Şimdi Ara

LG Türkiye'den 7 TL'ye amiral gemisi telefon (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
2
Favori
24.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal kart kullanın. İlla alacağım diyorsanız.
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    site normal aldırmaya izin vermiyor ki 7tlye aldırmaya izin olsun
  • LG Türkiye'den 7 TL'ye amiral gemisi telefon

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    adresi geçemiyorsun ki kart bilgileri gelsin.
    Büyük ihtimalle o şekilde oldu çünkü karttan 10:45'te çekilmiş.
    10TL vereyim sat bana
  • indirim saatine 5 dk kala siteye girilmiyor güzel oyun
  • Tam bir fiyasko yalan dolan kimseye telefon verdikleri yok arkadaşlar inanmayın lütfen ne hikmetse 1 kişi alabilmiş oda bu siteye takılan biri inanabiliyormusun :)

• site orji mi lütfen söylesin biri

• kara cuma kara cuma dediler. 2500 lük telefonu 3200 yaptılar.ve aynı ülkede 7 liraya telefon dağıtcaklar öyle mi
  • Lg çalışanları almasa bari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bırakın arkadaşlar. Dolandırılıcık bu. Bütün teknoloji sitelerinde reklam yapılmış; fakat verilen bir ürün yok. Site daha saat gelmeden çöküp, çok uzun süre hiç gelmiyor. Bedava reklam yada kimlik hızsızlığı arası birşey.

• Saat tam 12'de girmeyi başardım ödeme seçeneği diye bir şey bulamadım. Bu nasıl bir saçmalık?
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    siteye girince satın al diye birşey çıkmıyor sadece koskoca saniyesi biten resim görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben bu dünyada kimseye inanmayayı öğrendim.yada öğrettiler.alan adam çok büyük ihtimalle lg çalışanı filan falandır.benim şahsi fikrim bu.siz inanabilirsiz tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

siteye girince satın al diye birşey çıkmıyor sadece koskoca saniyesi biten resim görüyorum
    Aynen öyle hocam tam olarak 12'de girmeyi başardım siteye fakat satın al diye bir seçenek çıkmadı. Muhtemelen reklam amaçlı yapılan bir olay. Zaten site'de çöküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Ben bu dünyada kimseye inanmayayı öğrendim.yada öğrettiler.alan adam çok büyük ihtimalle lg çalışanı filan falandır.benim şahsi fikrim bu.siz inanabilirsiz tabi

Alıntıları Göster
    Katılıyorum zaten muhtemelen reklam amaçlı yapılan bir şey. Satın Al diye seçenek yok sadece saniyesi biten bir afiş var. Şimdi gelir başkası da kazandım der herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.