Şimdi Ara

LG UH850v Kullanıcı Klübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
46
Favori
82.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sekilde tv nin kendi hafizasina uygulama yukleme sansimizda olabilir.
    Yani islemi birkez pc ile yapip tv ye uygulamayi kalici olarak yukleme yapabiliriz gibime geliyor.Fakat her kullanimda pc ye ihtiyac duyulacak ise ozaman gereksiz olur.
    Bu arada hala guncellemeden ses yok :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazumatr kullanıcısına yanıt
    Evet pcden televizyona kalici olarak uygulama yuklenirse iyi olur yoksa dediginiz gibi pc yi açta sonra tvden pcye baglan ordan uygulamayi çalıştır zor iş kimsenin isine gelmez umarim usbden uygulama yuklemeyi kaldirmazlar vazgecerler bende de hala guncelleme sesi yok acaba bisey fark etmedide guncellemeyi gerimi çektiler

• Biz kacirdik heralde bize guncelleme yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazumatr -- 12 Haziran 2016; 2:40:55 >
  • Tv yi optik kablo ile samsung 5.1 ses sistemine bağladım. Ancak ses gecikmeli çıkıyor. Ne yapmam gerekiyor?

• kamilkaze1 K kullanıcısına yanıt
    Ses ayarlarinda senkronizasyon ayari vardi tipki filmlerdeki gibi alt yazi larinin erken yada gec olmasini ayarlamak gibi.
    Bu ayari denemelisiniz.

• kanal listesini attım flasha usb-tv aktar dedikten sonra kanallar yüklenmeye başlamadan farklı yayın ülkesi hatası verdi cloning_error_08 diye bi hata ve tüm kanallar gitti tekrar manuel arama yapıyım dedim bu sefer sinyal yok diyo kaldım öyle.bi yardım
  • hozk3r H kullanıcısına yanıt
    Hocam televizyonun dil ve konum secimini yaptiniz mi konum ayarinin türkiye dil secimini de türkçe ayarli oldugundam emin olun farkli ulke seçiliyse kanal listesi yüklenmez.

• Evet hocam ilk hareketim o oldu . Fakat türkçe ve türkiye

• hozk3r H kullanıcısına yanıt
    Belki yedek aldığınızda farkli bir bölge ayarliydi fark edemediniz.
    Kanal aramada tkgs özelliğini kullanabilirsiniz tkgs ile kanallari guncellediktensonra tkgs ayarlarinda tkgs otomatik ayarini kapali duruma getirin ki manuel arama ve kanal duzenleme kanal taşıma aktif olsun.

• Arkadaşlar kumanda da 0 tuşunun yanında spor moduna geçiş için kısayol vardı ona basınca ekran görüntüsü yakalama ve spor modu vardı şuan ona basınca sadece ekran yakalama görünüyor spor modu kaybolmuş neden acaba?
  • Selamlar

3 gün önce tvnin kurulumu yapıldı. Test videolarını sonradan gördüm. Banding testinde sadece bulutlar kısmında hafif dalgalanma var. Normal maç yayınında farketmek çok zor. İade edeyim mi? yoksa sizin tvlerde de az da olsa banding test videosunda hafif dalgalanma oluyor mu?

Bence farketmez ama diğer tvlerde hiç olmuyorsa çok az olanı iade etmek gerekir.
  • stardustzero S kullanıcısına yanıt
    Olmayani yok. Az olani var cok olani var hatta cok cok olani var. Rahatsız etmiyorsa uğraşma kalsin. Gelen daha kötü olabilir.

• Rubella_Rubella R kullanıcısına yanıt
    Mute tuşuna 3 kere arka arkaya bas ve av ayarlarini sifirla. Yeniden dene. Spor modunda sen değişiklik yapma. Olduğu gibi seyret.

• mustimiss kullanıcısına yanıt
    sağol dostum eve geçince deneyim umarım düzelir çok işime yarıyordu :)
  • Öncelikle herkese hayırlı olsun. Abim evlenme aşamasında ve teknoloji ile arası pek iyi değil. Televizyon alma işini bana bıraktı kısmetse 40 güne düğünü var. Bu televizyon da karar kıldım. Siz nerelerden aldınız tv'yi öncelikle bunu sormak istiyorum ve ben şu linkte;http://www.hepsiburada.com/lg-49uh850v-49-124-ekran-4k-super-uhd-uydu-alicili-smart-webos-3-0-led-tv-yeni-2016-pm-evtvlg49uh850v uygun fiyata buldum. Önerir misiniz? Teşekkürler.

• göge kullanıcısına yanıt
    arkadaşım bende o sitede 49uh770 v modelini aldım 2 güne tv elime ulaştı güvenilir satıcı ayrıca tv numarasınada ulaşıp arayabiliyorsun benim alışverşimde hiç sorun çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

Sd digitürk kutusu var. Bu televizyonda Scart çıkışı var mı?

55UH850V modelini aldım. Scart girişi olmadığı gibi çevirici kabloda çıkmadı. Şimdilik Digitürk kutusu yerine D Smart HD kutusunu taktım
  • arkadaslar benim tv de can sikacak kadar isik sizmasi var. Bunun icin tv yi iade mi etmeliyim yoksa normal mıdır. ? bi iki ornek resim ekliyorum. ozellikle alt tarafa dikkat ederseniz
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü

• serhatakus S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değiştirin. Buna değişim olmayacaksa LG kapatsın dükkanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatakus

arkadaslar benim tv de can sikacak kadar isik sizmasi var. Bunun icin tv yi iade mi etmeliyim yoksa normal mıdır. ? bi iki ornek resim ekliyorum. ozellikle alt tarafa dikkat ederseniz
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü

hocam değişim iste bu tv sorunlu.
    Birde bu testi tam ekran yapıp dene onun fotosunu at

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.