Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkur ederim hocam cevap icin tek korkum yaza dogru 40-43 inchler biraz pahalilasabiliyor malum herkes yazliga kucuk tv alma derdinde hazirana gelmeden halletmem gerke gibi indirim bulabilirsem bu tvler arasinda bir secim yapacagim.Ustteki tvler arasinda bir secim yapmam gerekirse hangisiniz secerdiniz? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5A067BF0A

Tesekkur ederim hocam cevap icin tek korkum yaza dogru 40-43 inchler biraz pahalilasabiliyor malum herkes yazliga kucuk tv alma derdinde hazirana gelmeden halletmem gerke gibi indirim bulabilirsem bu tvler arasinda bir secim yapacagim.Ustteki tvler arasinda bir secim yapmam gerekirse hangisiniz secerdiniz? :)
    LG 43NANO796
  • Tekrardan tesekkur ederim dikkate alacagim tavsiyenizi :)
  • 48" CX'lerden haber yok mu? Ya da yeni C1 43" falan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5A067BF0A

Tekrardan tesekkur ederim dikkate alacagim tavsiyenizi :)
    Hocam rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

48" CX'lerden haber yok mu? Ya da yeni C1 43" falan?

Hocam Mayıs ayında gelecek şuan ki bilgi o şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam merhaba özelden atın resimlerini ben görüşme yapım sizin için.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam. Internetten aldığım tv yi 14 gün içinde geri iade etmek istedim, firma kabul etmedi. Tüketici heyetine başvurdum, sonucu bekliyorum. Olumsuz olursa sizi rahatsız ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_73

Teşekkürler hocam. Internetten aldığım tv yi 14 gün içinde geri iade etmek istedim, firma kabul etmedi. Tüketici heyetine başvurdum, sonucu bekliyorum. Olumsuz olursa sizi rahatsız ederim.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam,
    İyi forumlar.
  • Merhabalar. Max. 6000 TL olacak şekilde televizyon önerisi yapabilir misiniz? Aklımda LG 55NANO796 var. Sizin de görüşlerinizi almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THNXlench

Merhabalar. Max. 6000 TL olacak şekilde televizyon önerisi yapabilir misiniz? Aklımda LG 55NANO796 var. Sizin de görüşlerinizi almak isterim.
    Hocam o fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi ürün tavsiye ederim, LG 55NANO796
  • Merhaba arkadaşlar ,aşağıdaki modellerden hangisini tavsiye edersiniz, LG 43 inç kullanıcısıyım ve çok memnunum ama küçük kaldığı için yenilemek istiyorum

LG 65UN81006LB

LG 65NANO79

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakamura1010

Merhaba arkadaşlar ,aşağıdaki modellerden hangisini tavsiye edersiniz, LG 43 inç kullanıcısıyım ve çok memnunum ama küçük kaldığı için yenilemek istiyorum

LG 65UN81006LB

LG 65NANO79

Hocam merhaba,
    Görsellik önemli diyorsanız, LG 65UN81006
    Görüntü kalitesi önemli diyorsanız LG 65NANO796
  • 55bx aldım. perşembe kuruluma gelecekler. kurulumda nelere bakmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

55bx aldım. perşembe kuruluma gelecekler. kurulumda nelere bakmalıyım?

Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın evinize gelen servis gerekli testleri yapar herhangi bir sorun sıkıntı çıkarsada raporunu tutar değişim olur
  • Çok teşekkürler hocam  

• merhaba, 32 yada 40 inc civarlarında öneriniz var mı ? kablosuz kulaklık bağlayarak kullanabileceğim bir model arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakamura1010

Çok teşekkürler hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: mob411

merhaba, 32 yada 40 inc civarlarında öneriniz var mı ? kablosuz kulaklık bağlayarak kullanabileceğim bir model arıyorum

LG 32LM6300
    LG 43LM6300
    LG 43UN74006
  • @brknil06 hocam merhaba

LG 70UN70706

LG 70UN71006LA

bu iki televizyon arasında kaldım sizce hangisi tercih edilmeli birisi daha eski olduğu için çekincem var ama siz ne dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: murathülagü

@brknil06 hocam merhaba

LG 70UN70706

LG 70UN71006LA

bu iki televizyon arasında kaldım sizce hangisi tercih edilmeli birisi daha eski olduğu için çekincem var ama siz ne dersiniz ?

Hocam hangi model uygunsa onu alın geçin 2 modelde aynı özellik anlamında
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.