanırsam .

http://www.webtekno.com/jbl-ve-harman-kardon-un-sahibi-artik-samsung-h26409.html

v10 akg kulaklığı bu .

https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-quadbeat-3-kablolu-altin-renk-kulaklik/

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

akg aslında harman kordon un alt markası jbl aslında en tanıdık isim.

yakın zamanda samsung tarafından satın alındı ancak s8 yanında verilen kulaklık venüsün kulaklığından bile kötüymüş yani kalite düşmüş sanırsam .

http://www.webtekno.com/jbl-ve-harman-kardon-un-sahibi-artik-samsung-h26409.html

v10 akg kulaklığı bu .

https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-quadbeat-3-kablolu-altin-renk-kulaklik/

Biraz baktığımda300 lirayada gördüm 50 liraya satanda..ama gördüklerim samsung yanında çıkan kulaklıktı diğerine yoğunlaşacağım teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• meeb kullanıcısına yanıt
    V10 AKG denilen kulaklık V20 LG standart kulaklık ile aynı bir V10 da altın sarısı metal kaplamalar var. Jak - ses kontrol parçası arasındaki spiral çizgili kablo V20 ile aynı.

• v20 ile birlikte b&o h3 verildi .en son v10 ile akg kulaklık verildi. sonrasında samsung satın alınca lg ile akg işbirlikteğine son verip B&o ile anlaştı. He demek istediğiniz v10 akg kulaklık ile h3 aynı performansı veriyorsa çok detaylı ikisini de test ettim h3 bariz tizlerde fazlaydı ancak belirgin çok fark yoktu .Akg malzeme kalitesi biraz daha iyi olduğundan ve b&o h3 250 lira yaptığından h3 ü sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 24 Ocak 2018; 12:52:47 >
  • Bu arada v20 360 kameralı pakette b&o h3 verdi arkadaşlar. Ekstra bataryalı pakette verdiği h3 değil birbirine karıştırmıyorsunuz değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akg quatbeat v10 ile gelen kulaklık ile B%O h3 ile bir kaç test ve kıyaslama yaptım bu gün, h3 bir tık daha iyi, daha berrak acustic bir sesi var.. Aradaki 600 liralık farka değer mi.. Müzik yaşam biçimi olanlar için evet

V10 ile gelen kulaklık tam bir f/p ürünü

• Bu özelliği bizde görebilecekmiyiz yoksa sadece G modelleri için mi geçerli ..çok hoş duruyor
    Düzenleme: (Oreo)UX 6.0+ ile LG akıllı telefonlarda bulunan Always-od display özelliğine ek bir kaç özellik daha eklendi.

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esVed -- 26 Ocak 2018; 21:6:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Bu özelliği bizde görebilecekmiyiz yoksa sadece G modelleri için mi geçerli ..çok hoş duruyor
    Düzenleme: (Oreo)UX 6.0+ ile LG akıllı telefonlarda bulunan Always-od display özelliğine ek bir kaç özellik daha eklendi.

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

Always ON özelliği düşük güç tüketimli olan OLED ekranlarda kullanılmaya müsait bir teknoloji. LG V20 ekranına uygun değil. Hayır çalıştırılırda çok pil harcar. Zaten LG V20'de ana ekranı her zaman açık tutmamak için ikinci ekran var.

• Merhaba arkadşlar

Aliexpress v20 satıyo 200 250 dolar arası ne düşünüyorsunuz alınır mı?Bir türk arkadaş almış herşeyiyle orjinal vs dedi çok memnun olduğundan bahsetti ama içi dışı orjinalmidir tereddütte kaldım nedir düşünceleriniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgn35

Merhaba arkadşlar

Aliexpress v20 satıyo 200 250 dolar arası ne düşünüyorsunuz alınır mı?Bir türk arkadaş almış herşeyiyle orjinal vs dedi çok memnun olduğundan bahsetti ama içi dışı orjinalmidir tereddütte kaldım nedir düşünceleriniz?

Arkadaşın cihazın bir fotosunu atsın, çakma mı orjinal mi anlarız, fiyat orjinal gibi durmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

quote:

Orijinalden alıntı: zgn35

Merhaba arkadşlar

Arkadaşın cihazın bir fotosunu atsın, çakma mı orjinal mi anlarız, fiyat orjinal gibi durmuyor

Bilmiyorum fotoğraf da geri dönüş yapanlar koymuş foto falan orjinal gibi duruyo.Baya memnunmuş aliexpresste not bırakmış hesabıyla ilgili oradan ulaştım çok memnunum dedi ne kadar dogru ne kadar yanlış bilmiyorum.Ben de U11 alacakken bu girdi aklıma karar veremiyorum bir türlü ne yapsam ne etsem şaştım kaldım açıkçası.

• Orjinal olan v20 lerin alt camında lg yazısı var, çakmaların genelde alt kasada oluyor, yine andiroid li tip aynı ama donanım farklı haberin olsun

• telefonu 2.el olarak almayı dusunuyorum. neleri kontrol etmemi önerirsiniz.
  • Oreo guncellemesi ile ilgili durum nedir V20 lerde ? geriye dogru okudum biraz ama denk gelemedim

G6 ya haziranda flan gelecek yazmıslar bugun
  • V serisine G serisinden erken veriyorlar. Haziranı bulmaz gibi mi geliyor.

• Ben nisan\mayıs verirler diye öngörüyorum, belki daha önce bile verilebilir

• Arkadaşlar bugin telefon şarjı bitip kapandı taktım şarja normalde %6 faşan oldupunda kendiliğinden açılır fakat firmware uptade ekranı geldi ve yarım saate yakın öyle kaldı telefonda kapanmadı..hard reset yaptım öyle düzeldi 2 defa geldi başıma aynı gün içerisinde..bu nedir ne değildir bilgisi olan varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Arkadaşlar bugin telefon şarjı bitip kapandı taktım şarja normalde %6 faşan oldupunda kendiliğinden açılır fakat firmware uptade ekranı geldi ve yarım saate yakın öyle kaldı telefonda kapanmadı..hard reset yaptım öyle düzeldi 2 defa geldi başıma aynı gün içerisinde..bu nedir ne değildir bilgisi olan varmı acaba

Başıma gelmedi fakat şarjı fulleyip yedek alıp telefonu fabrika ayarların getirmende fayda buluyorum

• wickedfb kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkdasim g4 ile v20 nin bataryalati ayni mi acaba? Bir bilginiz var mi? Su verecigim linkte paket icerigi incelenirse tuhaf bir bilgi var.

https://www.lgaksesuar.com/urun/713-lg-v20-batarya-sarj-kiti.html

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

• https://m.tr.aliexpress.com/item/32775124746.html

Az önce sipariş ettim. Bence kaçırmayın. Tek başına batarya şarj özelliği de var...

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1281337/60bce6d5-b7b4-4431-8974-

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★c

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★3

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★246bc0c827.png[/simage]

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.