Şimdi Ara

LG OPTIMUS L5[ANAKONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.254
Cevap
32
Favori
173.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ara sıra yavaşlaması, ekran çözünürlüğünün biraz zayıf kalması dışında çok memnunum ben telefondan

Telefonuma navigasyon yüklemek istiyorum nerden ne şekilde yükleyebilirim bilgi verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockonur

Arkadaşlar bu telefonda 8gb yada daha yüksek hafıza kartı kullanıp sorun yaşayan varmı? Tecrübleri olan???

Bende 8 gb hafıza kartı var sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahweto

Bu ara'da beyler e612 320x480 pix. e610 480x320 pix. bu nasıl oluyor anlamadım ??=? :D

Hakkaten'de :D
  • Bu ara'da beyler elim'de iphone 2g satılık isteyen pm atabilir lütfen acill satmam lazım l5 almayı düşünüorum.Eğer telefon'u merak eden varsa sadece 1pm ile yardımcı olabilirim... teşekkürler saygılarr beylerr...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: BooRocK1

quote:

Arkadaşlar bu telefonda 8gb yada daha yüksek hafıza kartı kullanıp sorun yaşayan varmı? Tecrübleri olan???

hmm markası ne birader? taiwan malımı china mı?
  • quote:

quote:

quote:

O kadarını bilmiyorum hocam 10 liraya mı ne almıstım zamanında cok bi sey beklememek lazım :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O kadarını bilmiyorum hocam 10 liraya mı ne almıstım zamanında cok bi sey beklememek lazım :)

8 gb class 4 toshiba 16 civarı sony 22 tl bimekste

• arkadaşım aldı bu cihazdan.ancak kısa mesaj gönderiyor ama alamıyor.bana atıyor mesajı.ben atıyorum gitmiyor.kullandığı hat avea.aveayı aradık bizle alakalı değil cihazla alakalı dedi.mesaj merkez adresi olarak +905598008000 görünüyor.nette de arattım.numara doğru görünüyor.bununla alakalı sorun yaşayan arkadaşlar oldumu, olduysa nasıl aştı bu problemi..yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandufla

arkadaşım aldı bu cihazdan.ancak kısa mesaj gönderiyor ama alamıyor.bana atıyor mesajı.ben atıyorum gitmiyor.kullandığı hat avea.aveayı aradık bizle alakalı değil cihazla alakalı dedi.mesaj merkez adresi olarak +905598008000 görünüyor.nette de arattım.numara doğru görünüyor.bununla alakalı sorun yaşayan arkadaşlar oldumu, olduysa nasıl aştı bu problemi..yardımcı olursanız sevinirim.

Aynen Sizin Cihazla Alakalı Problem Bendede Avea Hat var Herhangi Bir Problem Yok. Cihazı Fabrika Ayarlarına Döndermeyi Deneyebilirsiniz ;)
  • Laptopumda 200le indirdigim videoyu bu cihazla 4000 le indiriyorum ayni net ayni video...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Meraba Bana siyahı Hediye Geldi Beyazıyla Takas Düşünüyorum ... İlgilenen olursa Ankara içi Elden Teslim ...
  • L5 ile çekilmiş fotograf yukleye bilirmisiniz. subway surf ve temple run 2 kasmadan oynabiliyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cuvaldız -- 22 Şubat 2013; 17:50:19 >
  • :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byleopar -- 30 Ağustos 2013; 2:53:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemyurtlu

Arkadaşlar selamlar. Sırf konunuza yorum yapmak için üyelik aldım. :) Şimdi bazı yanlış bilinen şeyler var L5 Hakkında. Öncelikle telefonun Romu Galaxy Acelerden felan yüksek, bu ikisi arasında Galaxy i önerenleri anlamıyorum. Telefonu bi ortamda çıkarıp masaya koyduğunuzda milletin aklından geçen rakam 1000 liradan aşşağı düşmüyo (Tabi bide beyaz olunca)Galaxy ise sadeleşmiş artık. Daha sonra telefonun parlaklığınıda arkadaşlar yerden yere vurmuş, he belki haklıdırlar kendilerine göre. Ama parlaklık ve çözünürlükte hiçte bitik değil. Bazı Arkadaşlar Kasma olaylarını sormuş. Bilader 500 liraya 5mp + 5" Telefon alıyosun. Bugün piyadadaki en ucuz android telefon 400 450 lira. ki onlarında nası aletler olduğunu biliyoruz. Yani siz bu telefondan uçmasını beklemeyin. he kendinize göre uygullamalar yükleyin. Mesela ben kasma sorununda bizzat LG'yi Teknosa'yı ElectroWorldde bilişimcilere sordum. Hepsi Fabrika Ayarlarına dön bişey kalmaz dedi. 2 Kere çevirdim, app yükleyince gene aynı. Şimdi GoLauncher var tek tük kasma yapıyo oda rom taşınca. Yani demem o ki fazla gitmeyin cihazın üstüne, bulmuşken 500liraya Android 4" Kaçırmayın :)

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: snan1910

Ara sıra yavaşlaması, ekran çözünürlüğünün biraz zayıf kalması dışında çok memnunum ben telefondan

Telefonuma navigasyon yüklemek istiyorum nerden ne şekilde yükleyebilirim bilgi verirmisiniz

Kardeş Yandex in navigasyonu var.. gayet başarılı sayılır..Ücretsiz Play Markette bulursu.

• arkadaslar merhabalar. telefonu alali 3-4 ay oluyo telefondan memnunum fakat tek bir sorunu var home tusuna basinca ana ekran cok gec aciliyo onun disinda telefonda kasma yok ana ekranda da cok az widget var. yardimci olursaniz sevinirim acil

• bir de klavye gec aciliyo yardimci olursaniz cok sevinirim. basta swiftkey kullaniyodum gec acilmaya baslayinca kendi klavyesini kullanmaya basladim ama hala oyle bir de bi sorum daha var googleplay disindaki kaynaklardan apk indirme sorun yaratir mi blackmart gibi acil lutfen

• ben apk olarak bir çok uygulama yükledim, blackmart alpha dan da uygulamalar yukledim. Bi ayar yapman gerekiyor bilinmeyen kaynaklari açınca sorunsuz bi şekilde yüklüyorsun. Uygulamaların %90 ınınıda kaldırıyor. Asphalt 7 yi bile oynamiştım gercekten cok iyi bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1238

arkadaslar merhabalar. telefonu alali 3-4 ay oluyo telefondan memnunum fakat tek bir sorunu var home tusuna basinca ana ekran cok gec aciliyo onun disinda telefonda kasma yok ana ekranda da cok az widget var. yardimci olursaniz sevinirim acil

Kardeş LG'lerin çoğunda yapıyor o sıkıntıyı nedense.. Kendimce bi kaç çözüm yaptımm. Gayet güzel oldu. Hiç bi kasma yok şimdi..

1) GoLauncher yada HoloLauncheri yükle.
    2) Task Killer Benzeri uygulamaları sakın yükleme.. Bunlar sistem uygulamalarınıda kapatıyor. Sonra ana menüye dönünce tekrar açmaya çalışıyor, o yüzden halince kasma yapıyor.
    3) Görev yöneticisindende uygulama pek kapatma. Launcherlerden önbelleği temizlersen aynı görevi görür, ve daha sağlıklı.
    4) Telefonun kapasitesi mevcut, fazla uygulama yükleyip yorma telefonu.. 100 Mb Rom bırakırsan, istediğin performansı alırsın telefondan. Saygılar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemyurtlu

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1238

arkadaslar merhabalar. telefonu alali 3-4 ay oluyo telefondan memnunum fakat tek bir sorunu var home tusuna basinca ana ekran cok gec aciliyo onun disinda telefonda kasma yok ana ekranda da cok az widget var. yardimci olursaniz sevinirim acil

Kardeş LG'lerin çoğunda yapıyor o sıkıntıyı nedense.. Kendimce bi kaç çözüm yaptımm. Gayet güzel oldu. Hiç bi kasma yok şimdi..

1) GoLauncher yada HoloLauncheri yükle.
    2) Task Killer Benzeri uygulamaları sakın yükleme.. Bunlar sistem uygulamalarınıda kapatıyor. Sonra ana menüye dönünce tekrar açmaya çalışıyor, o yüzden halince kasma yapıyor.
    3) Görev yöneticisindende uygulama pek kapatma. Launcherlerden önbelleği temizlersen aynı görevi görür, ve daha sağlıklı.
    4) Telefonun kapasitesi mevcut, fazla uygulama yükleyip yorma telefonu.. 100 Mb Rom bırakırsan, istediğin performansı alırsın telefondan. Saygılar :)

en alt ortadaki tuşa uzun süre bastığınızda o an açık uygulamaları zaten görüyorsunuz.
    sağa doğru kaydırarak o an kullanmadıklarınızı kapatın ve bunu gün içinde ara ara konrol etmek gerekiyor task killer türü programlar kullanmanıza gerek yok ayrıca yukarıda bahsettiğim google talk, google+ gibi gereksiz uygulamaları devre dışı barakırsanız ön belleği yormadan telefonu rahatlatabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.