Şimdi Ara

LG resmen doğruladı: Mobil bölüm kapanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
5.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nevfel

Darısı Sony'nin başına.

İsabet olur. Yıllardır cevremdekilere diyorum hem LG hem hem Sony hatta buna Samsung da dahil bu markaların telefonları çöp diye .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V30+ la beyaz sayfa açılmış umut veriyordu kore malı telefon kullanıyok diye havamız vardı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkesin ağzı bir kere yanmış. Benim de G3 ile sıkıntılı bir geçmişim vardı. Gerçekten telefonları güzeldi fakat kronik sorunları bezdirmişti herkesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assassinjoy -- 5 Nisan 2021; 10:0:58 >
  • G3 kullandım, kronik soruna gitti, loop sorunu vardı bi daha açılmadı
    G4 annem kullandı, yine kronik bir sorun, anakartı yandı aletin, anakartı değiştik, 5 sene kullandı, en son bıraktı.
    G6 kullanıyorum şu an, alalı 2-3 sene falan oldu, hala kullanıyorum.

Yazık oldu

• G2 ile arkadaki tuş takımı, g3 ile 2k ekran, g4 ile hakiki deri kapak, g5 ile modüler yapı vs vs. Nasıl yenilik yoktu. Tutulmamasının nedeni bu bile olabilir. Fazla yenilik. Kronik sorunları yanında tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 5 Nisan 2021; 10:10:26 >
  • İsabet olmuş..

• Olması gereken olmuş. Toplamda 3 tane başarılı telefon çıkarabildiler. Beceremiyorsan yeniliğe ayak uyduramıyorsan çekil piyasadan

• G3 = Arıza

Teknik servislerindende bir halt olmazdı zaten.

• G3 kullandım ve G6 kullanıyorum. Batmasa kesinlikle yine LG alırdım. Telefon işlemcisi ile işin yok ise oyun oynamıyor telefonun ısınmasına neden olacak işler yapmıyor isen çok kullanışlı ve klas bir telefon. Türkiye'de çoğu kişi telefonu internet ve fotoğraf çekme amaçlı kullandığı için bu alanda kesinlikle f/p ürünüdür. Son noktaya kadar direnip Çin malı(ülkemizde üretilmesi önemli değil) telefon almayacağım.

• G6 V30 G7 derken çok iyi cihazlar yapmaya başlamışlardı. Üzdü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

LG G2 dönemi için şahane cihazdı ama bu model ve sonrasında gelen neredeyse tüm cihazlar kronik sorunlarıyla herkesi yıldırdı. 🥵

G2'de kronik ekran bozulması ve wi-fi bozulması vardı. Ancak tasarımı ve gücü çağın çok çok ötesindeydi.

• Yazık. Yani o kadar sorunlu cihazlar oldu ki bu cihazlar yüzünden V30, V50, V60, G7 ve G8 gibi harika sorunsuz amiraller kaynadı gitti. Hepsi de Hi-Fi telefonlardı. Üretilen V60’lar ülkemize gelecek mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten çıkardığı telefonlardan belliydi. Bekli ilgilerinin olmadığı

• Her telefonu problemliydi sayelerinde servislerde yatacaktım nerdeyse iyi olmuş çok bile kaldılar

• Yazık oldu aslında. Ses konusunda başarılı idiler ama üst üste kronik problemli telefonlar ve Çin'liler piyasaya girişi ile bittiler.

• Nevfel kullanıcısına yanıt
    sony düzeltmeye başladi tr de olmamasi sony nin telefonda kötü olduğu anlamina gelmez ama orta seviye ye mi gibi iyi bi cihaz çikarmali mesela 2k ya yurt dişindaki 200 dolara ve 3k 4k yada güzel cihaz getirse lg miss sonrada 6 7k ya iyi bir cihaz gelse marka tamam şuanlik soniyn sadece üst düzey üretiyor ve bence hatta ediyor android olmasa daha iyi bi işletim sistemi ile belki üst seviye sadece oynasa olabilirdi belki sizin dediğiniz gibi sony batabilir ama lg gibi sadece votrim telefonu üğretmiyor şuan

• g2den sonra zirvede bırakmalıydılar. g3 o kadar sorunlu cihazdı ki servise gelen cihazları sorgusuz g4 ile değiştirmişlerdi. sonra g4te de boot loop sorunu peydah oldu 2 ay cihaz gelmesini bekledik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Xperia 1 II bence piyasada ki en farklı ve en şık duran cihaz. Açıkçası ulaşabilme imkanın olsa bu cihaza diğerlerinin yüzüne bakmam.

• Uzunca bir süredir her modeli Türkiye'ye gelmiyordu zaten...Geçen YouTuber'ın biri Abd'deki telefon fiyatlarını gösteriyordu, orada her modeli vardı.

Xperia 1 II şuan en iyi android telefon diyebiliriz çok rahat. İmkanım olsa direkt alırdım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.