Şimdi Ara

LG UH850v Kullanıcı Klübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
46
Favori
82.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline saglik dostum bu cihazda daha baya bir özellik varmış bugün kurtlar vadisini izledim tvde gece karanlık sahnelerdeki siyah ve renk kontrastı mükemmeldi demek ki kaliteli yayin olursa bu tv işlevini hakkiyla yerine getirecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focus1 -- 10 Haziran 2016; 1:55:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Dün gg'dan 80 tl mobil uygulama indirimiyle 3558 TL ye sipariş verdim. Umarım sorunsuz güzel bir alışveriş olur bizim için konuyu takipte kalıcam bundan sonra.
  • Güncellemeden sonra sizde de hotbird deki 4k kanallar gitti mi? Mesela funbox 4k

• serkannalca S kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de güncelleme yaptim. Funbox 4k ve hotbird 4k ikisinide seyrediyorum. Bizim trt4k ile 3 tane uhd kanal var. Sen yeniden tarama yaptir.

• Yeniden tarama yaptırdım geldi ama trt4k ve diğer hotbird ve turksat kanalları duruyor, Sadece funbox 4k ve horbird 4k1 gitmisti.

• Bu arada madem bu formdan faydalanıyoruz buda benden olsun. Android google play AnyMote Universal Remote +WiFi diye bir program var. Bu programdan televizyonun servis ayarları bölümüne çok kolay erisebiliyorsunuz. Hiç kumanda lensini çıkar ses kablosu ile bilgisayara bağla ses çal falan uğraşmıyorsunuz. Bazı testler de buradaki panelden yapılıyor. Mesela piksel testi.

Uygulama:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.remotefairy4

Not: tabi bu ayarları bilinçsiz kurcalamayın televizyon garanti dışı kalabilir.

Tvnin pin kodu ise: 0413

• Abi ilk mesajda verdiğiniz kanal listesinde trt 4k var mı acaba ?
    Birde benim tv de kanal ayarlarında manuel ve transponder ayarlama kapalı bunu nasıl açacağız ? Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MBilgehan01 -- 10 Haziran 2016; 14:40:28 >
  • MBilgehan01 M kullanıcısına yanıt
    Tkgs özelliğini kapatmaniz lazin otomatik arama ayarlarina gir orda tkgs otomatik guncelleme ayarini kapali duruma getir.
    Yada yeniden uydu taramaniz lazim diger operatörler seçeneğini secmeniz lazim tum kanallar silinecek yeniden kanal taratmaniz lazim yada hazir kanal listesi atacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focus1 -- 10 Haziran 2016; 16:40:17 >
  • serkannalca S kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin cok saolun.Servis menusu ne nasil ulasilabiliyor peki.Biraz kurcaladim otel menusu ayarlari cikti.
    Genel menuyu goremedim.
    Hani en azindan guncelleyince belki biraz olsun ne degismis gorebiliriz :D

• Lg uh850v led yerel karartmayi en yuksek seviye yapıncaki ışık sızması testi video

https://youtu.be/FBHB-VWwpaE

• quote:

Orijinalden alıntı: MBilgehan01

Abi ilk mesajda verdiğiniz kanal listesinde trt 4k var mı acaba ?
    Birde benim tv de kanal ayarlarında manuel ve transponder ayarlama kapalı bunu nasıl açacağız ? Teşekkürler..

Var 11. Kanal TRT 4 k

1.Trt1 HD
    2.FOX HD
    3.KanalD HD
    4.Star TV HD
    5. Atv HD
    6.Show TV HD
    7.Kanal7 HD
    8. Tv8 HD
    9.TRT spor HD
    10 . NTV Spor HD
    11 . TRT 4K
    12 . TV 2 HD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 10 Haziran 2016; 19:46:49 >
  • Teşekkürler abi senin sayende maçı 4k izleyeceğiz.

• Kanal listesi düzenleme modunda istediğim kanalın adını aratma şansım var mı ? Öyle bi arama seçeneği göremiyorum

• Kanal düzenlemesi sirasinds ismini değilde kanal numarasini tuşlayıp istediginiz kanali bulabilirsiniz gerci kanal ismini yazip bulmak daha kolay olacakti

• focus1 kullanıcısına yanıt
    Üstadım ilk sizin tarif ettiğiniz şekilde yapmıştım kanal arama işini..trt 4Kvardı...sonra kanal listesi paylaşımı bi denim dedim...sonra bide hotbirdde dahil edebiliyomuşum çift çanak var diye...onuda yaptım 2000 kanal oldu...kanalları düzenlim dedim trt4K kayboldu...listeye döndüm tekrar kanallar silindi dedi...11.sırada trt ultra hd tıklıyom sinyal alınamıyo diyo şimdide

Edıt : sade turksat uydu seçip kanal arama yaptığımda trt4k listeye geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 54Conqueror54 -- 10 Haziran 2016; 20:50:08 >
  • Başka bi forumun konusu belkide ama sizsen fikir al ak istedim direk...çift çanakta 2.uydu olarak hangisini kullanmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: BRuTe35

HDR modunda görüntü çok güzel oluyor. Şuan kanal D de Dev Avcısı Jack var görüntü Hdr modda çok iyi gösteriyor . Ki bu filmler HDR olmadığı halde böyle iyi görüntü veriyor

Hocam o nasıl oluyor.Ben HDR moduna getirdiğimde görüntü kararıp sararıyorHDR yi ne kadar artırsam o kadar kararıp sararıyor.
  • TRT 4 K da görüntü muhteşem

• 54Conqueror54 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam trt 4k yayını sinyal kalitesi cok hassas hele trt hd kanallar için canak anteni cok ince ayarlamak lazım.

Uydu olarak kaliteli kanalların bulunduğu iki uyduyu size tavsiye edebilirim.
    Hotbird ve Astra uydularini kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

quote:

Orijinalden alıntı: BRuTe35

HDR modunda görüntü çok güzel oluyor. Şuan kanal D de Dev Avcısı Jack var görüntü Hdr modda çok iyi gösteriyor . Ki bu filmler HDR olmadığı halde böyle iyi görüntü veriyor

Hocam o nasıl oluyor.Ben HDR moduna getirdiğimde görüntü kararıp sararıyorHDR yi ne kadar artırsam o kadar kararıp sararıyor.

Filmle alakalı olabilir . Dizilerde değilde kaliteli filmlerde çok iyi oluyor dizilerde HDR mod u beğenmeyenbilirsin

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.