Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.009
Cevap
52
Favori
184.350
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V10 ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      64 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzman Mobil
      5177 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: seeyeah

Güzel haber çok sürmez heralde bize gelmesi.

saçlarım kadar başım olsa hak yoluna olsun feda...
      A2(K850i) deposu
      http://www.4shared.com/account/dir/7406271/5c827bf8/sharing.html
    • Çavuş
      64 Mesaj

Haziran sonu , temmuz başı deniyor; kaynak : LgDestek.net

|
      |
      tolyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      115 Mesaj
      BASİNİ bekletsinler onlar coktan sattik cihazi :)

|
      |

• Yüzbaşı
      655 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: ficarof

quote:

Orijinalden alıntı: emrah86

Beyler arka kapa soyulması nedeniyle cihazı servise yolladım bi ufaktanda bu hayalet ekran sıkıntısı vardı ama bariz değil neyse cihaz geldi arka kapakla ilgili hiçbir aksiyon alınmamış cihazı fabrika ayarlarına getirip yollamışlar ulan dedim neyse bi arka kapak ne kadar agalar cihazı açtım bu hayalet ekran denen illet resmen hönk hönk ben buradayım diyor resmen yapışmış mail atıyorum lcd ekran sorunu bişey yapamayız deniyor bütün yolları denedim ama sonuç 0 siz siz olun lg ye sakın bulaşmayın yeni cihaz alan arkadaşlar umarım böyle sorunlarla karşılaşmaz ama LG YE BULAŞMAYIN ABİLER KARDEŞLER BÜYÜK HATA EDERSİNİZ

hocam merhaba bende aynı sorundan götürdüm ghost screen sorunundan ilk banada size verdikleri gibi bir cevap verdiler bu bir sorun değil vs diyip geçiştirdiler sonra tekrar gitti ekranı değiştirdiler. Mecdiyeköydeki Vintek servisine gidin

Ekranın köşeden darbe aldı üst panel kırıldı.. Köşeden çatlat olmuştu.. Ghost screen da 1 aydır oluşmaya başladı. . Ekran kırık diye yapmazlar diye bi ihtimal dün götürdüm servise, teslim ederken ekrana bakmadılar bile

Bugün siteden drumuna baktım.. Ekran bekliyor yazıyor.. Teknisyen ekran değişimine almış derin bi ohh çektim..

HP ProBook 430 G1 H6P49EA, Core i5-4200U, 4GB, 500GB, 13.3"

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

quote:

Beyler arka kapa soyulması nedeniyle cihazı servise yolladım bi ufaktanda bu hayalet ekran sıkıntısı vardı ama bariz değil neyse cihaz geldi arka kapakla ilgili hiçbir aksiyon alınmamış cihazı fabrika ayarlarına getirip yollamışlar ulan dedim neyse bi arka kapak ne kadar agalar cihazı açtım bu hayalet ekran denen illet resmen hönk hönk ben buradayım diyor resmen yapışmış mail atıyorum lcd ekran sorunu bişey yapamayız deniyor bütün yolları denedim ama sonuç 0 siz siz olun lg ye sakın bulaşmayın yeni cihaz alan arkadaşlar umarım böyle sorunlarla karşılaşmaz ama LG YE BULAŞMAYIN ABİLER KARDEŞLER BÜYÜK HATA EDERSİNİZ

hocam merhaba bende aynı sorundan götürdüm ghost screen sorunundan ilk banada size verdikleri gibi bir cevap verdiler bu bir sorun değil vs diyip geçiştirdiler sonra tekrar gitti ekranı değiştirdiler. Mecdiyeköydeki Vintek servisine gidin

Ekranın köşeden darbe aldı üst panel kırıldı.. Köşeden çatlat olmuştu.. Ghost screen da 1 aydır oluşmaya başladı. . Ekran kırık diye yapmazlar diye bi ihtimal dün götürdüm servise, teslim ederken ekrana bakmadılar bile

Bugün siteden drumuna baktım.. Ekran bekliyor yazıyor.. Teknisyen ekran değişimine almış derin bi ohh çektim..

aynısı bir kadına olmuştu ekranı hafif çatlaktı ama anakartı bozuktu 400 tl vereceksin ekranı takacaksın ondan sonra anakart değiştirecez demişlerdi göndermişlerdi

• Binbaşı
      1358 Mesaj
      5. V10 cihazımı da aldım, bu sefer ikinci el. V20 kullandım beğenmedim, mi max kullandım beğenmedim. Dönüp dolaşıp V10 aldım yine. Bu cihazdan batarya verimliliği hariç çok memnunum...

V10 aksesuarlarınıza talibim kılıf pek kullanmam ama hoşuma giderse kılıfta alabilirim şarj aleti, batarya vs. elinde olanlar pm yollasın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simon Kjaer -- 26 Mayıs 2017; 12:55:40 >

• Teğmen
      130 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Simon Kjaer

5. V10 cihazımı da aldım, bu sefer ikinci el. V20 kullandım beğenmedim, mi max kullandım beğenmedim. Dönüp dolaşıp V10 aldım yine. Bu cihazdan batarya verimliliği hariç çok memnunum...

V10 aksesuarlarınıza talibim kılıf pek kullanmam ama hoşuma giderse kılıfta alabilirim şarj aleti, batarya vs. elinde olanlar pm yollasın lütfen.

Ayni seyleri yapmışız üstat seninle ve evet ghost screen'e rağmen kesinlikle müthiş bir cihaz

|
      |

• Çavuş
      45 Mesaj

5. v10 mu ? Benden daha inatçı arkadaşlar varmış helal olsun :D ben 3. de sıkıldım artık mahkemeye vermiştim :D Şimdi a8 2016 ile gayet mutluyum tavsiye ederim :D
      |
      |
      Simon Kjaer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onlar Aslını Yaşatır Aptal Olma ;)
    • Yüzbaşı
      655 Mesaj
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

quote:

aynısı bir kadına olmuştu ekranı hafif çatlaktı ama anakartı bozuktu 400 tl vereceksin ekranı takacaksın ondan sonra anakart değiştirecez demişlerdi göndermişlerdi

ben şanslıyım demekki
      ertesi gün siteden kontrol ettim durumunu,ekran değişime girmiş ekran bekleniyor yazıyor..
      |
      |

HP ProBook 430 G1 H6P49EA, Core i5-4200U, 4GB, 500GB, 13.3"

• Binbaşı
      1358 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: TheSimy

5. v10 mu ? Benden daha inatçı arkadaşlar varmış helal olsun :D ben 3. de sıkıldım artık mahkemeye vermiştim :D Şimdi a8 2016 ile gayet mutluyum tavsiye ederim :D

Benimkilerin bir tanesi değişim sadece sıkıldım başka cihaz aldım, yapamadım tekrar v10'a döndüm. Benim için tek dezavantajı bataryası. Onun haricinde herkesin kronik dediği sorunlarla hiç karşılaşmadım.

|
      |

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      Takmazsan eğer sıkıntı yok illaki ghost screen denilen şey oluyor ben de 10 ay sonra oluşmaya başladı ben sadece bataryasına takılıyorum güncellemeyi bekliyorum zaten batarya içinde umarım düzelirde uzun süre kullanırım.

|
      |

Fenerbahce
      LG G3 16GB
      Toyota Auris 1.6 Premium
    • Çavuş
      48 Mesaj
      Telefonu genel olarak seviyorum. tasarımını, ekranını, sağlamlığını vs ama batarya ve ghost screen malum bezdirici sorunlar. Neyseki ghost screen den mavi ekran filtresiyle kurtuldum hiç yaşamıyorum ama batarya sıkıntısı; eve haciz getiren evlat gibi. Sövüyosun, sayiyosun ama devam ediyosun bu haliyle idare etmeye. Şu güncelleme gelse de görsek farkını az biraz da olsa... Bu arada telefonum beyaz ve kap kullanmayı sevmiyorum. O arka kapaktaki basketbol topu yüzeyi gibi kaplama sarardı, kirlendi, soyuldu kenardan biraz. Bende komple söktüm böyle daha güzel oldu, saf beyaz. Hafiften kayganlık hissi veriyo ama olsun idare etcez artık :)

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: tonikcin

Telefonu genel olarak seviyorum. tasarımını, ekranını, sağlamlığını vs ama batarya ve ghost screen malum bezdirici sorunlar. Neyseki ghost screen den mavi ekran filtresiyle kurtuldum hiç yaşamıyorum ama batarya sıkıntısı; eve haciz getiren evlat gibi. Sövüyosun, sayiyosun ama devam ediyosun bu haliyle idare etmeye. Şu güncelleme gelse de görsek farkını az biraz da olsa... Bu arada telefonum beyaz ve kap kullanmayı sevmiyorum. O arka kapaktaki basketbol topu yüzeyi gibi kaplama sarardı, kirlendi, soyuldu kenardan biraz. Bende komple söktüm böyle daha güzel oldu, saf beyaz. Hafiften kayganlık hissi veriyo ama olsun idare etcez artık :)

Ahahha:) benim de arka yüzey söüklmeye başladı iyi oluyorsa komple sökeyim incelir hem :)

|
      |

Fenerbahce
      LG G3 16GB
      Toyota Auris 1.6 Premium
    • Teğmen
      237 Mesaj
      Merhabalar,
      Ablam V10 kullanıyor ve hayalet ekran sorunu başlamıştı. Garantiye yollamadık ama bir kaç gün önce bootloop sorunu çıktı. Telefon açılır gibi olup resetliyordu kendisini. Telefonu garantiye yolladık ama ablam bootlopp sorunu olduğunu ve servis formuna yazılması gerektiğini söylediği halde telefon açılmıyor diye yazmışlar. Onun dışında öndeki logonun düştüğünü ve hayalet ekran sorunu olduğunu açık bir şekilde yazmışlar.
      Bazı okuduğum yerlerde değişim veya para iadesi kesin olarak sonuçlanır diyorlar. Bazı yerlerde ise LG servislerinin cihaz tamir olsun diye bootloop sorununu açık bir şekilde yazmıyor diye okudum.
      Böyle bir durum başına gelen vardır illaki. Nasıl bir sonuç alındı acaba?
      |
      |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Binbaşı
      1781 Mesaj
      Merhaba
      şuan ki telefonun sürümü en son sürümde rehberi vede mesajları yedekleyip format atıcam ama nedense lg backup bir türlü mesajları görmüyor

vede yedeklemesini yapamıyorum bu yüzden de format atamıyorum bu sorunla karşılaşan yada önerisi olan var mı acaba ?

• Uzman Mobil
      5177 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

Merhaba
      şuan ki telefonun sürümü en son sürümde rehberi vede mesajları yedekleyip format atıcam ama nedense lg backup bir türlü mesajları görmüyor

vede yedeklemesini yapamıyorum bu yüzden de format atamıyorum bu sorunla karşılaşan yada önerisi olan var mı acaba ?

LG Bridge de öyle bir seçenek olabilir bir de ona bak istersen.

A2(K850i) deposu
    • Binbaşı
      1781 Mesaj

cevap için teşekkürler ancak ondada denedim onda da sonuç aynı olmuştu bu sefer mecburen başka yol aramaya başladım

mesajları silemiyorum nişanlımla şimdiye kadar tüm konuşmalarımız var yoksa format atmıştım şimdiye kadar
      |
      |

• Uzman Mobil
      5177 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

cevap için teşekkürler ancak ondada denedim onda da sonuç aynı olmuştu bu sefer mecburen başka yol aramaya başladım

mesajları silemiyorum nişanlımla şimdiye kadar tüm konuşmalarımız var yoksa format atmıştım şimdiye kadar

3. Şahısların uygulamaları belki işini görür mesela MyPhoneExplorer vardı yanlış hatırlamıyorsam nette arat bulursun.

A2(K850i) deposu
    • Binbaşı
      1781 Mesaj

teşekkür deniycem
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
paykasa
SEO
SEO
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.