Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar camerayı neden 8 mp görüyor?
  • hallettim düm data cash temizliği yapınca düzeldi...
  • arkadaşlar v20 için 10000mh pil kullannan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

bu sorumu sorduktan sonra internetten araştırdığımda you tube videoları androidden izlenirken ekranın sağına çift tıklama anında 10 saniye ileri alındığı ekranın soluna tıklandığında 10 saniye geriye alındığı ile ilgili özellik olduğunu buldum fakat
    10 saniye ayarı değiştirilebiliyor mu 5 saniye olabilir yor mu

evet Ayarlar/Genel/"İki kez dokunmayla atlanacak süre" buradan alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

quote:

bu sorumu sorduktan sonra internetten araştırdığımda you tube videoları androidden izlenirken ekranın sağına çift tıklama anında 10 saniye ileri alındığı ekranın soluna tıklandığında 10 saniye geriye alındığı ile ilgili özellik olduğunu buldum fakat
    10 saniye ayarı değiştirilebiliyor mu 5 saniye olabilir yor mu

evet Ayarlar/Genel/"İki kez dokunmayla atlanacak süre" buradan alabilirsin

cep telefonumdan you tube açıkken dediğiniz ayarı yapamadım
    birşeyimi yanlış mı yapıyorum
    siz pc deki ayardan mı bahsettiniz android telefonun you tube uygulamasındaki ayardan mı bahsettiniz.

cep telefonumda you tube uygulamasında video açmadan yada videoyu oynattığımda ayarlar genel diye biryer bulamadı
    yardımcı olurmusuanuz.

• modoste M kullanıcısına yanıt
    telefondan youtube yi aç, sağ üstte senin resmin olacak üzerini tıkla altlara doğru göreceksin ayarlar sekmesini, sonrada genele tıkla
  • quote:

telefondan youtube yi aç, sağ üstte senin resmin olacak üzerini tıkla altlara doğru göreceksin ayarlar sekmesini, sonrada genele tıkla

çok teşekkür ederim Sayın a.turkanoglu
  • quote:

quote:

çok teşekkür ederim Sayın a.turkanoglu

birşey daha sormak istiyorum telefonun video oynatıcısından ekrana soldan sağa paröak kaydırınca ileriye gidiliyor süre olmaksızın ileri geri alma özelliği

peki you tube videosunu başka bir video oynatıcısından açabailmek varmıdır.

örneğin MX player da bir you tube videosu açmak gibi
  • Ghost screen sorunu yaşadım kısa süre..

Sorum şu bu ghost screen böyle gelip gidiyor mu yoksa kalıcı olabiliyor mu..

Ayrıca bu telefonu 1 seneden fazladır sorunsuz kullanan allahın kulu yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba LG V20 almayı düşünüyorum fakat kronik sorunlardan korkuyorum LG G3 kullanıyordum geçen ay anakart durduk yere yandı ve 3 kes servise göndermeme rağmen kasa çatlama sorunu da yaşadım acaba V20 de böyle can sıkıcı sorunlar var mı ? sizce LG V20 almalımıyım yoksa başka cihazlara yöneleyim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Ghost screen sorunu yaşadım kısa süre..

Sorum şu bu ghost screen böyle gelip gidiyor mu yoksa kalıcı olabiliyor mu..

Ayrıca bu telefonu 1 seneden fazladır sorunsuz kullanan allahın kulu yok mu

Merhaba,
    Ghost screen bende de var.Uzun süre aynı uygulamayı kullanınca oluşuyor ama kalıcı değil, bir süre sonra normale dönüyor. Bugün telefonun tam 1. yılı doldu Ghost dışında başka sorun yaşamadım.
  • Beyler; bende bir V20 kullanıcısıyım malesef bir samsung yada iphone gibi çok fazla kılıf vs. seçeneğimiz yok.

ben telefonu ilk alırken telekomdan birde şeffaf kılıf almıştım. zamanla sapsarı oldu ve kılıf arayışına başladım. malesef istediğim gibi birşey bulamadım.

sonra aliexpress sitesi aracılığı ile çinden bir kılıf aldım geldi ve neredeyse 2 aydır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. sizede tavsiye ederim.

Yeni ultra ince pc arka kapak için lg v20 durumda Isı dağılımı fonksiyonu ile orijinal telefonu çanta aksesuarları

http://s.aliexpress.com/mINZr6ny?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Beyler; bende bir V20 kullanıcısıyım malesef bir samsung yada iphone gibi çok fazla kılıf vs. seçeneğimiz yok.

ben telefonu ilk alırken telekomdan birde şeffaf kılıf almıştım. zamanla sapsarı oldu ve kılıf arayışına başladım. malesef istediğim gibi birşey bulamadım.

sonra aliexpress sitesi aracılığı ile çinden bir kılıf aldım geldi ve neredeyse 2 aydır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. sizede tavsiye ederim.

Yeni ultra ince pc arka kapak için lg v20 durumda Isı dağılımı fonksiyonu ile orijinal telefonu çanta aksesuarları

Moda Mat Sert LG G6 Durumda Tam Koruma Için Ince Arka Kapak Için LG G4 G3 G5 G6 Q6 K10 2017 Q8 V10 V20 Telefon Kılıfları Coque

http://s.aliexpress.com/z6zERbUf?fromSns=Copy to Clipboard

Hocam sizin gösterdiğiniz gerçekten güzel bende bu linkteki ürünlerden 2 ayda 1 falan farklı rengini getiriyorum hem ince hem dert plastik işi fazlasıyla görüyor kolay kırılmıyor

Ekonomik arayanlar için ideal

• Ön cam filmini nerden alıyosun hocam?

• quote:

Beyler; bende bir V20 kullanıcısıyım malesef bir samsung yada iphone gibi çok fazla kılıf vs. seçeneğimiz yok.

Güzel kardeşim benim, almadan yazsana bizde isterdik belki :) çokta güzel ve zarif bir kılıfmış güle güle kullanın, bende spigen var, güzel koruyor ama kaba geliyor artık sıkıldım

Bu kılıftan alacak arkadaşlar varsa, parası tarafımdan peşin ödenmek koşulu ile 1 ad banada isteyebilir, burdan bemimle irtibata geçebilir

• quote:

Ön cam filmini nerden alıyosun hocam?

İşte onu hiç almadım daha hocam..telefonu alalı 7 ay falan oluyor aldığım gün turk telekom bir film taktı halen onu kullanıyorum yanları biraz oturmadı ama kırılana kadar kullanmayı düşünüyorum..tavsiyem(kenarların tam oturması için )cam film yerine nano film tercih etmeniz..daha esnel olduğu için bombeli yerlerde kolayca yapışıyor ve boşluk bırakmıyor

• valla patron almadan bilemiyosun ki iyi mi kötü mü. aldım kullandım ve artıları ;

*koku sıfır

*hiç kaymayan kadifemsi yapısı var

*görünüşü ve telefona uygunluğu(oturması) harika

*tuşların ve girişlerin olduğu açık alanlar milimi milimine ayarlanmış

*çok ince ve sağlam

eksi yönü yok.

ayrıca çok kısa sürede geldi. ve kargo ücretsiz. eğer 20 liralık ücret fazla gelmeyecekse mutlaka hemen alın kimseyi beklemeyin.

• bende de telekom un verdiği film var hala ama bazı yerlerde nokta nokta deformeler oldu. idare eder ama iyi bir film varsa almak isterim

• a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Benim hiç yurtdışı alışveriş tecrübem olmadı, süreci vs bilmediğim için zor geliyor, o yüzden alan biri ile getirmek daha kolay geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

Benim hiç yurtdışı alışveriş tecrübem olmadı, süreci vs bilmediğim için zor geliyor, o yüzden alan biri ile getirmek daha kolay geliyor

bence telefonuna bi aliexpress uygulaması kurup inceleyin. gayet kolay. bu zamana kadar 20 parça ürün almışımdır. dolar fiyatının çok yüksek olmasına rağmen bazen öyle indirimli ürünler oluyorki alıyosun ve bazen 10 günde bazen 15 bazen 20 günde elinde oluyor. zaten çok fazla yüksek tutarlı şeyler almıyorum o nedenle aklımda kalmıyor gelirmi gelmezmi diye.

gelmeyen ürünüm yok şükür

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.