Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Honolululum

Servis L7 ye Android 4.1 güncellemesi yapıyor mu? Kendimiz yapsak garanti dışı mı kalıyor cihaz? Bir de 4.1 in artıları ne?

4.1.2 L7'ye daha gelmedi. Servis bütün güncelleme işlerini yapıyor. Telefonu kendiniz güncelleyebilirsiniz. Ama daha önce dediğim gibi bazı hatalar meydana gelebilir. Bu arada güncelleme işlemi sırasında beklenmedik bir şey olur ve telefonun donanımı (anakartı) hasar görürse cihaz garanti dışı kalır. Servisin bana söylediği bu...

Artılarına gelince;

Bu yazılımda bulunmayan, ancak telefonda olan birçok özellik bence eklenecek.
    Daha stabil çalışan ve cihaz kaynaklarını daha az kullanan bir işletim sistemi ( genel de böyledir ama bazı durumlarda değişik şeyler de olabiliyor)
    Güncel program desteğinin devamı sağlanacak
    Şu andaki en güncel Android sistemine sahip olacaksanız.
    Daha birçok artısı var ama
    512 MB Ram'da 4.1.2 nasıl çalışacak diyen arkadaşlarımız var. Pek haksız da sayılmazlar. Ama LG telefon 4.1.2'yi çalıştıracak güçte olmasaydı bence böyle bir işe hiç girmezdi. (Samsung ve HTC'nin aynı seviye cihazlara yaptığı gibi)
    Tabi olacakları ancak yazılım geldiğinde görücez. İnşallah cihaz daha da iyi bir duruma gelecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 22 Mayıs 2013; 0:25:56 >

• Merhabalar bugün telefonu almaya gittim teknosaya. Orada baya bir kurcalayıp inceledim. L9 -L7 - L5 üçü de yan yanaydı. Fiyatını 699 yapmışlar L7'nin.50tl de hediye çeki veriyorlar. Açıkcası yan yana durunca hepsine iyice bir baktım. L9 u kurcalayınca L7 konusunda ciddi bir tereddüte düştüm. L9 da sanırım L7 de bahsettiğimiz bu sorunların hiçbirini yaşamıyorlar. İkisi arasında da çok büyük fiyatlar oynamıyor gibi.
  • Wi-Fi direct olayını yapabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirilov

Merhabalar bugün telefonu almaya gittim teknosaya. Orada baya bir kurcalayıp inceledim. L9 -L7 - L5 üçü de yan yanaydı. Fiyatını 699 yapmışlar L7'nin.50tl de hediye çeki veriyorlar. Açıkcası yan yana durunca hepsine iyice bir baktım. L9 u kurcalayınca L7 konusunda ciddi bir tereddüte düştüm. L9 da sanırım L7 de bahsettiğimiz bu sorunların hiçbirini yaşamıyorlar. İkisi arasında da çok büyük fiyatlar oynamıyor gibi.

Ben de ilk başta l9 almayı düşündüm ama arasında 300 lira fark vardı değmez diye düşündüm. L9'da daha güçlü bir pil var.
  • L9 tabiki L7 den daha iyi

l3>l5>l7>l9 diye gidiyor

performansta artıyor, fiyatlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirilov

Merhabalar bugün telefonu almaya gittim teknosaya. Orada baya bir kurcalayıp inceledim. L9 -L7 - L5 üçü de yan yanaydı. Fiyatını 699 yapmışlar L7'nin.50tl de hediye çeki veriyorlar. Açıkcası yan yana durunca hepsine iyice bir baktım. L9 u kurcalayınca L7 konusunda ciddi bir tereddüte düştüm. L9 da sanırım L7 de bahsettiğimiz bu sorunların hiçbirini yaşamıyorlar. İkisi arasında da çok büyük fiyatlar oynamıyor gibi.

İmkanın varsa L9 tabiki L7'den daha iyi bir telefon.
  • arkadaşlar forumda telefonu alıpa begemeyen varmı ? begenmedilerse neden begenmediler ?
  • anlamıyorum gercekten diyorum LG alacam LG mi diyolar bi sene sonra elden çıkarırısın diyolar daha telefonu araştırmadan bilmeden üzlüyolurum gecekten almak istiyorum hoş telefon ama böyle diyince alası kalmıyor insanın :(
  • sanırım onu diyorum böyle ekrana yazı yazıyordu güzeldi neyse o önemli depilde kardeşim sen nezamndır kullanıydun ya mememnunmusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes18100

sanırım onu diyorum böyle ekrana yazı yazıyordu güzeldi neyse o önemli depilde kardeşim sen nezamndır kullanıydun ya mememnunmusun

10 gündür kullanıyorum. Telefon rahat çalışıyor. Memnunum ben. O programı tekrar kurdum yine şebeke uyarısı veriyor. Bakalım şimdi başka bir program daha kurdum. Programdansa belli olucak zaten. Olmadı ayrıntılı inceleme isticem. öyle kardeş... Servise birkaç sorum olmuştu. Eleman onları merkeze sordu. Cuma gibi belli olur dedi cevapları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozluraf

quote:

Orijinalden alıntı: gzlmmr

Arkadaşlar 2-3 gün önce l7 alarak aranıza katılmış bulunuyorum.Ama aldığımdan beri telefonun çekim gücündeki gariplik dikkatimi çekiyor.Önceki telefonun full cektiği yerde bu yarım çekiyor.Hatta ofiste otururken full çekmesine ragmen arayanlar ulasamadı dıye mesaj gelıyor.Wireeles ı da zayıf kopma falan çok yapıyor.Acaba bu sorunu yaşayanlar varmı?Ne tavsiye edersiniz?

Nereden satın aldınız ürünü acaba?

teknosa
  • Wifi'de ne sıkıntısı yasıyorsunuz acaba,ilk defa burda duyuyorum
  • kardşeim valla ben telfonu alıp 3 5 gün sonra bide servisle filan uğraşmak istemem valla zaten ben program filan yüklemem fazla ya diye düşünüyorum zorlamam fazla normal kullnırırm
  • kardeşiim sen nezamndır kullanıyoısu ntelfonu memnunmusun
  • lg optimus l7 için yüz tanıma ile şifreleme
    link:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2189123
    http://www.todomovillg.es/elforodehomero/index.php?topic=996.0

denemedim deneyecek olanlar denedikten sonra bilgilendirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat121 -- 22 Mayıs 2013; 20:30:13 >

• quote:

kardşeim valla ben telfonu alıp 3 5 gün sonra bide servisle filan uğraşmak istemem valla zaten ben program filan yüklemem fazla ya diye düşünüyorum zorlamam fazla normal kullnırırm

Şebeke olayı benim lokasyonla veya programla alakalı olabilir. Arkadaşlar isterlerse Play'den "No Signal Alert" uygulamasını kurup kendileride test etsin..

Bana da LG'yi ne yapacaksın dediler. Telefonu götürdüm adamlar akışına hayran kaldı. Maşallah. Tek bir donma yapmadı :) Ağzı olan konuşuyor. Dayamışlar bunlara bir tek Samsung diye. Samsunda fırsat bu fırsat yürüyor açıkçası...
  • quote:

kardeşiim sen nezamndır kullanıyoısu ntelfonu memnunmusun

Ben telefonu aldıgımda Türkiyede kimsenin haberi yoktu bu telefondan uzun zaman oldu kullanalı,oyun grafik performansı dısında sıkıntı cektigim bir yönü olmadı gercekten,fiyatı ucuz ama sık telefon arıyorsan seçim budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

servis yoksa OTA veya yazılım güncelleme ile yaparsın o zaman.. birçok kişi bilgisayara bağlayarak yapıyor..
    bende Trabzon'luyum ama yıllar oldu gelemedim memlekete, bu yaz kısmet olursa İnşallah gelecem

Gel gel ama güncelleme isini pc suite ile yapıyorum ben genellikle
  • pc suite ile sorun çıkacağını sanmam.. ben ya lg servisten yada telefonun güncelleme programıyla yapıcam
  • kardeşim oyun grafik filan okadar sıkıntı degil gibi ya oyunlar kasıyorda yüksek grafikli oyunlarda kasıyor onları oynamak isteyen konsol pc alır gayet iyi bence
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.