Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3.881
Cevap
43
Favori
195.469
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★
Giriş
    2187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

Heh heh; HTC Desire Z'de o 3 şey hiç sorun deildi cunku fabrika çıkışı (üstüne hiç App yüklemeden) el feneri kademeli çalışıyor, kronometrede titreşim saçmalığı zaten hiçbir telefonda yok (bir bu telefonda var), kamerayla cekim yaparken çözünürlük ayarlamak ise cok pratik ve 640p - 8000p arası kolaylıkla ayarlanabiliyor. Bu sorunlar biraz anlayış meselesi. LG'deki tipler el fenerini oda lambası ile karıştırmışlar cu nku açınca aşırı yüksek ışık verio, karanlık odada aç oda aydınlanıo. ikinci ekrana eklemek pek pratik değil cunku orada yer kısıtlı, orası Bluetooth, 3G, Wifi aç kapa butonları ile zaten dolmuş durumda. Fakat orada yer olsa dahi ana ekrana taşımanın yolu yok mu?

Hocam fener konusunda odayı aydınlatıyor demişsiniz doğru fakat bu iyi bişey değil mi..hanım da xz premium var geçen karanlıkta giderken onun feneri bi açtım hiçbirşey göremiyorum v20 hakiki fener gibi aydınlatıyor..ki zaten görevi de bu bence yersiz bir eleştiri olmuş..

Ha kademe olsa çok güzel olurdu o ayrı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1490 Mesaj
    Onca telefon kullandım V20 sürekli kullanmak isteyeceğim bir cihaz tekrar tekrar alır kullanırım. V30'un fiyatı düşene kadar bununla devam :)
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Saltunel

Arkadaşlar lg v20 telefonumun kamerası tuhaflaştı çamur gibi çekiyor ..ayarlara baktım 8 mp gösteriyor.!!! Başka kamera uygulaması indirdim onda da öyle sizce sorun nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    işyerindeki bilgisayarımdan (laptop değil) you tube dan video izlerken yön tuşlarından sağ tuşa bastığımda video 5 sn sonraya öteliyorum bunu video izlerken gereksiz beklemelerden kaçınmak ve mesela dizileri daha kısa sürede izlemek için klavye ile hallediyorum

şimdi sorum şu LG V20 ile you tube izlerken bunu yapabiliyor muyum (klavyem olmadığından yapamadığımı düşünüyorum)
    bu olay yapılabiliyor mu yada telefona klavye usb ile bağlansa (küçük klavyeler gibi) bu istediğim şey yani videoyu ileri geri 5 er saniye öteleme işlemi yapılabilir mi.

(Malum zaman çok önemli 2 saat süren bir videoda gereksiz bölümleri elersek dizi yad ne isliyorsak 1 saate hatta daha aza düşebiliyor.)

evet yapabilirsin. izlediğin videonun sağına yada soluna çift tıklayarak 5-10-15-20-3-60 sn ileri yada geri gidebiliyorsun. eğer denediğinde olmazsa bunu ayarlardan açabilirsin. youtube ayarlarında "Genel" içerisinde "İki kez dokunmayla atlanacak süre" olarak ayarlayabilirsin.
    |
    |
    modoste kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Psn : aturkanoglu
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    bu sorumu sorduktan sonra internetten araştırdığımda you tube videoları androidden izlenirken ekranın sağına çift tıklama anında 10 saniye ileri alındığı ekranın soluna tıklandığında 10 saniye geriye alındığı ile ilgili özellik olduğunu buldum fakat
    10 saniye ayarı değiştirilebiliyor mu 5 saniye olabilir yor mu
    Saltunel

arkadaşlar camerayı neden 8 mp görüyor?
    |
    |
    Saltunel

hallettim düm data cash temizliği yapınca düzeldi...
    |
    |
    Saltunel

arkadaşlar v20 için 10000mh pil kullannan var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: modoste

bu sorumu sorduktan sonra internetten araştırdığımda you tube videoları androidden izlenirken ekranın sağına çift tıklama anında 10 saniye ileri alındığı ekranın soluna tıklandığında 10 saniye geriye alındığı ile ilgili özellik olduğunu buldum fakat

evet Ayarlar/Genel/"İki kez dokunmayla atlanacak süre" buradan alabilirsin

• Yüzbaşı
    423 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

quote:

evet Ayarlar/Genel/"İki kez dokunmayla atlanacak süre" buradan alabilirsin

cep telefonumdan you tube açıkken dediğiniz ayarı yapamadım
    birşeyimi yanlış mı yapıyorum
    siz pc deki ayardan mı bahsettiniz android telefonun you tube uygulamasındaki ayardan mı bahsettiniz.

cep telefonumda you tube uygulamasında video açmadan yada videoyu oynattığımda ayarlar genel diye biryer bulamadı
    yardımcı olurmusuanuz.

• Binbaşı
    1538 Mesaj

telefondan youtube yi aç, sağ üstte senin resmin olacak üzerini tıkla altlara doğru göreceksin ayarlar sekmesini, sonrada genele tıkla
    |
    |
    modoste kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    423 Mesaj
    quote:

telefondan youtube yi aç, sağ üstte senin resmin olacak üzerini tıkla altlara doğru göreceksin ayarlar sekmesini, sonrada genele tıkla

çok teşekkür ederim Sayın a.turkanoglu

quote:

çok teşekkür ederim Sayın a.turkanoglu

birşey daha sormak istiyorum telefonun video oynatıcısından ekrana soldan sağa paröak kaydırınca ileriye gidiliyor süre olmaksızın ileri geri alma özelliği

peki you tube videosunu başka bir video oynatıcısından açabailmek varmıdır.

örneğin MX player da bir you tube videosu açmak gibi
    |
    |

Sorum şu bu ghost screen böyle gelip gidiyor mu yoksa kalıcı olabiliyor mu..

Ayrıca bu telefonu 1 seneden fazladır sorunsuz kullanan allahın kulu yok mu

Arkadaşlar merhaba LG V20 almayı düşünüyorum fakat kronik sorunlardan korkuyorum LG G3 kullanıyordum geçen ay anakart durduk yere yandı ve 3 kes servise göndermeme rağmen kasa çatlama sorunu da yaşadım acaba V20 de böyle can sıkıcı sorunlar var mı ? sizce LG V20 almalımıyım yoksa başka cihazlara yöneleyim mi ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Ghost screen sorunu yaşadım kısa süre..

Sorum şu bu ghost screen böyle gelip gidiyor mu yoksa kalıcı olabiliyor mu..

Ayrıca bu telefonu 1 seneden fazladır sorunsuz kullanan allahın kulu yok mu

Merhaba,
    Ghost screen bende de var.Uzun süre aynı uygulamayı kullanınca oluşuyor ama kalıcı değil, bir süre sonra normale dönüyor. Bugün telefonun tam 1. yılı doldu Ghost dışında başka sorun yaşamadım.
    |
    |
    Beyler; bende bir V20 kullanıcısıyım malesef bir samsung yada iphone gibi çok fazla kılıf vs. seçeneğimiz yok.

ben telefonu ilk alırken telekomdan birde şeffaf kılıf almıştım. zamanla sapsarı oldu ve kılıf arayışına başladım. malesef istediğim gibi birşey bulamadım.

sonra aliexpress sitesi aracılığı ile çinden bir kılıf aldım geldi ve neredeyse 2 aydır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. sizede tavsiye ederim.

Yeni ultra ince pc arka kapak için lg v20 durumda Isı dağılımı fonksiyonu ile orijinal telefonu çanta aksesuarları

http://s.aliexpress.com/mINZr6ny?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

• Yarbay
    2187 Mesaj
    quote:

Beyler; bende bir V20 kullanıcısıyım malesef bir samsung yada iphone gibi çok fazla kılıf vs. seçeneğimiz yok.

ben telefonu ilk alırken telekomdan birde şeffaf kılıf almıştım. zamanla sapsarı oldu ve kılıf arayışına başladım. malesef istediğim gibi birşey bulamadım.

sonra aliexpress sitesi aracılığı ile çinden bir kılıf aldım geldi ve neredeyse 2 aydır kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. sizede tavsiye ederim.

Yeni ultra ince pc arka kapak için lg v20 durumda Isı dağılımı fonksiyonu ile orijinal telefonu çanta aksesuarları

http://s.aliexpress.com/mINZr6ny?fromSns=Copy to Clipboard

Moda Mat Sert LG G6 Durumda Tam Koruma Için Ince Arka Kapak Için LG G4 G3 G5 G6 Q6 K10 2017 Q8 V10 V20 Telefon Kılıfları Coque

http://s.aliexpress.com/z6zERbUf?fromSns=Copy to Clipboard

Hocam sizin gösterdiğiniz gerçekten güzel bende bu linkteki ürünlerden 2 ayda 1 falan farklı rengini getiriyorum hem ince hem dert plastik işi fazlasıyla görüyor kolay kırılmıyor

Ekonomik arayanlar için ideal

• Binbaşı
    1538 Mesaj

Ön cam filmini nerden alıyosun hocam?

|
    |
    ESvED1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
bankalar.org
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.