Şimdi Ara

LG UH850v Kullanıcı Klübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.138
Cevap
46
Favori
82.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    webos3 için kodi benzeri MKVOD isimli bi uygulama varmış
    duyan bilen kullanan var mıdır
    veya kodi benzeri başka bi uygulama varmı
  • focus1 kullanıcısına yanıt
    İsik sizmasi mutlak olacaktir cunku edge led tv.Yani arkadan degil kenardan aydinlatma ledi kullaniyor kesinlikle olmayan bi paneli bu modelde olmaz diye dusunuyirum.
    Gunduz rahatsiz etmiyorsa gece pek problem olmaz ben gece de kullaniyorum siyah sahnelerde cokta goze batmiyor fakat dedigim gibi kenar aydinlatmada sisma oluyor yandan bakinca mesela gece ozellikle cok belli oluyir.Ben de karanlik odada cok tv izlemem tek oyun oynuyiruk ondada zaten performans gayet tatmin edici.
    Neden guncelleme gelmedi acaba bu sefer size.
    Ensonki guncelleme den sonra tv yi acinva kendi guncellemeyi tarayip acar acmaz guncelleme oldugu bilgisi geldi.

Suan kanal listesine bastigim anda liste ekrana geliyor gozume carpan bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet o guncelleme den sonra bu geldi.Tv yi acar acmaz guncelleme bildirimi gelmesi iyi olmus.Bi farklilik gorebildinizmi ?
    Ben sadece kanal listesi tusuna bastigim anda liste cikiyor onu gordum.Cokta kurcalamadim daha.

• hakanbeyci H kullanıcısına yanıt
    Mkvod super hocam ben kullaniyorum kurulumuda gayet basit kendi sitesinde kurulumla ilgili hersey var flash disk uzerinden çalışıyor. Kodiye veya benzeri uygulamalara ihtiyac duymazsınız.

Mkvod linki webos3 için olanı indirip kurabilirsiniz sıkıntı yaşarsanız yazin yardimci olurum ilk sayfada resimler eklemiştim.

• teşekkürler
    tv gelince muhtemel rahatsız ederim sizi
  • Kazumatr kullanıcısına yanıt
    Normalde Bana göre cihaz ses ve goruntu olarak mükemmel ama ayarlar yapilmazsa cok aşırı ışık sizmasi var benimde içime kurt düştü bi kere kurcalamak lazim ya bende servisi çağırdım bakin dedim bakakim bu tvdeki ariza nedir isik sizmasi var diye resim video falan cekip gittiler bakalim servis buna ne rapor verecek merak ediyorum.

Guncelleme gecen seferde bana gec gelmişti ne gibi degisiklikler içeriyor onuda bilmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focus1 -- 16 Haziran 2016; 19:23:07 >
  • Arkadaşlar an itibari ile servis beni aradi değişim ve iade onayı geldiğini söyledi şimdi ne yapmam lazim ayni cihazimi alayim yoksa baskasina mi yoneleyim sizler ne dersiniz.

55 inc olanini al. Ve tüm testleri eksiksiz yap.

• Aslinda her geçen gün ben 55 inc almadigima cok pişmanım. Nasil halledebiliriz bunu beyler bi fikri olan varmı. Ben lg yi arayip büyüğünü düşünüyorum desem ne derler. Yada nasıl yapariz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustimiss -- 16 Haziran 2016; 20:23:44 >
  • mustimiss kullanıcısına yanıt
    Bende öyle dusunuyorumda ayni sorunlar 55 inç olaninda da olmaz mi çünkü yabanci sitelere yabanci forumları okudugum kadariyla 49 55 60 65 inc olaninin hepsinde ayni sorunlar var diye yaziyorlar. Gerçi bunlar bir sorunmu degilmi tam net biseyde bilemiyoruz edge led özelikli tvlerde bu isik siszmasi hep varmış yinede busefer acele etmicem ne alirsam alayim tüm testleri yapip oyle alacam.

• Arkadaşlar bu tvnin 55inc olanından almayi planlıyorum. Şu an kullandığım tv 42lb730v. Banding sorunu ve ışık sızmasi var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatakus

arkadaslar benim tv de can sikacak kadar isik sizmasi var. Bunun icin tv yi iade mi etmeliyim yoksa normal mıdır. ? bi iki ornek resim ekliyorum. ozellikle alt tarafa dikkat ederseniz
    Bu mesaja eklenen görseller:

LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü LG UH850v Kullanıcı Klübü

hemen değişim iste bu nedirya onca para vermişsiniz yazık günah ah lg ah benim 5 yıllık laptopumun led basit ekranınında bile bu denle ışık sızması yok acil değişim hiç durmayın

• jenas J kullanıcısına yanıt
    Bende 55 inch var. Işık sızması yok. Maçları seyrederken dikey banding biraz var.
  • mustimiss kullanıcısına yanıt
    Ben 55 inc kullaniyorum paylasilan bu resimlerdeki gibi bi sizma soz konusu degil.Mesela kanal gecisinde kanal isminin gorundugu kisimda oda karanlikken baktigimda biraz parlak gorunuyor alttan aydinlatma oluyorya(zaten alttan aydinlatmali bi panel) fakat diger kisim simsiyah.
    Uzerine fark vererek belki ust modele gecis yapabilirsiniz sonucta model ayni boyutu farkli illaki bi yolu vardir.İade yapiyolarsa onu kabul edebilirsin.

Ben 55 inc kullaniyorum paylasilan bu resimlerdeki gibi bi sizma soz konusu degil.Mesela kanal gecisinde kanal isminin gorundugu kisimda oda karanlikken baktigimda biraz parlak gorunuyor alttan aydinlatma oluyorya(zaten alttan aydinlatmali bi panel) fakat diger kisim simsiyah.
    Uzerine fark vererek belki ust modele gecis yapabilirsiniz sonucta model ayni boyutu farkli illaki bi yolu vardir.İade yapiyolarsa onu kabul edebilirsin.

Mobilden tek tek alinti yapamiyorum o yuzden boyle iki mesaji ustuste atiyorum arkadaslar.

• Savage99 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bilgiler için.

• Arkadaşlar bu tv hemen tüm özellikleri ile F/P olarak mükemmel diyebilirim. Evdekiler ve gelen misafirler bu bahsettiğimiz hiç bir sorun gibi görünen durumları fark etmiyorlar. Webos3, 3D, mükemmel ses sistemi, panel dizaynı oldukça başarılı tek pişmanlığım 55 almamış olmam, çok detaylara inmeden genel özellikleri ile major sorun yoksa hiç uğraşmasak daha iyi sanki. Bunlar benim görüşüm, yeni yazılımlarla ufak tefek sıkıntılar da gidecektir diğer düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tvyi yarin götürüp geri iade edecegim bakalim nasil bisey alacağım

Dostum benim tv de iade edecek birsey yok ki. Uzuleyimmi sevineyimmi. Ne banding var ne isik sızması. Ancak müşteri hizmetlerini arayip büyüğünü istiyorum deyip deneyecegiz.

Dostum senin bir avantajin var onu kullan. Al eline bir usb bu tv de seyrettigin videolari git bir magazaya muadilleri ile karsilastir. Bu tv yi yeterince bildiğin icin kiyaslama yapman cok daha kolay olacaktır. Ama hangi modele karar verirsen ver ama gel dediğimi dinle en az 55 inc al. Verdigin 1000 tl ye değer.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.