Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen öyle kesinlikle bi samsung diyip duruyorlar alacagım ya karar verdim :) mesela ben bu telfonu düşüüp kırmak haricinde nasıl bi arıza çıkabilirki yazılım hatasımı çıkar ne olabilrki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes18100

aynen öyle kesinlikle bi samsung diyip duruyorlar alacagım ya karar verdim :) mesela ben bu telfonu düşüüp kırmak haricinde nasıl bi arıza çıkabilirki yazılım hatasımı çıkar ne olabilrki

Elektronik cihaz ne marka olursa olsun şans işidir. Firmalar her ne kadar sıfıra yakın hatalı ürün üretmeye çalışsa da her zaman bu mümkün olmuyor. Dediğim gibi ilk 1 ay içerisinde telefonda eğer donanımsal bir sıkıntı varsa bir aksilik olmadığı sürece cihaz yenisi ile değişir. 1 aydan sonra ise parça değişimi yapılır büyük ihtimal.

Yazılımsal sorunları ise servis en son sürümü kurarak yazılımın kapsamı doğrultusunda çözer. Cihazlarda hiç yazılım sorunu olmasaydı hiçbir cihazın güncelleme almasına gerek kalmazdı. Bu telefon v10a ile başladı. v10e'ye geldi. Bundan ötesi eğer acil bir güncelleme olmaz ise 4.1.2 Jelly Bean'dir açıkçası.

Bu bahsettiğimiz sorunların bazılarını iphone dahi yaşamıştır. Yani dediğim gibi elektronik şans işi. Gider S4 alırsın arızalı çıkar canın sıkılır.

Cihazın onaylanmış ve belirtilmiş kronik ve çözülemeyen bir sorunu şu an için bulunmuyor. İnşallah'da bulunmaz...

• oyun oynamak isteyen arkadaşlar bence telefonun üstüne para ekleyip sırf oyun için yüksek model alacaklarına, o ekledikleri parayla tablet alabilirler
    tabletlerin fiyatları bu aralar uygun, 300-400TL'ye 7" güzel bir tablet alınıp oyunlar daha büyük ekranda oynanabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

pc suite ile sorun çıkacağını sanmam.. ben ya lg servisten yada telefonun güncelleme programıyla yapıcam

Onda herhalde bi sıkıntı oluyordu ya öyle hatırlıyorum ben ama telefondan güncellemeyle
  • quote:

kardeşim oyun grafik filan okadar sıkıntı degil gibi ya oyunlar kasıyorda yüksek grafikli oyunlarda kasıyor onları oynamak isteyen konsol pc alır gayet iyi bence

Yani haklısın dostum onun dısında her yönüyle begeniyorum ben cihazı memnunum sahsen
  • tamam dostum çok saol gittim kurcalaldım bugun 699 çıkmış tekar hafta sonu 599 düşecekmiş alıyorum hafta sonu konuştuk inşallah iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Honolululum

Kontörlü hat kullanıyorum. Telefon internete bağlanıyor ve bütün kontörlerimi bitirdi. Bunu kapamak için ne yapmam lazım? Sadece wi-fi dan girsin istiyorum.

ayarlar- oradan çağrı ayarlarının hemen altında daha diye bir seçenek var oraya gir. orada mobil şebekeler var oraya gir. en üstte Veri servisleri etkin yazıyor. oradaki tiki kaldırırsan kontörün gitmze sadece vi fi den girersin.
  • teşekkürler
  • beyler ekranı açında kilit açma şeyi varya onu değiştirebiliyormuyuz ?
  • Değiştirebiliyoruz Ayarlar- Kilit Ekranı ordan değiştirebilirsin
  • Bu sitede 569Tl ye düşmüş ama siyah. Beyazı 666 TL ne saçma ya beyazını yapsalar hemen şuan alıcam :D

http://www.bizdehesapli.com/lg-p705-black-optimus-l7-cep-telefonu-siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorzop -- 24 Mayıs 2013; 0:11:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herkese Muhalefet

quote:

tamam dostum çok saol gittim kurcalaldım bugun 699 çıkmış tekar hafta sonu 599 düşecekmiş alıyorum hafta sonu konuştuk inşallah iyi olur :)

yeter artık be alıyorsan al,
    2 aydır alıcam ama hevesimi kaçırıyolar, alıcam ama sorun çıkar mı,
    tamam tamam kesin alıcam, tamam tamam haftaya alıcam bu ne bee

Haha dostum sakin ol. adam araştırıcak tabiki. Bende çok araştırdım burdaki arkadaşlar saolsun bütün sorularma cevap verdiler :)) Beyazını kesin alıyorum. :))

• arkadaşlar L7 ile L9 arasındaki fiyat farkı da çok değişken.bu oranlarda devam ederse kesinlikle L9 alırım. Şu sıralar L7 635-700 arası L9 ise 850ye rahat çıkıyor. Olası bir indirimde daha da inebilir. örneğin babalar günü var önümüzde. :D
  • fiyatı çok kafaya takarsanız paranoyak olursunuz benden söylemesi

ben l7'yi 3-4 ay önce aldım ve o zaman fiyatı 800TL idi,

fiyatı düşecek mi düştü mü ne zaman düşer diye bekleseydim elimdeki telefonu şimdi o fiyata satamayacaktım, dolayısıyla fiyat düşmesine rağmen yine zararda olacaktım

babalar günü için belki bir indirim uygulayabilirler ama sürekli "arkadaşlar acaba fiyat düşer mi, biraz daha beklesem mi" gibi sorularla kafayı yemeye gerek yok, 4-5 ay beklerim diyorsan bekle, o zaman 4-5 ay sonra konuşalım.. ayrıca hiçbirimizde müneccim değiliz

bu kafayla telefon alınmaz arkadaşlar, cihaza bakarsın, o fiyatı hakediyorsa alırsın.. düştü mü düşecek mi, sanki borsa oynuyoruz burda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emilll

Slm Arkadaşlar ben bu telefondan almak istiyorum ama hafıza ile ilgi durumlardan bahsetmişsiniz ama tam anllamadım telefon'a hafıza kartı takamıyor muyuz ve ya herşeyi kendi hafızasına mı yüklüyor ?

hafıza kartı takılabiliyor tabi.. yükeldiğin uygulamaları (oyun, program) sd karta atamıyorsun.. ama film, müzik, resim, office dosyaları, e-book vs yani marketten indirdiğin değilde kendi yüklediklerini hafıza kartına atabiliyorsun..

L7 için 8 gb lık bir sd card aldım ve taktım. Daha önce hiç android kullanmamıştım. O kadar aradım ama bir türlü çektiğim video ve fotoğrafları telefon hafızasından kart hafızasına nasıl aktaracağımı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de karttaki bilgilere nasıl ulaşırım acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukber -- 24 Mayıs 2013; 12:14:27 >

• :D dostum çok oldu kusura bakmayın ama yardımcı oldunuz saolun :)
  • aynen kesinlikle kardeşim öyle hemen alınmıyorki ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herkese Muhalefet

quote:

tamam dostum çok saol gittim kurcalaldım bugun 699 çıkmış tekar hafta sonu 599 düşecekmiş alıyorum hafta sonu konuştuk inşallah iyi olur :)

yeter artık be alıyorsan al,
    2 aydır alıcam ama hevesimi kaçırıyolar, alıcam ama sorun çıkar mı,
    tamam tamam kesin alıcam, tamam tamam haftaya alıcam bu ne bee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oh my god. Bu Xiaomi Mi2S akıllı telefon çok çirkin ve çok pahalı görünüyor. ama dünyanın en popüler telefon. tüm arkadaşlarıma birine sahiptir.
    neden bu kadar popüler? bunun hakkında ne düşünüyorsun? ben istiyorum bir deneyin bir satınhttp://xp.gd/s2a
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukber

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emilll

Slm Arkadaşlar ben bu telefondan almak istiyorum ama hafıza ile ilgi durumlardan bahsetmişsiniz ama tam anllamadım telefon'a hafıza kartı takamıyor muyuz ve ya herşeyi kendi hafızasına mı yüklüyor ?

hafıza kartı takılabiliyor tabi.. yükeldiğin uygulamaları (oyun, program) sd karta atamıyorsun.. ama film, müzik, resim, office dosyaları, e-book vs yani marketten indirdiğin değilde kendi yüklediklerini hafıza kartına atabiliyorsun..

L7 için 8 gb lık bir sd card aldım ve taktım. Daha önce hiç android kullanmamıştım. O kadar aradım ama bir türlü çektiğim video ve fotoğrafları telefon hafızasından kart hafızasına nasıl aktaracağımı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de karttaki bilgilere nasıl ulaşırım acaba?

çektiğin fotoğraf ve videolar zaten otomatik olarak external card yani 8gb'lik kartına aktarılıyor

ama bunu kontrol etmek için, android assistant 18 features programını kurabilirsin, içinde file manager programı da var

veya androzip programı yükleyebilirsin.. bu bizim bilgisayardan bildiğimiz winzip ile aynı, dosyaları zip unzip yapmanın yanında istediğin dosyayın taşı, cut, copy, paste yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.