Şimdi Ara

LG Smart TV Sahipleri, yetersiz bellek hatası alıyorsanız ve ios aygıtınız varsa içeri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, LG 55LA660S sahibiyim, malum sitelerden online film izlerken özellikle yüksek çözünürlükte yetersiz bellek hatası alıyorum, daha doğrusu herkes bu hatadan yada sorundan şikayetçi. Samsung ve Sony'de durum nedir bilmiyorum. alta linkini verdiğim program akıllı telefon sahiplerinin bu sorununu ziyadesiyle çözecektir. Sadece film yada dizi izlerken artık mkvod ve tv beowserı gibi kasıntı ve işlevsel olmayan uygulamalarada ihtiyacınız kalmamış olacak. İphone ve ipad ile denedim. Mükemmel bir şekilde çalışıyor. Tv ve telefonun birbirine kabloyla bağlı olması gerekmiyor, aynı local apda olması yeterli, komut telefondan ağ akışı ve yürütme tamamen tv kontrolunde oluyor. Arada herhangi özel bir kablo kullanılmıyor konu yanlış anlaşılmasın.

ios / LG Cihazlar için :https://itunes.apple.com/tr/app/video-browser-for-lg-smart-tv/id669906805?l=tr&mt=8

programın nasıl çalıştığıyla ilgili detay vermeme gerek yok, herkesin anlayacağı gibi video akışı tv den oynatılabilmesi için komut veriyor, aynı yotube uygulamasındaki gibi.. Ardından video tv de oynamaya başlar başlamaz ve Ios cihazınızla ilişiği kesiliyor, TV videoyu sanki bir diskten açarmışcasına çalışmasına devam ediyor.

Diğer Smart TV markaları için olan altta linkini verdiğim sayfadan programları deneyebilirler. Bende farklı bir marka olmadığı için deneyemedim.

http://www.zappo.tv/products.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 21 Mayıs 2014; 23:38:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• formalist kullanıcısına yanıt
    sayfaya giriyorum ama indirmek için ne yapmam gerekiyor yani indirme linkini bulamıyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araştırmacı608

sayfaya giriyorum ama indirmek için ne yapmam gerekiyor yani indirme linkini bulamıyorum :(

iphone yada ipad den giriyorsunuz değilmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    illa o markadaki bir akıllı telefonla mı girmek gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araştırmacı608

illa o markadaki bir akıllı telefonla mı girmek gerekiyor...

Verdiğim ikinci linkten bakabilirsiniz sizin telefona uyumlu app varmı diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    Telefonda screen mirroring özelliği varsada olur uygulamaya gerek yok S3 kullanıyorum aynı şekilde yapabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

Telefonda screen mirroring özelliği varsada olur uygulamaya gerek yok S3 kullanıyorum aynı şekilde yapabiliyorum.

kablosuz olarak değilmi ? farklı anlaşılmasın benim anlattığım programla tv ve telefonun aynı local ağda olması yeterli, telefon komutu veriyor içeriğin ağ akışı ve yürütme işlemi tamamen tv den yapılıyor. Sizdeki durumda aynımı merak ettim gerçekten. Bi arkadaşım da s3 var işlem aynıysa onada önereceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 21 Mayıs 2014; 23:32:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet kablosuz olarak mirroring ekran paylaşma
  • Samsung s3 ve s4 te screen mirroring ile telefonun goruntusunu direk ekrana yansitiyorsunuz sadece videolari değil o yuzden çok sarj göturuyor. Androidler için google playde VGET programi var arkadaşlar.Ayni zamanda bilgisayariniz widi olayini kaldirmiyorsa chrome içinde vget uygulamasi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şu uygulama ile kusursuzca izliyorum. Yetersiz bellek hatası almıyorum kesinlikle. Bu çözüme "geçici kesin çözüm" gözüyle bakıyorum :)
    https://www.youtube.com/watch?v=2EoV4omEHTg
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.