Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engosen2580

Benim anlamadıgım 5.7 inç e ıkıncı ekran dahilimi haricimi

Harici..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • engosen2580 E kullanıcısına yanıt
    Toplam boyuta dahil yani ekran toplamda 5.7 inçlik ekran oda 2 ci ekran 2.1 olarak ayrılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setbys -- 7 Kasım 2015; 10:29:59 >
  • Telefon Türkiye'de satışa sunuldu mu?
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Hayır hala bekliyoruz bu hafta kesin çıkması lazım dı neyi bekliyorlar bilmiyorum

• oturkmen kullanıcısına yanıt
    Henüz değil ama Kasım ayı içerisinde satışa sunulacakmış. Ben bu haftadan çok ümitliyim.
  • şu ara acil telefon ihtiyacım var. 4 senelik lumia 920 artık öldü ölecek.

2200 TL bütçe var. Bu tel alınır mı sizce?
  • saitemre S kullanıcısına yanıt
    Açıkçası 2200tl olursa bence kaçmaz, telefon tanıtıldığı günden beri inceliyorum. Bazı sıkıntılardan bahsedilmiş ama genel itibariyle çok güzel telefon.
    youtube da oldukça fazla inceleme videosu var. Ülkemizde çıkacağı fiyatı iple çekiyorum. HTC One A9 gibi bir hata yapmazlar diye düşünüyorum (Orta sınıf telefon 2500 TL).
  • saitemre S kullanıcısına yanıt
    Bence alınır acikcasi ben alacağım maksimum 2500 den girmesini düşünüyorum sizin dediginiz fiyat bandindan girerse yok satar

• SoulDreath kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sıkıntılar ?

• setbys kullanıcısına yanıt
    - Pilin diğer modellere göre daha çabuk bitmesi (Ki 1 günü çıkarsın gerisine zaten gerek yok)
    - Parmak izi okuyucusu ile ilgili hassaslık sıkıntısı. (Bu da kılıf vb. kullananlarda genelde görülmüş. Hatta bence parmak izini kılıfsız tanıtıp, kılıf ile görmeyince problem oluyor olabilir. kılıflayken tekrar parmak tanıtılsa bence problem olmayacaktır.)
    - 2. ekranın üstte olmasını sorun saymışlar(bence alışınca bu da problem olmayacaktır.) 2. ekran bence oldukça başarılı bir girişim olmuş.

Dediğim gibi bunlara çok takılmam ben yeterki kronik sorun olmasın yoksa direk alacağım. 2500'den falan girerse bir tek beklenir mi ya da ne kadar beklenir onu düşünüyorum.
  • Z5 ile arasında kalmıştım ancak Z5'in kış aylarında elimi ısıtmasından memnun kalacak olsam da yaz aylarında İzmir'de çekilmeyecektir :)
    Ayrıca Sony'de yinelenen tasarım da beni bu yenilikçi cihaza kaydırdı. Bir an önce çıksa da alsak :)
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Z5 ile yapılan karşılaştırmalarda bu cihazı biraz daha hızlı buldum hatta ben. Isınma sorunu kesinlikle yokmuş, cidden izmir de ısınma dert oluyor :)
  • Epydir bu teli beklıyorum bugun dogubanka gittim adamlar duymamış bile ne zaman geliıcegi belli deil grey ithalat yapan bir girmayı aradaım oda belli deil dedi ki ben alırsam grey alırım fm radyo için iyice kıl oldum ve yarn buyuk ihtimal lg g4 alcam 1550 tlye grey

Bunlar sorun mu bea

• engosen2580 E kullanıcısına yanıt
    Biraz daha bekle bence yurt dışı istiyorsan abd de birini bul getir hemde promosyonlu .d

• setbys kullanıcısına yanıt
    Aynen. Tez zamanda gelsin ülkemize artık.

G4 almak yerine en azından V10 un ilk çıkışını beklemekte fayda görüyorum. Bi cihazı elimize alıp, görmek güzel olur karar vermeden.
    Tabiki ilk izlenim çok önemli misal lg g4 bana ilk başta çok kaba ve kalın geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Tabiki ilk izlenim çok önemli misal lg g4 bana ilk başta çok kaba ve kalın geldi

Git bi daha bak :)))))

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Eşimde vardı lg g4 bende gittim tam alıyordum bir baktım lg v10 dedim beklemeye değer

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Eşimde vardı lg g4 bende gittim tam alıyordum bir baktım lg v10 dedim beklemeye değer

Valla beklemeye değer fakat beklemek zor :)
    Bugün yeni bir inceleme izledim, cihaz android authority'de editorün seçimi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.