Şimdi Ara

Yeni TV+ Pro cihazı ile farklı İnternet sağlayıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben superonline internet ve tv+ cihazı kullanıyordum. Taşındığım yerde ise fiber altyapısı olmadığı için bu cihazı artık kullanmamayacağım söylendi. Ama yeni çıkan tv+ Pro cihazı vdsl altyapilarda da kullanilabiliyormus. Bu konuda da şöyle bir problem var taşıdığım yerde sadece adsl altyapısı var ve uygun bir kampanya çıkmıyor bu yüzden.

Sorum şu, ben bu cihazı alıp turksat kablo net veya başka bir İnternet baglatsam kullanabilir miyim?

Yapılabilir olması gerekiyor diye düşünüyorum çünkü bu cihaz turkcell mağazasında tek başına satılıyor, ayrıca bir de tv+ premium paket hediye ediyor 1 yıllık. Yani ben buna internet sağladığım sürece normal bir Android cihaz gibi kullanabiliyor olmalıyım.

Deneyimleyen veya fikri olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni TV+ Pro cihazı ile farklı İnternet sağlayıcı
  • Merhaba,

Cihazı dilediğiniz internet altyapısıyla kullanabilirsiniz. Xiaomi Android TV kutu veya Apple TV gibi düşünün, internetin olduğu heryerde çalışır.

Turkcell Superonline altyapısında olursanız bu cihazı TV+ EV (IPTV) servisiyle de kullanma imkanınız oluyor, oradaki tek fark yayın daha akıcı çünkü kapalı devre bir bant atanıyor cihazınıza ve internetinizi pek etkilemiyor.

Ancak bunun dışında cihazı Android TV olarak kullandığınızda, akıllı TV'nizden Netflix izler gibi normal bir deneyim elde ediyorsunuz.

• Anyone_ A kullanıcısına yanıt

bu sistem sayesinde diğer canlı yayın platformları da veya iptv sağlayıcıları da akıcı olur mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.