Şimdi Ara

LG Türkiye'den 7 TL'ye amiral gemisi telefon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
2
Favori
24.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklendiği gibi site çöktü, büyük ihtimal DH çekilişleri gibi telefonlarda LG'nin kendi belirlediği elemanlara giecektir.
  • Ben aldım arakdaşlar boşa beklemeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan yazılımcı arkadaşa hayırlı olsun.
  • Böyle bir organizasyon düzenliyorsun ama siteye girilmiyor :D Tam LG den beklendiği gibi :D
  • Alan arkadaş ekran görüntüsünü atsın :D

• Çekiliş yaparsın verirsin, bu ne rezilliktir. Internetin hali belli bu ülkede, böyle uygulama olur mu?

• Site kilit şuanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süreyi bekledim sonuna kadar nedense 7tl olmadı. Hayla 4bin tl bi iş var.
  • boş işler site zaten 09.58 de kitlendi kime gitti kim bilir.

• Tam 10 da site cöktü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 1saat daha süre eklenmiş.
  • evet internet hizli olsa site cokmezdi

• İnsanlar cihazı normal fiyatından almak isterse de alamayacak :D Rezillikten başka birşey değil. Sisteme adres ve bilgilerimi giriyorum. Kayıt edilemedi diye hata veriyor
  • Xnet X kullanıcısına yanıt
    Normal siteye girdim. Süreyi bekledim sayfayı yeniledim. Fakat hayla 4bin tl yazıyordu. Sonra site kitlendi tekrar tekrar denedim. Bi ara yine açıldı. Fiyatı 7tl olduğunu göremedim.
  • Hesaptan 7TL çekildi :)

LG Türkiye'den 7 TL'ye amiral gemisi telefon
  • Arkadaşlardan bazıları olayı yanlış anlamış, fiyat değişmeyecek çünkü ödeme ekranında fiyat değişecek diye belirtilmiş kampanya ayrıntılarında. Ayrıca iki saatte bir, saat başı olmakla beraber günde toplam 7 adet her saat başında sadece 1 kişiye satış yapılacak. yani saat 10:00'da ilk satış yapılacak alan alacak sonra ki satış 12:00'de gerçekleşecek. Bu böyle 2 saat arayla 7. telefon satılana kadar tekrarlanacak son satış dolayısı ile saat 22:00'da gerçekleşecek. Gel gelelim alabilir miyiz alamaz mıyız kısmına; normal vatandaş bunu alamaz işi bilen birileri bir şekilde parsayı götürür...
  • badmobil kullanıcısına yanıt
    milleti kekliyolar işte
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.