Şimdi Ara

LG TV Plus uygulaması çalışmıyor!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
1
Favori
7.230
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> LG TV Plus uygulaması çalışmıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8 Mesaj
    Bu kumanda uygulamasını evdeki modeme bağlı Wi-Fi ağından çalıştıramıyorum. Ama telefondan Wi-Fi açıp TV ile cihazı bu ağa bağlayınca uygulama TV yı görüyor ve çalışıyor. Yardım lütfen neden evdeki modemden TV yı gormuyor uygulama? İnternete bağlanmada sıkıntı yok TV evdeki modemden Wi-Fi ye bağlanıyor!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturan53 -- 1 Aralık 2016; 10:06:02 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Er
    12 Mesaj
    Yeni tv hocam uh serisi program içinde benim tv yi desteklediği yazıyor zaten ama niyeyse bi türlü çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Uygulama daha önce başka nir wifi modem ğzerinden bağlandıysa yeni modemde sıkıntınyapıyor yapmanız gereken lg tv plus ı kaldırın yeniden yükleyin tv ile aynı ağa bağlıykrn açıp kurun çalışacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.