Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @brknil06 peki hocam teşekkürler bu fiyat civarında önerdiğininiz daha olumlu bir model varsa onu da alabilirim hocam 65-70 inç

LG 65NANO796 mesela bununla karşılaştırırsak hangisi iyidir görüntü kalitesi anlamında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathülagü -- 22 Mart 2021; 11:56:20 >
  • Merhaba, LG 65NANO796 veya LG 65UN81006 modelini bu akşam alacağım.. Hangisini almalıyım ? Benim için en önemli kriter film izlerken ışık sızması olmaması. Desteklerinizi rica ediyorum. 2 tv arasında önemli fark bulunmaktamıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CoCoiNe

Merhaba, LG 65NANO796 veya LG 65UN81006 modelini bu akşam alacağım.. Hangisini almalıyım ? Benim için en önemli kriter film izlerken ışık sızması olmaması. Desteklerinizi rica ediyorum. 2 tv arasında önemli fark bulunmaktamıdır ?

Merhaba bende ikisi arasında kalmıştım henüz almadım,dün mediamarkta gittim orada Samsung UE65TU8500 'ı da gösterdiler, üçü benzer kalitede ama parlaklık anlamında Samsung önde ve LG webos güncelleme almıyormuş artık galiba öyle söyledi. 500 TL Samsung Para kart ile aynı tutara geliyor LG'lerle, bende kararsızım

• LG 70UN70706 düşündünüz mü hiç nasıldır size göre ?

• 65TU8500 modelini çok araştırdım. LG lere hiç bakmamıştım. Ne kadar çok araştırma yaparsak kafamız o kadar karışıyor. Cumartesi günü 65tu8500 almak için ismini vermek istemediğim teknoloji magazasına gittim.Kaskoda eklettim %50 indirimli yaptıklarını söylediler. Ama kasada sorun cıktı. En sonunda kaskoyu kötülemeye basladılar.Gerek yok böyle satalım dediler. Kabul etmedim.yarım saat uğraştılar indirimli kaskoyu veremediler.Bende kartımı geri aldım cıktım ve samsungdan vazgectim. 65TU8500 serileri riskli. Işık sızması çıkma durumu diğerlerine göre daha çok çıkıyor. Birde samsunglar yerli üretim diye geciyor,parcaları ülkemizde birleştiriliyor. 65Tu85000 edge led pek önerilmiyor. LG ise direk led daha iyi. ips / va çok takılmamak abartmamak gerek.LG Webosun güncelleme alıp almaması cok sorun değil bence. Sonuc olarak bütün elektronik aletleri satmak için bir öncekine güncellemeyi kesmek zorundalar. 2-3 sene kullanır android box alırız. LGnin bu 2 modeli bence Tu8500 serisinden daha iyi

• CoCoiNe C kullanıcısına yanıt

LG 70UN70706 bu model hakkında bilginiz var mı ?

• Murat bey o model hakkında hiç bilgim yok gerçekten. 70inc biraz büyük diye araştırma yapmadım. Hep 65 inclere yöneldim aylardır. Bütçemde 8-9 bin aralığındaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: murathülagü

@brknil06 peki hocam teşekkürler bu fiyat civarında önerdiğininiz daha olumlu bir model varsa onu da alabilirim hocam 65-70 inç

LG 65NANO796 mesela bununla karşılaştırırsak hangisi iyidir görüntü kalitesi anlamında

LG 65NANO796 hocam bu ürün daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoCoiNe

Merhaba, LG 65NANO796 veya LG 65UN81006 modelini bu akşam alacağım.. Hangisini almalıyım ? Benim için en önemli kriter film izlerken ışık sızması olmaması. Desteklerinizi rica ediyorum. 2 tv arasında önemli fark bulunmaktamıdır ?

Hocam
    LG 65NANO796 tavsiye ederim.
  • Merhaba,

Onu inceledim çok büyük geldi o bana fiyat olarak çok yakın ama tv ünitesinin üst konsolunu sökmem gerekiyor onun için , o yüzden 65 baktım hep, teşekkürler öneri için ama yinede.

• Merhaba,

Bugün itibariyle LG 55 NANO 816 aldım.

2 sorum olacak cevap verebilirseniz sevinirim:

1,web os 6.0 çıktı sanırım bunu yükleme şansı oluyoor mu yoksa güncellemesiz kurulum sürümüyle mi devam ediyoruz.

2,web os içerisinde İnternet üzerinden abonelik ücreti olmadan tv hizmeti veren bir program var mıdır ben bulamadım? Tv kanallarını uydu üzerinden değil de internet üzerinden seyretmek için(turksat uydu kanallarının tümü).

• quote:

Orijinalden alıntı: gezincis

Merhaba,

Bugün itibariyle LG 55 NANO 816 aldım.

2 sorum olacak cevap verebilirseniz sevinirim:

1,web os 6.0 çıktı sanırım bunu yükleme şansı oluyoor mu yoksa güncellemesiz kurulum sürümüyle mi devam ediyoruz.

2,web os içerisinde İnternet üzerinden abonelik ücreti olmadan tv hizmeti veren bir program var mıdır ben bulamadım? Tv kanallarını uydu üzerinden değil de internet üzerinden seyretmek için(turksat uydu kanallarının tümü).

Merhaba hocam, hayırlı uğurlu olsun.
    Webos 6.0 destekleme konusunda net bilgi şuan için yok.
    Tv üzerinden izlemezsiniz herhangi web tarayıcı üzerinden açıp izlersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam, hayırlı uğurlu olsun.
    Webos 6.0 destekleme konusunda net bilgi şuan için yok.
    Tv üzerinden izlemezsiniz herhangi web tarayıcı üzerinden açıp izlersiniz.

Alıntıları Göster

Teşekkürler

Vodafone tv ücretsiz hakkım varmış(ev internetinden dolayı) tv olarak orayı kullanırım artık

• quote:

Teşekkürler

Vodafone tv ücretsiz hakkım varmış(ev internetinden dolayı) tv olarak orayı kullanırım artık

Alıntıları Göster
    Hocam rica ederim,
    İyi forumlar.
  • quote:

Teşekkürler

Alıntıları Göster

Hocam selamlar. Netflix kullanıyorsanız. 1-2 karanlık dizi de (peaky blinders-Dark vb) ekran görüntüsü gönderebilir misiniz?

Bende 55Nano816 düşünüyordum. Fakat yaptığım araştırmalarda local dimmingin edge led dolayısıyla yarattığı ışık süzmeleri çok canımı sıktı sizin ilk izlenimiz nasıl acaba? Normal tv izlerken sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama...

Bundan dolayı bir alt model olsa da UN81006ya yönelmeye başladım direct led olduğu için.

• merhabalar sehpa üzerinde sağa ve sola Dönebilen oynar ayaklı 55-65 inç lg tvmodeller hangileri acaba yardımcı olurmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: katakulli_35

merhabalar sehpa üzerinde sağa ve sola Dönebilen oynar ayaklı 55-65 inç lg tvmodeller hangileri acaba yardımcı olurmusunuz?
    Hocam yeni serilerin hiç birinde bu özellik yok bilginiz olsun.
  • @brknil06 Seri halde birkaç sorum var.

Hocam 2021 modeller bu ay sonu kesin geliyor mu? Haziran ayında satışa çıkacak mı? 55NANO916NA serisi yerine QNED Miniled bir NANO90 serisi mi gelecek?

Mevcut durumda LGNANO916NA ile Sony 55XH9096 arasında ciddi bir kıyasa girdim. Her ikisi de şu an 9K altında bulunabiliyor. 8750 gibi.

Yeni serilerin fiyatları hakkında bir duyum var mı acaba? Zira diğer markaların yeni serileri miniLed olsun FALD olsun olduk.a yüksek fiyarlı gelecek gibi duruyor

Anneler gününü kaçırdım bari babalar gününde bizimkilerin yeni TV'sini almış olayım diyorum artık :)

Şimdiden verebileceğiniz cevaplar ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

@brknil06 Seri halde birkaç sorum var.

Hocam 2021 modeller bu ay sonu kesin geliyor mu? Haziran ayında satışa çıkacak mı? 55NANO916NA serisi yerine QNED Miniled bir NANO90 serisi mi gelecek?

Mevcut durumda LGNANO916NA ile Sony 55XH9096 arasında ciddi bir kıyasa girdim. Her ikisi de şu an 9K altında bulunabiliyor. 8750 gibi.

Yeni serilerin fiyatları hakkında bir duyum var mı acaba? Zira diğer markaların yeni serileri miniLed olsun FALD olsun olduk.a yüksek fiyarlı gelecek gibi duruyor

Anneler gününü kaçırdım bari babalar gününde bizimkilerin yeni TV'sini almış olayım diyorum artık :)

Şimdiden verebileceğiniz cevaplar ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba hocam evet 2021 modeller ay sonu %90 stoklara girecek eğer nano916 stok olursa tahminen 8 bin altında bir fiyatta satılır bilginiz olsun.

• Stok durumu, kapalı kutu ürün bulma işi, 2021 yılı modellerindeki yüksek fiyat beklentim ve bugünlerdeki indirim kampanyaları derker derken Sony 55XH9096 sipariş geçtim hocam. Ama daha alınacak 1 TV var. Bakalım belki o da LG'ye kısmet olur. Yeni modelleri de bir görelim bakalım.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.