Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Herkese Muhalefet

quote:

Orijinalden alıntı: Gorzop

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enes18100

tamam dostum çok saol gittim kurcalaldım bugun 699 çıkmış tekar hafta sonu 599 düşecekmiş alıyorum hafta sonu konuştuk inşallah iyi olur :)

yeter artık be alıyorsan al,
    2 aydır alıcam ama hevesimi kaçırıyolar, alıcam ama sorun çıkar mı,
    tamam tamam kesin alıcam, tamam tamam haftaya alıcam bu ne bee

Haha dostum sakin ol. adam araştırıcak tabiki. Bende çok araştırdım burdaki arkadaşlar saolsun bütün sorularma cevap verdiler :)) Beyazını kesin alıyorum. :))

seninki hayırlı olsun da buna harbiden sinir oldum, sanki sadece sırf soru sormak için soruyor

Hehe tesekkur ederim :)) simdi den sabirsizim hemen elime almak istiyorum :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorzop -- 24 Mayıs 2013; 16:40:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet haklısın :)))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam dostum çok saol gittim kurcalaldım bugun 699 çıkmış tekar hafta sonu 599 düşecekmiş alıyorum hafta sonu konuştuk inşallah iyi olur :)

yeter artık be alıyorsan al,
    2 aydır alıcam ama hevesimi kaçırıyolar, alıcam ama sorun çıkar mı,
    tamam tamam kesin alıcam, tamam tamam haftaya alıcam bu ne bee

Haha dostum sakin ol. adam araştırıcak tabiki. Bende çok araştırdım burdaki arkadaşlar saolsun bütün sorularma cevap verdiler :)) Beyazını kesin alıyorum. :))

seninki hayırlı olsun da buna harbiden sinir oldum, sanki sadece sırf soru sormak için soruyor

Hehe tesekkur ederim :)) simdi den sabirsizim hemen elime almak istiyorum :)))

Allah pişman etmesin İnşallah :)

• ya ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ama bu aralar yeni güncellemeleri yaptım (bundan kaynaklandığından pek emin değilim ama) ekranın parlaklığı normal zamanda hiçbişi yapmadığıma rağmen kademe kademe düşüyor sonra yükseliyor sonra yine düşüyor acaba niye ? ha bir de ana ekrana dön tuşuna bastığın anda ekrana geliyor ama widgetlerin gelmesi 5 saniye falan sürüyor kasıyor yani. yardım lütfen :(( @WolF-EyE
  • quote:

Orijinalden alıntı: anothercck

ya ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ama bu aralar yeni güncellemeleri yaptım (bundan kaynaklandığından pek emin değilim ama) ekranın parlaklığı normal zamanda hiçbişi yapmadığıma rağmen kademe kademe düşüyor sonra yükseliyor sonra yine düşüyor acaba niye ? ha bir de ana ekrana dön tuşuna bastığın anda ekrana geliyor ama widgetlerin gelmesi 5 saniye falan sürüyor kasıyor yani. yardım lütfen :(( @WolF-EyE

İlk olarak telefonunun rengi nedir?

2. olarak güncelleştirme yapmadan önce bunu yapıyor muydu?

Telefon benim elime v10e ile geldi. Servis elemanı orada isterseniz yazılımı yeniden kurayım dedi. Kur dedim. Ancak aynı durum devam etti. Bu durumu telefon bende her zaman yapmıyor. Bu arada daha önce bu telefonun böyle bir durumla servise gelmediğini bunun ilk olduğunu söyledi.. Sizde baktırın..
    Mecidiyeköy Lg servis merkezi...

3. olarak ben bunu servis elemanına gösterdim. Adam bir mana veremedi. Orada servise gelen başka bir telefonda denedim. Aynısını yaptı. İki telefonda siyah renkte ve yanlış anlamıyorsam v10e idi. Ancak teşhirdeki v10d veya altı sürümlerde ne kadar uğraştıysam bunu yapmadı ?

Birde telefon sanki güneş ışığında bunu yapıyor. Serviste uğraştım yapmadı. Çıktım dışarı. Güneşi gördü. Yapmaya başladı sonra geri döndüm servise..

Telefonunuz sizde kalsın ben hemen merkezden inceleme isticem dedi. Bugün aradım merkezden gelen cevap bunun bütün telefonlarda olduğunu bir arıza olmadığı yönünde oldu. Otomatik parlaklık seçeneği de yeni yazılımla eklenebilirmiş?

SEnin buradaki cevabın aslında bu durumun yazılımdan dolayı olup olmadığını bir nevi gösterecek. Ben en kısa zamanda yine servise gidicem. Oradaki teşhir v10d idi. Adamadan onu v10e'ye yükseltip gözlemlemesini isticem açıkçası. Bakalım. Gerekiyorsa Jelly bean'den önce bir v10f gelsin...

Diğer arkadaşlarda hangi versiyon olursa olsun bu duruma dikkat ederek gözlemlerini belirtirlerse çok iyi olur.

Sizde size en yakın servise bunu sorabilirseniz çok iyi olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 24 Mayıs 2013; 21:22:09 >

• telefonumun rengi beyaz.
    güncelleştirme yapmadan önce yapmıyordu güncelleştirme yaptıktan 4-5 gün sonra başladı.
    bende de bu durumu her zaman yapmıyor ama çok sinir bozucu bişey.güncelleme tarafından yapılıyor olsaydı ayarlama olması zorundaydı yani birşey okurken gidiyo parlaklık moralim bozuldu ya telefona bir şey mi oldu ne yapmam lazım ?? @ugurdeniz1992
  • quote:

telefonumun rengi beyaz.
    güncelleştirme yapmadan önce yapmıyordu güncelleştirme yaptıktan 4-5 gün sonra başladı.
    bende de bu durumu her zaman yapmıyor ama çok sinir bozucu bişey.güncelleme tarafından yapılıyor olsaydı ayarlama olması zorundaydı yani birşey okurken gidiyo parlaklık moralim bozuldu ya telefona bir şey mi oldu ne yapmam lazım ?? @ugurdeniz1992

O zaman renk farkı yok bu durum için. Bende de her zaman yapmıyor. Telefonda otomatik parlaklık ayarı yok. Büyük ihtimal sensör mevcut ancak yazılımda yer verilmemiş ve 4.1.2 ile getirecekler.

Bunlar ya kafalarına göre otomatik parlaklık yapmaya çalışmış ya da yazılımda gözden kaçan bir nokta var.

NOT: Yazılımlara LG Türkiye hiçbir şekilde müdahale edemiyor. Yazılımlar dışarıdan hazır halde geliyor ve herhangi bir sorun veya istek durumu direk yurtdışına iletiliyor.

Bende millete sormuyordum servise sordum işte. Tek ben bu zamana kadar gittiğim için bu durumdan dolayı belki es geçmiş de olabilirler. Bence sende git burada yazdığını onlara ilet. Bende bu durumu en kısa zamanda tekrar bildiricem. Gitmeden önce bu durumu çağrı merkezine bildirerek bunu yazılımsal olduğu kanısını da iletirsen onlarda kayıt bulunur.

Eğer güncellemeden önce yapmıyor ise telefonda sıkıntı yok bence. Çünkü v10e olmayan hiçbir teşhir ürününe bu durumu yaptıramadım. 4.1.2 ile giderilir büyük ihtimal ama o zamana kadar beklemek?

Çünkü bu güncellemede 1.5 aylık bir sürüm. Ben yazılımsal olduğu kanısına vardım. Diğer kullanıcılar da incelerlerse tam bir durum ortaya çıkarmaya çalışalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 24 Mayıs 2013; 22:53:00 >

• bu yeni sürüm 1 buçuk ayda gelir diyosunuz yani. gelince düzelceğine bende inanıyorum ama dediğin gibi o zamana kadar beklemek de. gerçekten sinir bozucu birşey bu kararma olayı.ben hafiften pişmanlık mı yaşıyorum ne bu telefonu aldığım için
  • quote:

bu yeni sürüm 1 buçuk ayda gelir diyosunuz yani. gelince düzelceğine bende inanıyorum ama dediğin gibi o zamana kadar beklemek de. gerçekten sinir bozucu birşey bu kararma olayı.ben hafiften pişmanlık mı yaşıyorum ne bu telefonu aldığım için

Bu her telefonda olabilecek birşey. Unutma iphone 5'deki kilit açığı kapatılana kadar apple 3 adet güncelleştirme yayınladı anca kapatıldı açık. Önemli olan donanımın sağlam olması. Bunu görüp düzelteceklerdir büyük ihtimal.

Yazılım işi LG Türkiye'de olsa belki daha hızlı ilerler ama işte dışarıdan geliyor. Aslında bütün ülkelere tek bir yerden gidiyormuş yazılımlar. Demin bir arkadaş da yazmışdı ama mesajı sildi herhalde ?

Ondan telefonunun versiyonuna bakmasını rica ediyorum. v10e mesela. Herkes bunu yaparsa gerçekten çok iyi olacak. Gerekirse Lg'den toplu bir istek yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

quote:

bu yeni sürüm 1 buçuk ayda gelir diyosunuz yani. gelince düzelceğine bende inanıyorum ama dediğin gibi o zamana kadar beklemek de. gerçekten sinir bozucu birşey bu kararma olayı.ben hafiften pişmanlık mı yaşıyorum ne bu telefonu aldığım için

Bu her telefonda olabilecek birşey. Unutma iphone 5'deki kilit açığı kapatılana kadar apple 3 adet güncelleştirme yayınladı anca kapatıldı açık. Önemli olan donanımın sağlam olması. Bunu görüp düzelteceklerdir büyük ihtimal.

Yazılım işi LG Türkiye'de olsa belki daha hızlı ilerler ama işte dışarıdan geliyor. Aslında bütün ülkelere tek bir yerden gidiyormuş yazılımlar. Demin bir arkadaş da yazmışdı ama mesajı sildi herhalde ?

Ondan telefonunun versiyonuna bakmasını rica ediyorum. v10e mesela. Herkes bunu yaparsa gerçekten çok iyi olacak. Gerekirse Lg'den toplu bir istek yapabiliriz.

Merhaba, az önce ben birşeyler yazdım ama kararmadan kastı anlamadım o yüzden sildim. Bendeki durum şöyle. Teledon 30 sn sonra tuş kilidine giriyor. İnternetteyken de bu böyle. Birşey okurken tuş kilidini sürekli açmam gerekiyor. Aldiko e-kitap okuyucuyla denedim. Onda da 2 dk sonra falan tuş kilidine giriyor. Birşey okurken tuş kilidini sürekli açmak gerekiyor. Başka bir konu da telefonun kullanma kılavuzunda telefonda mesafe algılayıcı olduğu söyleniyor. Yani konuşma sırasında kulağınıza tuttuğunuzda pilden tasarruf etmek için cihaz ekranı kapatıyor. Kulaktan uzaklaştırınca tekrar açıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Honolululum

quote:

quote:

Merhaba, az önce ben birşeyler yazdım ama kararmadan kastı anlamadım o yüzden sildim. Bendeki durum şöyle. Teledon 30 sn sonra tuş kilidine giriyor. İnternetteyken de bu böyle. Birşey okurken tuş kilidini sürekli açmam gerekiyor. Aldiko e-kitap okuyucuyla denedim. Onda da 2 dk sonra falan tuş kilidine giriyor. Birşey okurken tuş kilidini sürekli açmak gerekiyor. Başka bir konu da telefonun kullanma kılavuzunda telefonda mesafe algılayıcı olduğu söyleniyor. Yani konuşma sırasında kulağınıza tuttuğunuzda pilden tasarruf etmek için cihaz ekranı kapatıyor. Kulaktan uzaklaştırınca tekrar açıyor.

hocam aayarlardan ekran kapanma süresini istediğin gib ayarlayacaksın, bu bir problem değil ki her telefonda olan birşey.. o kulağına götürdüğünde ekranın kapanmasıda yine her telefonda olan bir özellik, bunlar hata veya problem değil.. ilk akıllı telefonun sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

quote:

quote:

hocam aayarlardan ekran kapanma süresini istediğin gib ayarlayacaksın, bu bir problem değil ki her telefonda olan birşey.. o kulağına götürdüğünde ekranın kapanmasıda yine her telefonda olan bir özellik, bunlar hata veya problem değil.. ilk akıllı telefonun sanırım

Evet hocam ilk telefonum peki internete girerken tuş kilidini kapatıcak mıyım kararmaması için o biraz saçma geldi de.

• Ya arkadaş niye çıkmıor güncelleme anlamıyorum avrupada dagitilmis jb surumu bizde yok e mail atsak cevp verirler mi olmazsa butun forumla email yagdirip baski yapalim ne zaman cikcak diye sozde jb cikcak diye aldik hani destek olcak diye ama hala yok bide cihazin yazilimsal sorunlari oldugu halde ben gondercem benimle olan email atsin hayir anlamiyorum avrupada yayinlaniyor koskoca servissiniz yok mu yazilim icin departmaniz onu da gerek yok aslinda turkce dili ekle sur guncellemeyi
  • Jelly bean'in in farkı ne niye bu kadar çok istiyosunuz bu güncellemeyi?
  • bendee bendee
  • dostum bu telfona bu güncellemeleri yapmak şartmı ben bu tefonu ilk aldıgım gibi kullansam olmuyormu yani hem güncelleyince görüğldügü gibi sorunalr yaşıyorlar ben ilk teknosada orda kurcalaldıgımda gayet iyi gözüküyor yani hiç güncellleme yapmasak olmuyormu
  • quote:

dostum bu telfona bu güncellemeleri yapmak şartmı ben bu tefonu ilk aldıgım gibi kullansam olmuyormu yani hem güncelleyince görüğldügü gibi sorunalr yaşıyorlar ben ilk teknosada orda kurcalaldıgımda gayet iyi gözüküyor yani hiç güncellleme yapmasak olmuyormu

kullanırsın ama bazı özellikler bulunmaz mesela ben 1ay önce teknosadan aldımda Quick memo yoktu güncelleme yapınca geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Jelly bean'in in farkı ne niye bu kadar çok istiyosunuz bu güncellemeyi?

abi telefonun menü geçişlerinden tut candy crashda bile ara ara kasıyor tempre runa filan hiç girmedim diğer resmi olmayan romlar var ama telefona bi şey olur diye yükleyemiyorum
    jelly beande bir nebze olsun performans iyileştirmesini umuyorum bilmiyorum bu durumdan şikayetçi olan var mı ama şuan ki rom çok ağır htcnin 600 mhz işlemcili telefonlarında bile bu oyunlarda sorun yapmıyor ben agent dash oynadım kasmadı bi de bu telefonda sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

quote:

abi telefonun menü geçişlerinden tut candy crashda bile ara ara kasıyor tempre runa filan hiç girmedim diğer resmi olmayan romlar var ama telefona bi şey olur diye yükleyemiyorum
    jelly beande bir nebze olsun performans iyileştirmesini umuyorum bilmiyorum bu durumdan şikayetçi olan var mı ama şuan ki rom çok ağır htcnin 600 mhz işlemcili telefonlarında bile bu oyunlarda sorun yapmıyor ben agent dash oynadım kasmadı bi de bu telefonda sor

O zaman bu telefonla alakalı bir sorun. 600 mhz lik telefonda kasmıyosa niye 1ghz lik telefonda kasıyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat121

quote:

O zaman bu telefonla alakalı bir sorun. 600 mhz lik telefonda kasmıyosa niye 1ghz lik telefonda kasıyor?

işte bende onu merak ediyorum yabancı forumlarda cyanogenmod romunu kurmuşlar romu başarılı buluyorlar haziranın sonlarına doğru beklicem güncelleme için olmazsa rom maneger ile yüklücem romu artık cyanogenmod kullanan deneyen arkadaş var mı gerçekten hızlı mı bu konuda yardım istiyorum

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.